Наткнулась на инфу, что поляки нас обвиняют….. в школе не помню в программе эту тем…. Залезла в Википедию пишут что до 1939 г Галичину захватила Польша и переселила поляков, выгнав украинцев из своих домов…. Я б тоже зуб имела на поляка живущего в мое доме…..Ну историю можно писать как кому выгодно… может кому то из вас от прабабушек дедушек передались рассказы как было на самом деле?
Ответ дляoleshenka
Тому що в школах була радянська історія. Тому що ми і про війну вчили, що почалась 1941 року. Відкрийте інформацію і почитайте істориків. Крім того, не забувайте, де проходила лінія кордону до кінця 2 світової. Що Львів і Волинь належали до Польщі.
У 1939 році Львівська і Волинська області увійшли до складу УРСР
Helenka2011• 21 мая 2023
Ответ дляladad19
Я искала в Гугле информацию про корюковских убийц, сейчас многие репосты делают, и наткнулась на корюковскую трагедию периода второй мировой. 6300 мирных жителей просто убили. Почитайте
... а 5.5 тисяч радянських партизан спостерігали, як 300-400 солдатів сс нищать село, і ніц не робили, ’бо не було наказу втручатися’.
Espresso_caffe• 21 мая 2023
Ответ дляКапризуля77
Ну вот тему и создала…. Сколько миллионов раз можно извинятся, историю не изменишь….
вечер мы перед всеми виноваты
Espresso_caffe• 21 мая 2023
Ответ дляoleshenka
Пора з нашої свідомості забирати дату 9 травня. Нема 9 травня. Є 8 травня - кінець 2 світової в Європі. Тому мені і не ясна була Ваша прив´язна до 9 травня.
П.С, я не слідкую за Німеччиною. Мені однаково. А в Польщі 50/50 зараз, половина населення ненавидить українців, які приїхали, закликаюсь вигнати їх додому. Тому питання про вибачення може мати чисто політичний хід.
к чему это вранье о поляках
ни одного не встречала с ненавистью
Ось тут Порошенко на колінах. І в коментарях багато чого роз,яснено. Мабуть, у тій різні поляків загинуло більше, бо з того часу, як Пілсудський віддяпав від України Волинь, скориставшись більшовицьким вторгненням, ця територія 20 років заселялася поляками, а українців всілякого пригнічували . Але, на мою думку, краще б не було сталінського реваншу у 1939р.
Історія дуже складна.
У коментарях згадується, що було і примирення Кучми ще з Валенсою, здасться,
і Ющенка з Качиньським.
Але поляки роблять вигляд, що нічого не було, як і Порошенко не ставав на коліна.
Про Катинь вони так не кричать. А там їх офіцерів цинічно знищила саме державна машина, то не були розборки між селянами. Ну, там Єльцин свого часу якось вибачився.
За збиття їх літака під Смоленськом росія також так і не відповіла.
Історія дуже складна.
і Ющенка з Качиньським.
Mira29-c3c3• 21 мая 2023
Ответ дляcoch100
Этот вопрос поднимается постоянно и все из-за того, что определенные круги нашего общества вытягивают бандеру в герои. Ничего бы не было, если бы мы сами не провоцировали поляков своими действиями.
Який комплекс меншовартості.
А вам знайомий такий польський «герой «Станіслав Басай-Рись.
Так от на його честь поляки називають вулиці,меморіальні дошки,встановлюють мурали.
То вони нас не провокують ?😡
Mrs.Ochmonek• 21 мая 2023
Ответ дляСемицветка
Читала о Волынской резне только в украинской Википедии. Мне достаточно было прочесть, что было решено наряду с другими ликвидировать всех христиан-пацифистов, чтобы составить своё мнение об УПА.
До речі, про ’християн-пацифістів’.
Що це за християни такі, не задумувались? Може це як раз ті, хто проводив пацифікацію?
Чи для вас термін ’пацифікація’ щодо українців в 30-ті має якесь позитивне забарвлення? Може ви уявляєте собі пацифікацію як розмови про мир і дружбу, а не те насправді робилось?
Киев_Елена• 21 мая 2023
Ответ дляКапризуля77
Оно-то да, но...видно у поляков ’болит’. Если скоро будет наша победа, рашка проиграет и извинится, а через 10-15 лет в годовщину будет игнорировать и не ’извинится’. Вы тоже будете говорить ’сколько раз уже можно извиняться, историю не изменишь...’?
Семицветка• 21 мая 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
До речі, про ’християн-пацифістів’.
