МаксХмара• 20 мая 2023
Сукня. Чи є український бренд одягу, що пропонує щось подібне?
Сподобалась сукня, але платити 250 $ немає можливості. Можливе є наш виробник, який пропонує щось подібне. Буду вдячна за поради.
Гладиолус• 20 мая 2023
Якщо ви хочете вишиванку, то купуючи в зарі чи в іноземних стоках ви придбаєте вишите плаття орнамент якого не має ніякого відношення до українського етносу. Якщо вже витрачати тисячі то на справжню.
Сонячний зайчик• 20 мая 2023
Ответ дляДон Пэдро
Maison Hotel
У них очень крутые платья
Классные платья! Залипла, рассматривая
Сонячний зайчик• 20 мая 2023
Ответ дляІстеріомама
В Зарі багато українських етномотивів, вони зловили цю модну хвилю і витискають з неї все можливе😆. Бабло рулить і пофіг з якого ринку
В кунде и онли тоже. Взяла у них закос под наши вышиванки.
ХуАнита• 20 мая 2023
Ответ дляГладиолус
А де автор написала, що хоче вишиванку? Їй сподобалось плаття. Вона шукає подібне, і хоч я люблю вишиванки, вашу не купила б, вона не цікава.
Слухи-руки не распускаю• 20 мая 2023
Ответ дляЖінка з перцем
Ці українські бренди ціни собі не складуть. Своє лахміття продають за ціною Dolce & Gabbana.
++++
Я вся ваша• 20 мая 2023
Во Львове полно такого плана по магазинчикам в центре. Но не дешевле будет)
Я вся ваша• 20 мая 2023
Ответ дляГладиолус
Знайдіть у фейсбуці вишивальниця Надія Вакуленко , вона вишиває білим по білому, любі фасони. Але вартість теж буде тисяч три чотири не менше думаю.
Больше... Намного. Это ручная работа.
МаксХмара
• 20 мая 2023
Ответ дляЗаліковий троль
Тут дешевша така
Я зараз знаходжусь в США, то мені по всім посиланням видає ціну 259 $.