Леди Г• 2 часа назад

Війна стала дорожчою. Нам треба знайти кошти. ...

Війна стала дорожчою. Нам треба знайти кошти. Це найголовніший виклик, — Зеленський
---
Сало не люблю• 1 час назад
Ответ дляПомилуйте мадам
Я вам пропоную зараз, увімкнути мозок і подумати чому війни до 14 року не було і як президенти до, цього уникали. Хоча навряд чи у вас вийде. Це було компромісом. І сотні тисяч живих українців Крим наш і Донбас.
Патріотизм виключає мозок.Недарма ним намагаються накачати дітей з раннього віку.

ОдинРазНадетое• 1 час назад
Ответ дляГалябалована
можно подумать им тут будет за что есть без ног! прокидайся - Петрику!
Будет и сейчас есть
Ms. Android• 1 час назад
Ответ дляСало не люблю
Типовий депутат - голосні заяви і жодних аргументів

То давайте варіанти компромісів для агресора
ОдинРазНадетое• 1 час назад
Ответ дляТам-тарарам
Зачем ?
Что зачем?
Помилуйте мадам• 1 час назад
Ответ дляMs. Android
Спробуйте увімкнути мозок і не кабикати
Війна є і це факт — тепер увімкніть « розум» і розкажіть про компроміси з агресором
Компроміси шукають переговорники і дипломати. Президента посадили на найвищий щабель в державі, щоб він вирішував проблеми держави. Це його особиста, персональна відповідальність і рішення. Це він обіцяв закінчити цю війну. До нього вийдіть з картонкою і спитайте, що він зробив для її закінчення?
ОдинРазНадетое• 1 час назад
Ответ дляГалябалована
чтобы потерять здоровье работая- не обязательно воевать в окопе
Так работали они на себя, пусть бы не работали, кто их заставлял?
Моторошні троянди• 1 час назад
Ответ дляОдинРазНадетое
Пенсионеры не отдали здоровье этой стране
А куда оно делось?
Ms. Android• 1 час назад
Ответ дляПомилуйте мадам
То ви і вийдіть - у вас же питань до агресора немає ???
Паспортний стіл• 1 час назад
Ответ дляMs. Android
Тобто вам ок в окупацію ?
Україні окупацію ніхто не пропонував. Максимум це, що а-ля буде якийсь яник, який буде їздити кивати головою і все. Це гірше, ніж війна?

ОдинРазНадетое• 1 час назад
Ответ дляТам-тарарам
Низость это у вас, не хватает серого вещества от слова совсем...
Война это смерть и увечья, и то что случилось с вашим мужем к сожалению закономерность :( вдруг вы не знали и рассчитывали на что то другое..
Берите уже своего пупсика и валите, честно.....
Ms. Android• 1 час назад
Ответ дляОдинРазНадетое
На державу ж ніхто не працював ?
ОдинРазНадетое• 1 час назад
Ответ дляПомилуйте мадам
До нього претензій немає, до них немає? Лише до Васі зварювальника? Що не хоче воювати.
Ну если Вася все года сидел за спиной военных, то может сменит их?
Ms. Android• 1 час назад
Ответ дляПаспортний стіл
Ну добре що вам путін доложив свій план
Та і Буча - це ж постановка ??
Сало не люблю• 1 час назад
Ответ дляMs. Android
Спробуйте увімкнути мозок і не кабикати
Запитайте у Фінляндії. Кажуть вона спеціаліст по компромісам.
Помилуйте мадам• 1 час назад
Ответ дляMs. Android

Ти не там вирішення шукаєш. Є люди які пиздять мільйонами гроші, а мали б шукати компроміс, з урядом держави з якою вони воюють.
Там-тарарам• 1 час назад
Ответ дляОдинРазНадетое
Что зачем?
Воевали за эту страну зачем ?
За пенсии по 3000грн или за зп по 8000грн за что конкретно, за флаг , за название, за что ?
Ms. Android• 1 час назад
Ответ дляСало не люблю
Ви і запитайте
Ви ж спеціаліст з фантазій
ОдинРазНадетое• 1 час назад
Ответ дляМоторошні троянди
А куда оно делось?
У них спросите, естественная физиология
Ms. Android• 1 час назад
Ответ дляПомилуйте мадам
Ми на ти ?

Паспортний стіл• 1 час назад
Ответ дляMs. Android
Ну добре що вам путін доложив свій план
Та і Буча - це ж постановка ??
Маніпуляції залиште при собі. І стрілки не переводьте.
Там-тарарам• 1 час назад
Ответ дляMs. Android
У вас есть ?
Идите спросите !
Сало не люблю• 56 минут назад
Ответ дляMs. Android
Так на відміну від вас не стверджую що незалежність та окупація те ж саме
Вам те ж саме - то їдьте і насолоджуйтеся
А можна скрін,де я це стверджувала?
ОдинРазНадетое• 1 час назад
Ответ дляMs. Android
На державу ж ніхто не працював ?
И не мог сменить работу? Нет, а вы знаете такие случаи?
Ms. Android• 1 час назад
Ответ дляПаспортний стіл
Ясно , типовий депутат —- жодних аргументів та відповідей на жодне питання
Помилуйте мадам• 1 час назад
Ответ дляMs. Android
Питань в мене не може бути до агресора. З ним можуть бути лише перемовини на рівні голів держав, та людей які при владі. Ти систему влади і хто за що відповідає в державі взагалі розумієш?
Ms. Android• 59 минут назад
Ответ дляТам-тарарам
У вас есть ?
Идите спросите !
Ще одна у якої немає
Галябалована• 59 минут назад
Ответ дляОдинРазНадетое
Будет и сейчас есть
ну да - будут как афганцы в 90 - х - собьются в стаи и опг - а там и в гроб
Ms. Android• 58 минут назад
Ответ дляПомилуйте мадам
Ми на ти ?
Борщевар у вільний час політолог та дипломат ?
Помилуйте мадам• 58 минут назад
Ответ дляОдинРазНадетое
А чому він сидів за спиною? Він робив свою роботу. Зварював обладнання. Це його життя не твоє і не військових.
Ms. Android• 57 минут назад
Ответ дляОдинРазНадетое
Ви точно розумієте що таке приватна власність і на кого працювали теперішні пенсіонери
Пля , як в дитячому садочку відповіді