Липка-прилипка• 21 мая 2023
Почему не стал йогурт?((
Домашнее молоко вчера взяла у проверенных людей в Киеве, нагрела его, ( появилась пленка) остудила чтобы такое ну не очень тёплое , просто теплое, кинула бактерии из атб( бактерии переживали отключения света и холодильник работал так себе) и вот все замотала в одеяла и не стал, там чуть-чуть густоты появилось скорее скисло. Так хотелось йогурта…
КошкинДом• 21 мая 2023
Щось не то чи з бактеріями чи з технологією.Я роблю в хлібопічці,купую в сільпо бактерії,виходять.
Липка-прилипка
• 21 мая 2023
Ответ дляКошкинДом
Раніше теж виходило, але видно спортились бактерії. А молоко може треба не сильно нагрівати? Бо у мене було близько вже кипіння.
Липка-прилипка
• 21 мая 2023
Ответ дляКошкинДом
Закваска віво
Так. Може вона спортилась через блекаути у меня
Тракторні війська• 21 мая 2023
Я делаю постоянно закваской из атб, но в мультиварке. Он любит 40 град, у вас наверно холодно ему, вот и не «стал». Не встал наверно? Хотя так вроде не говорят о йогурте
КошкинДом• 21 мая 2023
Ответ дляЛипка-прилипка
Може.То вже таке,дотримуйтеся інструкції і все вийде.
Ловлю капці• 21 мая 2023
Щось не склалося. Можливо не була потрібна температура для тих бактерій і вони не змогли розмножитисяю
Липка-прилипка
• 21 мая 2023
Ответ дляТракторні війська
«стал» говорят возможно, муж повар так говорит, у него взяла это слово) да, может и холодно. Но лето же.. хмм где взять тепло
Без мультиварки.
ГоловнаЯ• 21 мая 2023
Ответ дляЛипка-прилипка
Я здесь на кидстаффе покупала когда-то закваски, почти всегда выходило. С одной какой-то или двумя не вышло. Но я брала разные
Липка-прилипка
• 21 мая 2023
Ответ дляЛовлю капці
Можливо.
Ловлю капці• 21 мая 2023
Ответ дляЛипка-прилипка
Можливо.
Ви можете спробувати підігріти молоко ще раз трохи і закутати. Але так, щоб не було вище 40 бо все загине.
ГоловнаЯ• 21 мая 2023
Ответ дляЛипка-прилипка
Без мультиварки.
Ну да, я всегда ставила возле батарей зимой. Сейчас либо покупайте йогуртницу, либо ставьте возле зажженных комфорок, я так тесто ставлю для подхода
Липка-прилипка
• 21 мая 2023
Ответ дляЛовлю капці
Уже пізно, я вже пішла з дому, молоко лишила на столі, думала вилити, воно скисло я думаю
Липка-прилипка
• 21 мая 2023
Ответ дляГоловнаЯ
Вот, спасибо, дельный совет)
Полонянка SexShop-а!• 21 мая 2023
Можливо молоко не тієї температури було. Надто гаряче або навпаки . Купіть для кухні термометр я на днях купувала 76 грн в Аврорі і думаю в Добробуті такі повинні бути. Або на Алі можно заказати але довго і не факт що приїде цілий.
Полонянка SexShop-а!• 21 мая 2023
Ось я такий самий взяла, теж робила йогурт . Мені сподобався , температуру норм показує і темп приміщення і навіть темп людини можна виміряти)) бо в перший день діти все бігали виміряли)) і чай і компот.
Липка-прилипка
• 21 мая 2023
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Ух ти! Корисна річ в хазяйстві, треба придбати)
Сестры Гримм• 21 мая 2023
Ответ дляЛипка-прилипка
Без мультиварки.
я нагріваю ще раз молоко (тільки слідкуйте щоб не було гаряче). Я мізинчик чистий опукаю і слідкую за температурою - виходить.
Ловлю капці• 21 мая 2023
Ответ дляЛипка-прилипка
Скисло - це ж теж бактерії, тільки не ті, що ви кидали. То трохи інші. Такий кисляк теж пʼють, не всім він просто смакує, це так, але теж можна в випічку, наприклад.
Липка-прилипка
• 21 мая 2023
Ответ дляЛовлю капці
Хм, мені чоловік сказав що вживати його не можна, бо бактерії там загинули, цей як їсти прострочений йогурт з магазину. Молоко кисле можна, а йогурт ні
Ловлю капці• 21 мая 2023
Ответ дляЛипка-прилипка
Та ну. Йогурт - це те ж кисле молоко, тільки бактерії інші.
В моєї бабусі була корова, то те молоко просто стояло на столі влітку чи біля печі взимку, щоб скисало. Його пив дядько та діти. Його використовують для виготовлення кисломолочного сиру та масла. Як так не можна вживати? Це ж натуральний продукт)) не всі кисляк люблять пити, бо він кислуватий.
Липка-прилипка
• 21 мая 2023
Ответ дляЛовлю капці
Молоко можна, а скисший йогурт не можна
Ловлю капці• 21 мая 2023
Ответ дляЛипка-прилипка
Молоко можна, а скисший йогурт не можна
То ж не скисший йогурт, то скисше молоко. Йогурт скисший буде не смачний. Молоко у вас ще йогуртом не стало. 😆