бифидобактерияЖоржик• 20 мая 2023

Смогли ли бы работать по камерами наблюдения?

Работаю в офисе где установлены камеры. Начальство любит наблюдать процесс работы. Бывает что читаешь телефон, а тебе потом об этом говорят..что видели, что ты не работала, а чай гоняли или в телефоне сидела. Хотя я рчень ответственный человек, даже на перерыв не хожу 10 мин покушала и все
Смогли бы так работать?
ОхиИВздохи• 20 мая 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
Ну посмійтеся... Книг я читала більше, ніж ви їх бачили. Але спілкуватися з неуками не навчить жодна книга.
Ой-ой, побачила у коментарях що ви нагуглили🙈 Те що ви скопіювали сюди - із роботи радянського письменника, метою якого було принизити буржуазне суспільство. Книг ви точно в очі не бачили, а Гугл вас точно згубить. Навчиться коректно писати запроси, застосовуйте варіативність формулювання, тоді результати пошуку будуть обʼєктивніші, але у вас з аналізом інформації великі проблеми, не знаю чи допоможе.

Семенівни сусідка• 20 мая 2023
Ответ дляОхиИВздохи
Чекаю цитату з класики, де персонаж ’кушає’.
МаксХмара• 20 мая 2023
Я так працювала, не бачу нічого поганого, на роботі трета не в телефоні сидіти. Якщо вам не комфортно - звільняйтеся.
МаксХмара• 20 мая 2023
Ответ дляЗаставляличка
Странное у вас понимание ответственности - ’даже на перерыв не хожу’. У вас есть определённое количество работы или надо чисто *опо-часы отсидеть? В обоих случаях странно не делать перерыв и причислять это к своим достижениям. Отдых необходим. Идите на перерыв, там и чаю попьете, и в телефон повтыкаете.
Підтримую, в людини є право на перерву вона принципово не користується чи як.
Туфли в чешуе• 20 мая 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
Удалено администрацией...
Вы реально думаете, что лично ваше мнение кому-то интересно и кто-то должен делать так, как вы считаете правильным? Вы вообще с чего решили это? Вы кто в данном случае? Смешно просто. Вот это реально больше говорит о вашем невежестве, чем о надуманной образованности.
Семенівни сусідка• 20 мая 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
Я реально думаю, що форуми створені для обміну думками і висловлення вражень, а думки бувають різними. Щось не так?
Туфли в чешуе• 20 мая 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
Создайте свою тему и дискутируйте там. Зачем лезть со своими личными «проблемами» к человеку совершено не по теме? Здесь разве кто-то спрашивал мнение об этом? Можно создать клуб любителей классической литературы. Кстати, с чего вы взяли, что классика вообще является эталоном правильности? Это лично ваши убеждения. Вот и живите с ними, а навязывание этого - уж точно дурной тон как минимум.

