Як же дістала ця ..вірніше цей язик!! Просто мутить. Я в закритій групі де є жінки , чоловіки яких загинули на війні( Одна з умов- спілкування українськоїю. Знаєте, вім підходить!!!
Nathalie27• 20 мая 2023
Ответ для4мама
Так ви логічний ланцюжок вибудуйте. Чому ми не в НАТО?
Тому що в нас весь час при владі були срані комуняки! Деякі перефарбовані під ’щирих патріотів’
Як в нас люди обирали? ’Ета свой, рускій, за новою прагаласую’
Ото й маємо що маємо.
Чесно - мені пофіг на старих кляч совкодрочерів. Я тішусь з молодого покоління. В них нема компромісів.
Ото й маємо що маємо.
Так і зараз агенти кремля перефарбовуються в «щирих патріотів», цькують російськомовних та при цьому обкрадають український народ, зливають секретні дані та отримують свої 15 рублів від фсб.
Mrs.Ochmonek• 20 мая 2023
Ответ дляарина-ветерок
Були в Полтаві і Києві, скрізь чути російську. Були неприємно вражені. От чому там вона? І до війни, і зараз. В нас то ясно, російською з народження більшість розмовляє, не так просто перенастроїтись, особливо літнім людям, а от чому в україномовних регіонах багато російської?
Вам буде ще неприємніше, коли відкриєте перепис 1897 року, яких імперія проводила: в Полтавській губернії російською розмовляли АЖ 3%+-. А українською - більше 90%
Семицветка• 20 мая 2023
Ответ дляvasilek5050
За кордоном думають, що це рашисти і відносяться зневажливо до них
Неправда . Никто не относится неуважительно.
арина-ветерок• 20 мая 2023
Ответ дляAnnaOst
Ви не зовсім праві. Розкуркулених виселяли в основному до Казахстану і Сибіру. До голоду 33 села Донбасу були українські. Після у порожні села, у хати тих хто помер під час голодомору заселяли етнічних росіян. Причому це були самі ’найкращі’, люмпени.
Переселені з центральної і західної України теж були, але сильно меньше
Але після війни, коли звільнили в´язнів гулагу і депортованим українцям дозволили повернутися, їм дозволяли селитися саме на Донбасі. Тому ця земля і подарувала нам Стуса, наприклад
Якраз приклад Стуса підтверджує мою правоту. Ось з Вікіпедії:
Народився 6 січня 1938 року в селі Рахнівка Гайсинського району Вінницької області, нині Україна (тоді Українська РСР, СРСР) в селянській родині, був четвертою дитиною в сім´ї. У 1939 році батьки — Семен Дем´янович та Ірина (Їлина[4]) Яківна — переселилися в місто Сталіно (нині — Донецьк), аби уникнути примусової колективізації.
Семицветка• 20 мая 2023
Ответ длячаревна
А давайте, наших военных русскоязычных, вернём по домам с окопов? Думаю будет правильно, учитывая вашу точку зрения
Сейчас скажут, что вы пишите по методичке...
арина-ветерок• 20 мая 2023
Ответ дляAnnaOst
Звісно в 1933 році, після голодомору були факти заселення росіян в пусті села. Але і українців в ті часи туди переселялося добровільно чи ні, багато.
Mrs.Ochmonek• 20 мая 2023
Ответ дляTaby
Вони і раніше знали. Ви думаєте не знали українську? То ви помиляєтеся. Просто рідна мова, та,якою розмовляли батьки та середовище, ти нею думаєш, то навіть якщо супер гарно знаєш іншу мову, то дуже важко нею розмовляти. Бо вона все одно не рідна. І так склалося історично, що для частини України рідна мова було російська. Це просто факт, як би кому це муляло.
Не само ’склалось історично’, а була проведена русифікація в останні 100 років.
Семицветка• 20 мая 2023
Ответ дляNataHromadska0808
Вибачте, я не розумію вашу мову
А когда выгодно, русский все понимают. Как интересно
Семицветка• 20 мая 2023
Ответ дляNataHromadska0808
Ви можете багато писати коментарів мені, але я не розумію що ви пишете. Я не розумію вашу мову.
Очень удобно делать перевод в хроме. Нажал на кнопочку и всю тему можно читать на одном языке. Вы так не делали ещё? Рекомендую.
Ответ дляhensy
Удалено администрацией...
Я колись питала тут у людей чого вони не переходять на українську. Дехто чесно написав що не хоче заморочуваиися, а більшість почали кричати трІль!
А потім питала як люди що вважають російську рідною бачать майбутню мовну політику в країні. Ніяк не бачать. Типу воно канешно треба говорити українською, але не нам. Комусь десь колись
Семицветка• 20 мая 2023
Ответ дляVitalinkaGL
ото у людей проблемы
завидую белой завистью)
не то,что мы,встали и пошли убирать,стирать,готовить)
завидую белой завистью)
Думаю, автор уже в бане)
Я вчора зустрічалася з військовим, везла йому допомогу на замовлення. Він точно розмовляв російською до війни, зі мною також говорив російською, але дуже часто вставляв українських слова. Я йому запропонувала говорити тією мовою, що йому зручніше. Мені байдуже на якій мові він мене і моїх дітей захищає.
Семицветка• 20 мая 2023
Ответ дляFresh
Російська і українська між собою не схожі взагалі.
Тем не менее, мои немцы не понимают разницы.
арина-ветерок• 20 мая 2023
Ответ дляhensy
Удалено администрацией...
То що Ви україномовна і за мову, то добре, але жити в країні і так ставитись до громадян цієї країни, це просто дикунство. І україномовні у Вас бидло, і російськомовні, краще б на себе трошки звернули увагу. Самовихованням займіться, культуру трошки підтягніть, піде на користь.
ПЛЮС-МИНУС• 20 мая 2023
т.е. ночью меня кацапы обстреливают, спать не дают, а с утра свои принуждают ’выходить из зоны комфорта’ и жить на не родном языке.
красота.
автор провокатор. очередной.
красота.
автор провокатор. очередной.
Семицветка• 20 мая 2023
Ответ дляАтланта
Заграницей никто на слух Украинский не отличает, кроме славянских стран. Не смешите.
+100