Сердючка• 21 мая 2023
Висипи на шкірі
Добрий день.
Може хтось порадить з якого лікаря почати, якщо на спині, зоні декольте, шиї, лобі зявляються прищі. Зверху як вузлики, всередині гній. Харчування нормальне, без фаст-фуду. Алкоголь, сигарети не вживаю
Чарочка діда• 21 мая 2023
Думаю варто почати з дерматолога, можливо треба буде здати аналізи на гормони, щитовидку, шкт перевірити. Оральні контрацептиви приймаєте чи спіраль не ставили?
Сердючка
• 21 мая 2023
Ответ дляЧарочка діда
Дякую. Не приймаю. Спіралі нема. Дерматог пише акне і приписує бовтушку. Але слабо помагає. Є внутрішня причина. Хочу зрозуміти яка
Балабошечка• 21 мая 2023
Психологічний стан ще впливає на стан шкіри, волосся, багато чого ще. Я у таких випадках приймаю глюканат кальцію для початку.
Сердючка
• 21 мая 2023
Ответ дляБалабошечка
Дякую! Є стрес, Ви праві
Чарочка діда• 21 мая 2023
Можуть гормони впливати на висип, проблеми з жовчним та печінкою теж можуть давати висип.
Як були вже у дерматолога, то або спробуйте піти ще до одного дерматолога який Вам допоможе знайти причину, або до сімейного.