Швабристка• 21 мая 2023

Видео с ключем уже все посмотрели?

🤣
Разгуляшка• 21 мая 2023
ну и что там? писюн что ли? я б даже внимания не обратила, если б не сказали. а что это смешно?смешнее сам разговор о ключе.

котопёс• 21 мая 2023
Ответ дляЩедрик
А Донецк при ком сдали?
При Яныке)
Я шалунья• 21 мая 2023
Ответ дляmymoly
Итог минских полномаштабная война. Мы ж ’типу’ не хотели выполнять.
Ітог виборів, а не мінських.
Щира українка• 21 мая 2023
Тема дно, но прекрасно показывает уровень интеллекта населения
Я шалунья• 21 мая 2023
Ответ дляЗабагаловка
Тут і повне відео викладали, де з головою, пост 26,то що тоді ми перед виборами ’і не таке побачимо’, як люди вивчають факт, бачать що він мав місце і обговорюють, а не кидаються груддю на захист політика, не вивчивши питання та не прочитавши навіть першу сторінку теми, як ви?
Смішного дійсно, нічого, напевно, то якісь штуки по здоров´ю, але як це відео випустили в люди?Навіщо економить на іміджмейкерові чи як там такі люди називаються, ось це дивує.
Скоріш за все це пахова грижа. Але таке виставляти в тік ток, це якесь дно. Тим більше ніхто навіть не написав, що відео з відкриття майстерні . То ж фігня, що він відкрив майстерню, головне що в штанах.
СпайдерВумен• 21 мая 2023
Ответ дляМизимец
Так. Не можу зрозуміти що там. Можливо реверанс чи соната розкажуть що із босом
О, благодарю. Теперь вспомнила почему эти обе у меня в бане.
Лама_мама• 21 мая 2023
Тема - дніще. В стилі ге+ге
Зубожиння• 21 мая 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Мне нравится думать что это карма. Начало..
за свои поступки всегда надо отвечать.
Ого. Даже страшно представить, что будет с найвеличнішим по такой логике.
Намазюкана нішою• 21 мая 2023
Ответ дляМизимец
🤣🤣🤣👍

КАПСЛОЧНИЦА• 21 мая 2023
Ответ дляТріль!
И как готовились ?
Пока не решили хоть поржать, то таки готовились.
Леди Г• 21 мая 2023
Ответ дляГага Газу
Не то шо у зе пипетка 😂😂😂
А вы видели что ли? Господи, ну и больной у нас народ. Ещё и 17 лайкнувших. Люди, вы кто?