Як же дістала ця ..вірніше цей язик!! Просто мутить. Я в закритій групі де є жінки , чоловіки яких загинули на війні( Одна з умов- спілкування українськоїю. Знаєте, вім підходить!!!
Вэнди Стар• 20 мая 2023
Ответ дляБезникая
После таких тем чисто принципиально хочется говорить на том языке, на котором говорила с рождения. Это и к теме о прививках. Кто их сделал под давлением общества невежественных людей, сам стал невеждой, о чем сейчас тихо молча жалеют. (Конкретно говорю за людей, которые делали рнк вакцины, которые переболели короной, автоматически, которые даже не углубились в вопрос). Точно так и здесь, но разъяснять не вижу смысла, сообразительные люди все понимают. И это о теме свободы прежде всего.
І якщо не розумієте вже російською, напишу українською: це просто невігластво робити розкол у країні і грати на руку агресора.
Ответ длясуфле
Не робіть висновки лише по цьому сайту. Тут згідно опитування більшість зі східних регіонів. Загалом по Україні вже масово перейшли на українську.
Це правда. Я теж колись робила опитування. Тут південний схід і столиця (яка чомусь слідом за Арестовичем повторює, що Кієв всєгда бил рускоязичний). Насправді я вже звикла, що тут російська, бо більшість порадниць реально чуйні люди й завжди допомагають порадами навіть мені - мовній войовниці. Але мовне питання справді мені болить. Утім, сподіваюся, треба ще трохи часу.
Mrs.Ochmonek• 20 мая 2023
Ответ дляNathalie27
На жаль, цькування і неадекватні персонажі по типу Фаріон сповільнюються процес переходу на українську мову.
Спілкування українською треба заохочувати, а не принижувати людей за те, що вони думають російською.
На жаль, ви повторюєте за кимось про ’неадекватність’ Фаріон - цькуєте її, замість того, щоб слухати її саму. Року хоч би з 2014.
oksigen_ks• 20 мая 2023
Ответ дляМаргарита Владимировна
По темах своїх подивіться, інтернет все пам´ятає...
Все она понимает, когда ей нужно)).
Семицветка• 20 мая 2023
Ответ дляebbi
А мені здається,що тема запланована.По ночах тревоги,вдень срачні теми,в соц мережах зашкварні вкиди.Яка гарна моральна напруга.Комусь дуже потрібно,щоб українців плющило.Не знаємо кому?
Да, вполне возможно. Но меня такие темы уже не торкают. Зашла - глянула первую и последнюю страницу, и вышла. А раньше бы что-то объясняла, доказывала полдня
Nathalie27• 20 мая 2023
Ответ дляhensy
більше 30 років заохочують, де результат? Навіть бомби на голову не заохотили. Здається, в росіян краще виходило викорінювати українську. Про методи в курсі? І все чудово спрацювало, а не оце от ’лагідно’
Як заохочують?
Від Вас особисто тільки одні цькування та зневага до власних співгромадян, незалежно від мови, якою вони спілкуються.
Заспокойтеся, Україна - двомовна країна.
І це - звичайна статистика.
І не вказуйте людям у демократичній країні у 21 ст., якою мовою їм розмовляти і у що вірити. Особливо тим, що на передовій.
Австрія не нападає на Німеччину чи Америка на Англію чи Канаду через однакову мову.
І провал Пуйла - тому доказ.
І це - звичайна статистика.
І провал Пуйла - тому доказ.
Ответ дляOlgusya
Це з архівів. Всьо возможно і лєгко провєряєцца
Откуда вы знаете, что в архивах хранится подлинная статистика, а не написанная кем-то, кому это было выгодно в тот момент?
Даже сейчас у нас, при всех возможностях мониторинга и фиксации, статистика скажет в сторону того, кто ее заказывает. Про бумажные архивы столетней давности, которых лично вы в глаза не видели, но утверждаете, вообще можно даже не упоминать.
