Як же дістала ця ..вірніше цей язик!! Просто мутить. Я в закритій групі де є жінки , чоловіки яких загинули на війні( Одна з умов- спілкування українськоїю. Знаєте, вім підходить!!!
ksu777-4de1• 20 мая 2023
Ответ длячаревна
А если б войны не было, разговаривали бы как раньше. К чему этот раскол мовный среди людей?
Чтоб мир увидел что русскоговорящих украинцев в Украине все таки давят…
NataHromadska0808• 20 мая 2023
В фб я видаляю тих, хто пише російською. Знаєте, мені краще. Можливо то й хороші люди, але я не хочу чути російську. Хочуть - хай розмовляють. Але без мене
ksu777-4de1• 20 мая 2023
Розпалювати зараз мовний конфлікт це найтупіше, що ви можете зробити. Кожен ваш гнівний коментар у бік російськомовного українця лише підтверджує кремлівську пропаганду про дискримінацію російськомовного населення.
Доведіть ворогам, що ми справді ВІЛЬНА країна
СвітланкаОК• 20 мая 2023
Ответ дляJul-Ap
Странно, что кто-то не понимает, что язык личного общения человека, бытового общения, общение на форумах - сугубо личное дело.
На советчице сильный географический перекос в сторону юго-востока, тем о том, почему советчица русскоязычная, до войны тоже миллион было.
Так ми тут і говоримо на особисті теми: про свекрух, труси і прищі. То чому про мову не можна? Така ж особиста тема як і інші. Питання в тому, чому російськомовним ще не гидко, що ще має зробити русня?
Маргарита Владимировна• 20 мая 2023
Ответ дляnenatasha
Тут вас не зрозуміють(
Не зрозуміють і я не розумію, тому що багато російськомовних наших українських хлопців загинуло, захищаючи Україну.
Ответ дляksu777-4de1
Пішла пропаганда в сраку, разом з її мовою
Ответ дляNataHromadska0808
А давайте, наших военных русскоязычных, вернём по домам с окопов? Думаю будет правильно, учитывая вашу точку зрения
DarkBlueSea• 20 мая 2023
Ответ дляksu777-4de1
Меня никто не давит!))
Ответ дляksu777-4de1
Мы с вами часто не сходится мнениями в темах, но здесь я с вами согласна на все 100
СвітланкаОК• 20 мая 2023
Ответ дляksu777-4de1
Реально? Ви цих потвор так високо цінуєте і вельми поважаєте, що пропонуєте щось там їм доводити?)))) Що ще нам заради ворогів зробити?))) Ппц 🤪
Зачем вы сами провоцируете раскол внутри своей же страны? Чи ви вважаєте що мова біль втрати зробить меньшим? Мені все рівно якою мовою хто зі мною розмовляє. Якщо знаю мову, переходжу на мову співрозмовника. Так, державна в Україні українська, але для не менш за 50% українців рідна мова (мова матері) російська і це факт, який ви не виправите. Це ми та наша історія.
Маргарита Владимировна• 20 мая 2023
Ответ длячаревна
Так, згодна! Я також не розумію у групах хейту в сторону російськомовних учасників, в групах дуже активні і агресивні, але від воєнкомів такі щирі україномовні дуже часто тікають.