Дайте подумать• 20 мая 2023
Смешанное вскармливание
Подскажите кто знает, ребенок был на гв, кормила с интервалами 2 часа. Больше не выдерживал. Сейчас мало молока. Добавила смесь. После груди даю. 30-50 мл, так педиатр назначил. Но как быть с интервалами? Смесь переваривается дольше, то есть я должна выдерживать 4 часа и кормить грудью , потом смесь, или же можно грудью каждые 2 часа, а смесь через раз, то есть раз в четыре часа?
Не спрашивайте чего педиатра не спрсила, слишком занята она. Зарание спасибо
Пузата Хата• 20 мая 2023
По требованию. Я никогда не выдерживала эти интервалы. Смесью можно через раз, а вы кушайте хорошо чтоб молочка хватало
Дайте подумать
• 20 мая 2023
Ответ дляПузата Хата
Спасибо!
Марфа Українівна• 20 мая 2023
Грудьми годуєте на вимогу. Якщо мало молока - ніяких інтервалів не витримувати, годувати хоч кожних пів години. Дві груді в одне годування, можна їх міняти в процесі одного годування, коли дитина перестає активно ковтати на одній, даєте другу. Суміш по годинах, от як ліки. Має бути добовий об´єм догодовування, з яким дитина почне добре натирати вагу (добре - це від 100 г за три доби). І ви його даєте рівними порціями. Якщо невеликий - краще лише вдень, а вночі лише груди на вимогу. Менші порції краще, як великі, тобто краще по 30 кожні 3 години, ніж по 90 три рази на день. Якось так.
Оптимально - робота з консультантом з ГВ. Бо найперше питання, чи догодовування справді було показано. Ну, і як не втратити ГВ, якщо в хід пішла пляшка.
Мульйонерша• 20 мая 2023
Трое детей,никогда не держала интервалы если ребенок голодный.Плюс чаще ест ,порция меньше и легче переваривается,живот не болит
Атятя_тётя• 20 мая 2023
Смесь более сытная и дольше дает сытость, ребенок дольше спит обычно, поэтому если спит, не будите. Через 3-4 часа нормально, в зависимости от возраста. И ночью обычно с 12 до 5-6 спят
Криниця щастя• 20 мая 2023
Я витримувала інтервал не більше 3 годин щодо мого молока (якщо дитина вночі спала більше 3 годин, то зціжувала і морозила).
Догодовувала лише тоді, коли проміжок між годуваннями був менше, ніж година. Це було, як правило, після 15-16 години вечора і до 21 приблизно.
Коли заморожене молоко закінчувалось, тоді вже брала суміш.
Але треба, щоб соска була правильною (дуже маленька дірочка, якщо пляшку з сумішшю тримати вниз соскою, то суміш не витікає, тільки потихеньку капає). Не всі соски 0-ки насправді такі.
З часом потреба догодовувати у мене щезла. Десь через півтора місяці.
Для того, щоб було досить молока, мамі потрібно більше спати і пити. Якщо не виходить спати, то хоча б лежати.
Не за Будка• 20 мая 2023
Ну ви самі зробили так шо стало менше молока годуючи по інтервалах.
Треба годувати на вимогу. Попит-пропозиція.
Чим частіше дитина прикладається - тим більше молока.
Який вік? Можливо у вас криз коли тимчасово «зменшується» кількість молока, бо дитині вже потрібно більше.
Почнете догодовувати і витримувати більші інтервали - скажете пока гв
Мию чакри щоденно• 20 мая 2023
Интервалов при ГВ уже лет двадцать, наверно, не рекомендуют придерживаться. Где вы это берете?
Большой секретик• 20 мая 2023
Кормите по требованию. Хочет сосать час? Пусть сосёт. Ребёнок растёт, нужно больше молока, вот и насасывает. Сколько ушло, столько и придёт, так это работает. И пейте больше жидкости.
Дайте подумать
• 20 мая 2023
Ответ дляБольшой секретик
Как вы поняли что мало молока? Вес набирает?
Кричит после кормления, не наедается. Попробовала сцедить- молока нет вообще после его трапезы
Дайте подумать
• 20 мая 2023
Ответ дляБольшой секретик
Он не сосет час, раньше за 10 минут наедался и засыпал. Сейчас когда нет молока, он на начинает хныкать, плакать, бросает пустую грудь
Дайте подумать
• 20 мая 2023
Ответ дляМию чакри щоденно
В роддоме сказали , что минимум 2 часа. Иначе молоко не успевает переварится
Дайте подумать
• 20 мая 2023
Ответ дляНе за Будка
Трохи більше місяця дитині
Дайте подумать
• 20 мая 2023
Ответ дляНе за Будка
Так, мабуть ви праві. Але багато хто годує з інтервалом навіть більшим і все норм
Не за Будка• 20 мая 2023
Ответ дляДайте подумать
Різна лактація, різні діти, різні потреби, різна здатність висмоктати необхідну кількість.
Різний метаболізм і набір ваги.
В мене дитина прикладалися по першому писку. Перших 3 місяці набір по кілограму, а потім перевернувся, поповз, і незважаючи на кількість з’їденого молока прибавка ледь 400грам.
Годуйте по вимозі, прям на перший писк прикладайте і побачите як зміниться кількість молока.
А чому догодовувати почали? Бо вам здається шо мало молока чи шось з прибавками?
Різний метаболізм і набір ваги.
Не за Будка• 20 мая 2023
Ответ дляДайте подумать
Молоко дуже швидко засвоюється. То вам застарілу інфу сказали.
Дитина може прикладатися не тільки через голод, а й через спрагу (зараз тим паче спекотно), бо хоче маму поряд
Дайте подумать
• 20 мая 2023
Ответ дляНе за Будка
Різний метаболізм і набір ваги.
З прибавками все добре, молока дійсно мало, дитина не наїдається. Плаче, кричить. Коли молоко є - вона спить після годування. Спробувала зцідити після годування- молока немає зовсім
Не за Будка• 20 мая 2023
Ответ дляДайте подумать
Дивіться, сцідження зовсім не показник. При смоктанні виробляються гормони які стимулюють лактацію і виробляється молоко під час смоктання. Рідко хто вміє сціджувати.
Я взагалі не могла більше стопки сцідити, хоча молока було дуже багато і годувала до двох років.
Дитина плаче не тільки від голоду. Але груди завжди заспокоюють в будь якій ситуації. Тому спокійніше спить.
Тим паче у вас маркер по прибавці вазі - все норм.
А суміш важка для травлення, довше перетравлюється і дитина міцніше спить.
Пробуйте годувати на вимогу, на кожен писк. Лактація налагодиться, хоча думаю з нею і так проблем немає.
Бо зараз з сумішшю можете наробити біди.