Язикувата Хвеська• 21 мая 2023
Клімакс і КД
Маємо вік 46 років і один яєчник. Гінеколог перед війною сказав, що я вже в передменопаузному віці. Турбує короткий цикл у 16 днів. Вірніше як турбує - чи зможе гінеколог щось з цим порадити, варто йти до нього? Чи це вже так до клімаксу буде?
миссДавеча• 21 мая 2023
Всё относительно, переменопауза может быть годами, так же как скачки и наличие кд. Врач может порекомендовать приём витаминок специальных и БАДов для облегчения приливов, улучшения сна и т. д.
Язикувата Хвеська
• 21 мая 2023
Ответ длямиссДавеча
У мене немає ніяких проявів цього стану, тільки цикл. Один яєчник вже п´ять років, але цикл змінився десь як півроку
Кондуктор троллейбуса• 21 мая 2023
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Те у вас от первого дня предыдущих месячных до первого дня след 16 дней?
Язикувата Хвеська
• 21 мая 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Так, вже навіть в календар почала відмічати, щоб впевнитися
Замурмишка• 21 мая 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Ой.у меня сейчас так первый раз произошло. 48 недавно исполнилось
Предыдущ прошли обильно. Начались 30.04.
18.05 опять нежданчиком со всеми сопутствующими. Живот болит.обильно...
Сумка з негодою• 21 мая 2023
Ответ дляИщу-брожу
У меня эти качели уже 3 года, пью ок.
Какие ок пьете? Мне гинеколог когда то говорила что после 40лет ок пить не желательно.
Ищу-брожу• 21 мая 2023
Ответ дляСумка з негодою
Чарозетта, мне 43.
Предлагали спираль, но мне страшно чёт.
Язикувата Хвеська
• 21 мая 2023
Ответ дляСумка з негодою
Думала у мене запитали про ок) я не приймаю
Сумка з негодою• 21 мая 2023
Ответ дляИщу-брожу
Чарозетта, мне 43.
Предлагали спираль, но мне страшно чёт.
Спасибо, сейчас гляну что за табл, не слышала о них. Я ставила 2 р спираль, организм отторгает.
Язикувата Хвеська
• 21 мая 2023
Ответ дляНеначасі
у меня также ,мне 50, цикл 18-20 дней,бывает и меньше
Намагалися щось змінити, чи так вже і буде?
Сумка з негодою• 21 мая 2023
Ответ дляИщу-брожу
Чарозетта, мне 43.
Предлагали спираль, но мне страшно чёт.
Подскажите где покупаете, сколько они стоят? В интернете мало предложений по аптекам, цена от 360 до 1тыс.грн.
Ищу-брожу• 21 мая 2023
Ответ дляСумка з негодою
Я в европе. Около 20 евро, упаковка на три месяца.
До этого выписывали жанин.
Действующее вещество у них разное.
До этого выписывали жанин.
Действующее вещество у них разное.
Сумка з негодою• 21 мая 2023
Ответ дляИщу-брожу
До этого выписывали жанин.
Действующее вещество у них разное.
До этого выписывали жанин.
Действующее вещество у них разное.
Спасибо!
Язикувата Хвеська
• 21 мая 2023
Ответ дляИщу-брожу
У меня эти качели уже 3 года, пью ок.
Намагалася пити ок з інших причин, дуже важко їх переношу, навіть до гіпертонічного кризу доходило
Планшетница• 21 мая 2023
Ответ дляЯзикувата Хвеська
У мене на початку цикл змінювався - то збільшувався до 50 днів, то зменшувався до 16 днів. А потім цикл змінювався зростаючи до 3 місяців, потім до 4 місяців, потім до 5 місяців. Останні 2 роки лише 2 рази в рік.
Взагалі то пременопауза може тривати до 10 років. Може проходити у легкій, серденій, важкій формі.
У мене клімакс (пременопауза і менопауза) проходив важко, в 48 років менопауза.
Язикувата Хвеська
• 21 мая 2023
Ответ дляПланшетница
Мені теж так здавалося, що цикл має збільшуватися, це більш прийнятною, ніж так часто як у мене
Язикувата Хвеська
• 21 мая 2023
Ответ дляМастер Класс
У мене збільшувалися інтервали поки не припинилося зовсім.
Теж вважала, що так має бути, але у мене навпаки
Мастер Класс• 21 мая 2023
Ответ дляЯзикувата Хвеська
У всіх по різному. Читала, що іноді починає часто, а потім хоп! і зникли. У деяких жінок кровотечі навіть бувають, як у моєї приятельки. Іде по 3-4 тижні, пару днів перерва і по новій. У докторів вона була, якщо що. Спостерігають. Брали аналізи, біопсію. Все в відносній нормі.
Язикувата Хвеська
• 21 мая 2023
Ответ дляМастер Класс
Розумію, що у всіх по різному. Тому і питаю, чи комусь з такими симптомами щось порадив лікар. Була у нього рік тому, думаю чи йти знову
Мастер Класс• 21 мая 2023
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Я б пішла на консультацію. Зазвичай обстежують, якщо немає відхилень, то можуть запропонувати гормональну підтримку. Іноді просто спостерігають, як писала вище. Багато жінок, в тому числі і я, приймають бади різні. Але все одно, доводиться перетерпіти. Не діють вони так, як рекламують.
Язикувата Хвеська
• 21 мая 2023
Ответ дляМастер Класс
Бачу, що треба йти, дякую
Планшетница• 21 мая 2023
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Поступово буде збільшуватися цикл. У мене на початку пременопаузи теж цикл коливався від 16 до 50 днів. А потім поступово збульшився до 4 - 5 місяців.