Шальная коклетка• 20 мая 2023
Це вважається булінгом? Хто проходив, підкажіть.
Дівчатка, дайте, будь ласка, мудру пораду. Син навчається у 8 класі. Зірок не знімає в навчанні, але проблем з поведінкою немає. Професійно займається спортом, має велику кількість друзів і взагалі веселий і товариський.
Його класний керівник - колишня подруга моєї мами. Що я, що син ставимося до неї з повагою. Я завжди згодна з її ідеями та пропозиціями.
Тепер ситуація. Син одразу не хотів розповідати. Почав з того, що каже " Мама, ти знаєш, я дуже сильно розчарувався в М.О. Виявляється, що вона така підла ". Тільки через декілька днів я добилась продовження цієї історії. Виявляється, що вона телефонує батькам дітей і безпосередньо самим дітям і пояснює, що з моїм сином спілкування потрібно припинити, бо він погано впливає. І діти хочуть дружити, і по суті дружать, але щоб ніхто не знав і не бачив. Одразу не повірила, бо це якась дикість. Потелефонувала вчора одній мамі з класу, ми з нею дуже добре спілкуємося. І взагалі, я добре спілкуюсь зі всіма батьками бо у нас не було ніяких неприємностей і конфліктів. На що вона підтвердила слова мого сина. Плюс ще й додала, що запропонувала вирішити це по іншому, щоб якщо він погано впливає, то проводити роботу з ним, батьками, а не просто обмежити спілкування. У відповідь почула " Ну ви ж знаєте, хто у нього бабушка. Я слова не можу сказати". Ще й бабушку приплела, яка взагалі не вмішується в навчання сина.
Вже три місяці ця вчителька проходить, як учасниця булінгу проти хлопчика з іншого класу. І вся ця ситуація мені також булінгом пахне відносно моєї дитини.
Безсовісна кума• 20 мая 2023
Він самий у всій красі. Пишіть заяву спочатку на імʼя директора. Скажіть, що підете й далі за потреби. Це чмо не повинно працювати в школі
Біле пальто• 20 мая 2023
На пенсію вчительці вже час, чому вона так себе поводить, ніби вирішує за всіх, як хто, та з ким повинен дружити.
Янгол в камуфляжі• 20 мая 2023
Так. Захистіть свою дитину.
Тим паче в неї це не перший випадок.
Гола з конопель• 20 мая 2023
Да. К директортору, зпяву пишите. И поговорите с этой тварью. А в чем влияние хоть? Что делает такого ваш ребёнок?
Вишиванка• 20 мая 2023
Булинг-не боулинг, а ситуация бред полный, это абсолютно не нормально, конечно нужно вмешаться. Раз уже есть одно дело по ней, то и ваше пусть туда ’прикрепят’, может быстрее уволят
Безпринципова• 20 мая 2023
И ще я б розібралась що стало підгрунтя для такого. Можливо син таки щось зробив?
Я б спитала у інших батьків, що говорять їх діти про сина.
Вишиванка• 20 мая 2023
Ответ дляБезпринципова
Що б не зробив - не нормальна така поведiнка вчителя. Хоча звicно треба все знати, але все одно це не нормально
Шальная коклетка
• 20 мая 2023
Ответ дляБезпринципова
А що бабуся?
Що вона такого зробила, щоб так про неї говорити?
Це, типу, вона нас дуже боїться. Бо бабуся при посаді.
Шальная коклетка
• 20 мая 2023
Ответ дляБезпринципова
Це впершу чергу за що я хвилююся. Є дрібні порушення: не виконані дз, телефон на уроці. Він не б´ється, не конфліктує, не прогулює.
Шальная коклетка
• 20 мая 2023
Ответ дляБіле пальто
Мабуть, таким чином хоче вколоти мою маму. Напряму не виходить, а через дитину супер просто.
Барбітта• 20 мая 2023
Ответ дляШальная коклетка
начинайте с бабушки. снимайте эту старую клячу с места. пусть падлр идет на пенсию
Шальная коклетка
• 20 мая 2023
Ответ дляtarveldy
Так, це булінг
Проходила через таке, сину і вам терпіння, старій відьмі вкоротити язика
Чи у Вас все закінчилося?
У мене такий шок... Доросла людина, вчитель, яка має бути прикладом, яка має навчати добру і людяності веде себе як склочна баба. Фу.
Ответ дляШальная коклетка
Чи у Вас все закінчилося?
Були мене, батькам було насрать, тому боролося сама
Вже після закінчення школи, одна з тих вчительок вибачилася
Потім я практику проходила у школі, знаєте, увесь шкільний булінг йде зі згоди вчителя , а часте ще з його подачі
Шальная коклетка
• 20 мая 2023
Ответ дляБарбітта
Бабушку не буду в це задіювати. Зайві нерви та стреси їй не потрібні. Сама справлюсь. Це має вирішитися по закону. До речі, вона ще умовно молода ( 50 років).
Шальная коклетка
• 20 мая 2023
Ответ дляtarveldy
Жах((
Як це низько.
Надіюсь, це ніяк не вплинуло саме на Вас?
У нас в родичів була ситуація сина булили в школі, то він від постійних стресів отримав псоріаз до кінця життя. Вже дорослий чоловік, а досі немає ні друзів, ні сім´ї. Його довіру до людей розтоптали ще в школі .... Сумно((
Як це низько.
Шальная коклетка
• 20 мая 2023
Ответ дляБезсовісна кума
Надіюсь, що все так і вийде.
Галябалована• 20 мая 2023
Ответ дляБезпринципова
А навіть якщо зробив, то що? треба в першу чергу ЙОГО батькам дзвонити!
По факту стара кошолка берегів не бачить, треба приземляти
Біле пальто• 20 мая 2023
Ответ дляШальная коклетка
Скоріш за все так і є.
Вумна, аж страшно• 20 мая 2023
Ответ дляШальная коклетка
Може бути, бабське царство на роботі які хочеш інтриги може крутити. Але ж через дитину? То дійсно підло!
Галябалована• 20 мая 2023
Я б, автор, поговорила б з нею напряму. І з позиції , що я знаю що це точно правдива ситуація і попередила б про наслідки
Шальная коклетка
• 20 мая 2023
Ответ дляmax2013
Перше,що мене здивувало, це те, що дітям у 8 класі вчителька вказує з ким дружити. Якось важко уявити.
Автор, вас цікавить як назвати дії вчительки? І все?
Не тільки. Ще б алгоритм дій, щоб отримати результат. Такі недовчителі немають права працювати з дітьми.
Ответ дляШальная коклетка
Жах((
Як це низько.
В мене було важке життя, але я з зубастих, все норм, в мене більше питань до матері яка ніхера не робила
Безпринципова• 20 мая 2023
Ответ дляГалябалована
З вчителькою розібратись однозначно.
Але й з дитиною теж.
Щоб розуміти чому так. Якщо це тільки вчителька, а син повністю ні в чому не винний - діти в такому віці будуть все одно спілкуватись, і вчительку почнуть чмирити, а за однокласника заступляться.
А у автора спілкуються, щоб інші не знали. Чому?
Але й з дитиною теж.
Отчебучкина• 20 мая 2023
Ответ дляБарбітта
Я сначала подумала, что вы про маму автора))))
Они же подруги и по идее одного возраста- две старые клячи, двоим пора на пенсию.
НеГолосую• 20 мая 2023
Ответ дляОтчебучкина
А хто оплатить пенсію у 50 років?