Ответ дляБезникая
Расскажите это другим странам, на которые нападали. Все войны всегда были за земли и пути снабжения. А вы и дальше верьте про причину в языке. Вы даже головой подумать не хотите, была бы это война за язык, не утилизировали бы рускоговорящих мужчин на оккупированных территориях, не уничтожали бы города. Но куда ж вам, думать не нужно, легче читать пропаганду врага и играть им на руку.
а покажіть мені, де я написала, що війна через мову?
Mariya Prokhorova• 20 мая 2023
Ответ дляJul-Ap
Это фантазии.
80% немцев, французов или итальянцев на слух украинский и русский не различают.
Сколько я у немцев спрашивала, песни скидывала, самой интересно было. Говорят, звучат одинаково.
Це неправда , відрізняють іноземці мову і фонетично їм легше на вимову дається українська !
Mrs.Ochmonek• 20 мая 2023
Ответ дляOlgusya
Ця пані просуває теперішні московські тези, що руська мова, мова Русі - це російська
Навіть імперських істориків 19 ст. не читає
Nathalie27• 20 мая 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Слухати Фаріон то добре. Але її огидні вчинки скажуть за неї більше.
Mrs.Ochmonek• 20 мая 2023
Ответ дляБезникая
А куди поділась німецька з Чехії після визволення, не підкажете?
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ви розумієте українську?
Я написала про гидотність маніпуляцій військовими. Бо на кожну мовну маніпуляцію можна знайти і таку саму ’ регіональну’.
Якщо вам все ще не зрозумілий сенс написаного, прослідкуйте всю гілку, на що я відповідала.
Понимаю. Манипуляции не вижу, все правильно пишут. Попытка манипуляции только с вашей стороны, но сравнение не корректное.
Nathalie27• 20 мая 2023
Ответ дляhensy
а як треба? а ну, навчіть
Та Ви ж написали про 30 років заохочення
Mrs.Ochmonek• 20 мая 2023
Ответ дляБезникая
А не руку агресору часом цькування україномовних?
Mariya Prokhorova• 20 мая 2023
Ответ дляAnnushka
Тому що рідна - це мова матері, і не має ні якого значення чому мама розвовляла тією чи іншою мовою, з первого слова матері до дитини саме ця мова становиться рідною.
Для більшості в Україні - російська рідна, але це не означає, що ці люди підтримують російську агресію.
Черговий наратив кремля про мову матері !
Семицветка• 20 мая 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Вокруг меня никто не отличает. Проверяла уже много раз.
Ответ дляFeel good
І це - звичайна статистика.
І провал Пуйла - тому доказ.
І це - звичайна статистика.
І провал Пуйла - тому доказ.
Історично двомовність є формою соціальної адаптації підкорених до мови завойовника чи домінантного сусіда (русифікація, отурчення тощо), або намаганням підкорених зберегти свою мову в умовах насаджування іншої панівної мови.
Oasis in the Desert• 20 мая 2023
Ответ дляOlgusya
А ви до чого до військових??? Їхня російська не виправдовує вашу в тилу!
А Ви представник Верховного суду? Чому ми маємо перед Вами виправдовуватися?)
Mariya Prokhorova• 20 мая 2023
Ответ дляСемицветка
Ви постійно за кордоном ?
Якщо один з ваших знайомих не відрізняє , не значить , що всі !
Вони навіть чують , що фонетично московська мова відрізняється з вуст українців
Семицветка• 20 мая 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Т е родной язык это не тот язык, на котором разговариваешь с рождения?
NataHromadska0808• 20 мая 2023
Ответ дляAnnaOst
Причому завжди дивує те, що автори подібних тем не звинувачують і не соромлять, просто висловлюють свою позицію чи цікавляться чому люди продовжують говорити російською. А коментарі завжди дуже агресивні
Бо це автор провокатор і принижує ( де, то самим агресивним коментаторам зрозуміло. ) російськомовних.
Сарказм якщо що ( . З вами на 10000 згідна
Семицветка• 20 мая 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Ви постійно за кордоном ?
Не видят разницы. Со множеством немцев проводила этот эксперимент.
Olya Rybka• 20 мая 2023
Расслабьтесь, тут и на украинском достаточно разгоняют зрады и рашистского ипсо. Ники называть не буду, кто тут регулярно, тот знает.