А Я Самая Самая• 21 мая 2023

Ви б купили машину з подряпинами?

Розглядаю до покупки машину. Все класно. Технічно без нюансів. Але на дверках подряпина. Власник каже, що скоріше за все діти в дворі. Фарбувати не фарбував, мовляв, щоб люби не думали, що після ДТП.
Ціна машини адекватна. Чоловік агітує купляти, бо краще не знайдемо, а мені очі мозолить((
Я таке знаю• 21 мая 2023
Ответ дляВсе возможно
А в голову шизик не получил?
Яку проблему це вирішить?

Стрекоза любви• 21 мая 2023
Ответ дляВсе возможно
А в голову шизик не получил?
Ні. Це хвороба.
Все возможно• 21 мая 2023
Ответ дляЯ таке знаю
Яку проблему це вирішить?
А мне было бы пофиг, око за око. Мое портить нельзя
Все возможно• 21 мая 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Ні. Це хвороба.
Так пусть лечится или платит за качественный ремонт.
Я таке знаю• 21 мая 2023
Ответ дляВсе возможно
То ви з ним на одній сходинці.
Все возможно• 21 мая 2023
Ответ дляЯ таке знаю
То ви з ним на одній сходинці.
Я не порчу чужое имущество.
Стрекоза любви• 21 мая 2023
Ответ дляВсе возможно
Що з нього взяти? Людина взимку і влітку у вʼєтнамках ходить.
Помогалочка• 21 мая 2023
Ответ дляСтрекоза любви
В нас в будинку живе чоловік з шизофренією. Кидає сміття, памперси, недопалки на авто. Наше подряпав ножицями. Всяке буває, машина це засіб пересування, а не якась реліквія з якої потрібно здмухувати пилинки.
такое есть в каждом дворе. но обычно это делают с машинами какие паркуюются у мусорных баков и на клубмах.
автор А Я Самая Самая • 21 мая 2023
Ответ дляVlada-Maria
Мазда 6 2018р. за 14 тис.? А пробіг який? Чи це биток з Америки? щось дуже дешево
3. 60 тисяч. Так, з Америки, але бачили що було по приїзду звідти, то ушкодження були мінімальні і суто зовнішні. Я в деталі ці не поглиблювалась, чоловік займався цією частиною.

Все возможно• 21 мая 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Так почему псих на свободе? А если ему взбредет в голову не только машины царапать или что-то тяжелое попадет не в машину,а в голову?
Синиця у спідниці• 21 мая 2023
Ответ дляВсе возможно
А в голову шизик не получил?
А шизику ничего не будет, даже если вы от него в голову получите.
А вот вы если его тронете - то получите по полной, потому что вы - не шизик. Так что это не выход
Я таке знаю• 21 мая 2023
Ответ дляВсе возможно
Таке в голову може прийти будь-кому.
Помогалочка• 21 мая 2023
Ответ дляВсе возможно
ой ну кому вы верите. диагноз ставят по вьетнамках зимой? паркуются как попало, вот и встретили не сильно умнее себя, такое везде есть
Vlada-Maria• 21 мая 2023
Ответ дляА Я Самая Самая
Чоловік теж так каже. Формат, що можуть і вдворі поцарапати і як завгодно. Тобто царапин ще буде навіть якщо не по моїй вині.
мені на нашій службовій стоянці ’приклалися’ дверкою, аж вм’ятина лишилась((( добре. що плівка поклеєна, а то точно фарба би пішла ’спати’. і толку, що камери є...
Все возможно• 21 мая 2023
Ответ дляСиниця у спідниці
Всегда найдется темный угол. Сомневаюсь, что в подъезде полно камер
Синиця у спідниці• 21 мая 2023
Ответ дляВсе возможно
Потому что у нас их повыпускали пару лет назад массово, т.к. денег нет. И на лечение обратно могут взять только тех, кто сам добровольно изьявляет такое желание.
Я таке знаю• 21 мая 2023
Ответ дляВсе возможно
Leka_Leka• 21 мая 2023
Купили с царапинами, сколами. Хозяин тоже не закрашивал. И это намного лучше, чем не ’бита, не крашена’ , в идеале, со шпаклом и покраской вкруговую.
Ашотакоя• 21 мая 2023
Я б не брала , поэтому свою машину плёнкой обклеиваю она очень хорошо защищает от мелких царапин . Но смотря какая цена машина , может очень хорошая и стоит ее забрать и сделать самим

Vlada-Maria• 21 мая 2023
Ответ дляА Я Самая Самая
60 тис. км чи миль? наші часто плутають ці дві величини. Все одно дешево, битки на авторіа продаються дорожче. Чоловік по він-коду перевіряв чи лиш те, що продавець показав?
автор А Я Самая Самая • 21 мая 2023
Ответ дляVlada-Maria
А хіба по камерам компенсацію ви б не запросили?
Синиця у спідниці• 21 мая 2023
Ответ дляВсе возможно
Ну вы серьезно сейчас? Не страшно, что сегодня вы этот угол найдете, а завтра он вас будет там ждать или вашего ребенка? Потому что нашла коса на камень
Стрекоза любви• 21 мая 2023
Ответ дляПомогалочка
На будинку є камера спостереження. По запису видно.
автор А Я Самая Самая • 21 мая 2023
Ответ дляVlada-Maria
Км звичайно. По всьому перевіряли з автопідборщиком. Їздили ще інші машини дивитись, бо варіантів було багато. Але інші забракували.
Помогалочка• 21 мая 2023
Ответ дляСтрекоза любви
и никто ни разу не написал заявление?
автор А Я Самая Самая • 21 мая 2023
Ответ дляАшотакоя
А скільки у вас машина коштує, що плівку клеїте? Я просто розглядаю недорогий сегмент. Чоловік каже, що таке є сенс лише на дорогі машини заморачуватись та клеїти.
Все возможно• 21 мая 2023
Ответ дляСиниця у спідниці
Не страшно. Гораздо страшнее, когда шизик себя чувствует безнаказанным
Зубожиння• 21 мая 2023
Ответ дляА Я Самая Самая
Так бюджет 14 тисяч. Колись як заробимо, то звичайно хотілось би нову. Але зараз можливості немає.
За таку ціну можна новеньке авто взяти з салону
Vlada-Maria• 21 мая 2023
Ответ дляА Я Самая Самая
Ми проглядали камери з охороною, машини впритик стоять в ряду, реально нічого комусь конкретному пред’явити. Хоча підозри в мене є чия то робота, тільки толку...
Я таке знаю• 21 мая 2023
Ответ дляВсе возможно
Та йому взагалі фіолетово. Він неосудний, отже не розуміє значення своїх дій. Звісно, якщо діагноз підтверджений.