Я уже и забыла об этой теме, а вы опять за рыбу гроши)) Что вы мне хотите доказать? Что упа ангелы с крыльями? Не убедите. Не тратьте на меня своё время.
Ответ дляNatkash
Щось від вашої теми ’нєвсьотакадназначністю’ віє.
Те, що безпосередньо у Львові українці були меншістю, зовсім не тому, що Галичина була етнічно польською, просто довгі століття українцям не було можливості пробитися далі свого села. Це не значить, що вони були бідними-нещасними, - хто працював, жив у відносному достатку, але вища освіта і кар´єра для українців давалися дуже важко, якщо що вони не ’переписувалися’ поляками. Зі спогадів моєї бабусі, яка до депортації в ході операції ’Вісла’ жила в селі біля Любачова (тепер Польща), українці, яких була більшість, з поляками жили дружно, на рівні простих людей жодних проблем не виникало, всі однаково володіли як українською, так і польською, місцева влада була лояльною (настільки, що відмовлялася сприяти депортації, тому було задіяно спеціальні загони з волинських поляків, які відзначалися жорстокістю), але з боку центральної влади на рівні бюрократії таки українців утискали.
Зі спогадів моєї другої бабусі, 1924 року народження, у їхньому селі під Тернополем (територіально це вже трохи ближче до Волині) українських дітей принципово не хотіли вчити, польська вчителька звертала увагу виключно на своїх, українців лупила і обзивала бидлом. До четвертого класу навчився читати і писати каракулями, і все - йди рити поле і крутити коровам хвости. Наскільки розумію, на Волині ситуація була ще гіршою, тому нічого дивного, що за найменшої провокації розгорівся конфлікт. Це наша спільна трагедія.
Та что ж такое, почему мы для всех 2го сорта…..посмотрела в этом году евровидение так у поляков выступлением уровне наших 90х. Кто ещё быдло….
А наши беженцы как удивили ЕС знанием иностранных языков..
Ответ дляveiksme
Это правда, СССр свои гадости делали, Польша свои, все и всегда хотели наши земли. Це жах
согласна, всяко было, кто только нас не теснил. Но с поляками мы вроде бы как выяснили все, тем более у них тоже рыльце в пуху перед нашим народом. А рашка вот никак не успокоится(. Больше всего бед от этих сраных большевиков, комуняк..
Ответ дляDzvo
Большинство приехавших украинцев работают там, где поляки работать не хотят, и платят им очень мало. О какой конкуренции речь?
Видимо имеется ввиду что наши сбивают цену, согласившись на такую работу…
Ответ дляКиев_Елена
Не буду , мне их извинения до жопы….Они всегда к нам относились так же как тут писали про поляк к 2му сорту
Ответ дляladad19
Не просто.
Партизанський командир вирішив врятувати свою родину ціною життя інших.Вже діяло правило коли за одного вбитого гітлерівця,вбивали 100 українців.Потім ’доблестні’партизани дивились з кущів,як спалили Корюківку і нічим не допомогли жителям.
До речі часів СРСР ця трагедія свідомо замовчувалася,Хатинь з значно меншими жертвами була на слуху,а Корюківка ні
Ответ дляdream7
Реверанс, а что ж Вы меня заблокировали?!
Т.е. Вы считаете за действия министра иностранных дел должно было расплачиваться жизнью сельское население Польши. Вы только полякам не говорите, что Вы не признаете Волынскую трагедию.
Блок я Вам зняла.
А що і кому говорити,я сама вирішу.
Mariya Prokhorova• 21 мая 2023
Ответ дляКапризуля77
Тоесть когда началась 2я мирровая война, тот территории Украины от Львова до Тернополя были в составе Польши?
Під польським режимом
Mariya Prokhorova• 21 мая 2023
Ответ дляcoch100
А Бандера і є наш герой , який був завжди за вільну Україну !
Светуля Ск• 21 мая 2023
Ответ дляКапризуля77
Германия до сих пор перед евреями извиняется
Светуля Ск• 21 мая 2023
Ответ дляКапризуля77
Ру новости не смотрю, даже впн нет. Если хотите знать новость выскочила в браузере опера
Опера имеет встроенный впн
Mrs.Ochmonek• 21 мая 2023
Ответ дляСемицветка
Шкода. Тим, хто навіть не намагається докопатись до суті, дуже легко впарювати пропаганду.
УПА - не ангели, а як ВСУ зараз, тільки тоді вони були без підтримки світу.
Mrs.Ochmonek• 21 мая 2023
Ответ дляПодрысь
Та взагалі в світі ніхто не знищив більше людей, ніж рашистська держава, в різних її подобах.