Семенівни сусідка• 20 мая 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
Ви зараз точно так само ’навязуєте’ свою думку, як це описуєте. Є гарний вислів ’у суперечці народжується істина’. Закривати рота людям, чия думка не співпадає з вашою, і відправляти їх в інші теми (а ви, до речі, не автор цієї) -- точно не ознака хорошого тону.
Туфли в чешуе• 20 мая 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
Столько есть разных высказываний, но никакого отношения не имеют к жизни. Просто пустые слова.
Но ключевое в данном случае - не лезть со своим мнением, когда это не спрашивали.
У меня все. Хорошего дня.
Семенівни сусідка• 20 мая 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
У меня все. Хорошего дня.
І вам гарного дня)
ОхиИВздохи• 20 мая 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
Хотіла б написати: «То чекайте»))
Але не можу втриматись😅
Є такий твір Достоєвського, самі здогадаєтесь назву? Бо дуже з вами асоціюється, маєте знати))
Там був і заклик до дії що вас цікавить, і процес.
А взагалі - ляжте поспіть вже. Повірте, ви тут зовсім невигідно виглядаєте. Бажаю успіху!
Семенівни сусідка• 20 мая 2023
Ответ дляОхиИВздохи
Хотіла б написати: «То чекайте»))
Але не можу втриматись😅
Цитату,будь ласка. З літературного твору, де вживається слово ’кушать’. Здивуйте і вразьте мене!)) Як виглядаєте особисто ви в цій дискусії, я краще не писатиму, не хочу псувати вам настрій)
Как_б_не_так• 20 мая 2023
Камеры - это прекрасно. Если спорная ситуация - вы навиду, всегда можно докопаться до истины. Вначале, конечно, кажется, что за вами подглядывают, потом забываете, что они есть.
Послушная• 20 мая 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
Удалено администрацией...
Кушать это такое бесячее слово)
Семенівни сусідка• 20 мая 2023
Ответ дляПослушная
Кушать это такое бесячее слово)
Я вчитель-філолог за освітою, не змогла пройти повз, за що й отримала на горіхи від деяких ’знавців’)
katosha• 20 мая 2023
В мене на роботі була камера, яка стояла прямо переді мною. Враховуючи, що працювали з 8.00 до 17.00 без обіду, то в принципі нормально, але директору було нудно і він дуже часто її дивився, а потім претензії були до того як сидиш, лишній раз встала. По роботі претензій не було, але ось такі моменти дуже наполягають, звільнилась, хоч і не відпускали.
Пенек Возмездия• 20 мая 2023
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Запросто. Еще и глазки строила бы, раз уж так рассматривают.
Їх цікавлять не ´глазки´, а робота
Послушная• 20 мая 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
Зоряний Шлях• 20 мая 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
Удалено администрацией...
Боже збав, не гАваріть розійською. Нацменшини завжди намагаються правильно говорити мовою господарів, і ще інших представників нацменшин повчають. При цьому титульна нація , рашки, в реченні з трьох слів завжди зробить помилку

Однозначно• 20 мая 2023
Ответ дляПустощі-веселощі
Читати книжки то не маразм. З книг людина набирається розуму. Зараз люди не читають, до театру не ходять. Це - не маразм, це - культура, освіченість. Я люблю читати. І читаю декількома мовами. Нещодавно купила в Португалії книжку про Зеленського. А в Америці - ’Запасний’, про принца Гаррі. Вони різними мовами, але цікаво. У школі Шекспіра вчитель російської і зарубіжної літератури викладала англійською. На російській і українській класиці ми виросли, - це факт. До того ж, книги Достоєвського перекладені на 170 мов і він входить в топ-10 письменників, чиї книжки видаються по всьому світу ( в одному списку з Шекспіром, Кафкою, Діккенсом, Хемінгуеєм).
Удалено администрацией...
Семенівни сусідка• 20 мая 2023
Ответ дляЗоряний Шлях
Не говорю російською, але поважаю чистоту і грамотність будь-якої мови. У нас чимало російськомовних українців, хочеться, аби вони розмовляли красивою грамотною мовою. Не розумію, чому мій перший коментар викликав такі бурхливі емоції в окремих осіб...
Зоряний Шлях• 20 мая 2023
Ответ дляФрикаделька
Мы люди простые, под ’бар’ не косим
Косите лише під кацапів. Браво
Туфли в чешуе• 20 мая 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
Вы можете быть кем угодно, но ваши знания важны тогда, когда они кому-то нужны… а не просто проходя мимо ими кидаться. И как показывает практика - наличие образования не панацея от глупости, к сожалению
Семенівни сусідка• 20 мая 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
Тобто, помітивши помилку, я не маю права про це написати? Дивно, розумні люди зазвичай приймають таке до уваги і отримують досвід, щоб стати мудрішими і не робити помилок у майбутньому. За вашою логікою і у школі вчитися не потрібно.
Фрикаделька• 20 мая 2023
Ответ дляЗоряний Шлях
Косите лише під кацапів. Браво
Та не. Говорю на родном языке вы же не знаете какие у меня корни
Фрикаделька• 20 мая 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
Интересно, после вашего замечания хоть один человек перестанет употреблять слово ’кушать’?
Семенівни сусідка• 20 мая 2023
Ответ дляФрикаделька
Цілком можливо)
Весотехник• 20 мая 2023
Нет, не работала бы
Фрикаделька• 20 мая 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
Цілком можливо)
Почему-то не увидела ни одного комментария ´´спасибо за информацию, я исправлюсь’.
Семенівни сусідка• 20 мая 2023
Ответ дляФрикаделька
Я оптимістка, завжди хочу вірити в краще)