indigochichi• 21 мая 2023

Какой генератор лучше купить для частного дома средней площади?

Собственно, сабж. Не разбираюсь в них, пытаюсь подобрать варианты.
автор indigochichi • 21 мая 2023
ГЕНЕРАТОР

ZhukOlena• 21 мая 2023
У нас Konner & Sohnen, німецький
tanga• 21 мая 2023
Начните с того на какие нужды вам генератор. Если у вас воду со скважины и дом весь на электрике это одно, если чисто для освещения и допустим стиралку иногда запускать это другое
navariya• 21 мая 2023
Вопрос не в площади, а в потребителях энергии. Отсюда нужно и отталкиваться.
автор indigochichi • 21 мая 2023
Свет в доме, бойлер, (плита на газу)
Посудлмойка, стиралка тоже
ZhukOlena• 21 мая 2023
Ответ дляindigochichi
Свет в доме, бойлер, (плита на газу)
Посудлмойка, стиралка тоже
Треба потужний, але всеодно все зараз не витягне
navariya• 21 мая 2023
Ответ дляZhukOlena
Чому? 15-20 кВт, потягне.
НаташаМилаша• 21 мая 2023
А ваш електрик что говорит?
Нам он считал какая мощность оптимальная и советовал нам он
Лучше у него спросить
У нас 280 кв дом. 8 мощность , а фирма фиг его знает, бензин. 1100 кв света в месяц у нас вроде ничего особо нет, бойлер видно так тянет, насос…
ZhukOlena• 21 мая 2023
Ответ дляnavariya
Чому? 15-20 кВт, потягне.
Я мала на увазі стандартні 3-5 кВт. Уявляю, скільки поїдають палива ті, що на 15-20 кВт.

Анечка1979• 21 мая 2023
порахуйте що буде працювати, коли немає світла. Невже ви посудомийку включати будете
LyudaT• 21 мая 2023
Ответ дляnavariya
Чому? 15-20 кВт, потягне.
Но топлива будет кушать
Ir4uk_M• 21 мая 2023
Залежить від ваших потреб. Треба з електриком розмовляти. Рахувати всі потужності тих приборів, які в роботі постійно - холодильник, морозильна камера, бойлер чи котел…. Потім враховувати ті прибори якими можете користуватися не весь час, а інколи. Наприклад світло, воно ж не завжди і не скрізь включене. Точно так і інші прибори, якими користуєтеся періодично, та ж пральна машина чи насос на воду. Є багато нюансів які потрібно враховувати, самостійно без електрика, на жаль, ніяк.
noangel• 21 мая 2023
2 квт холодильник не потягне, насос має працювати. І світло по всьому будинку буде. Щоб запустити холодильник треба 5 кВт. ПММ і пралку на генераторі навряд чи будете вмикати. І бензинові потужніші за дизельні