Акукарача• 21 мая 2023
І я запитаю. Літо. Місто. Де і як задіяні діти?
Я і чоловік працюємо, в кого бабуся в селі, зрозуміло, що можна поїхати. А решта?
Акукарача
• 21 мая 2023
Ответ дляКубик Рубика
А решта - це постійний голвний біль....
Поясніть, моїм дітям 3 і 6. Раніше був декрет і дитина в садку літом. Тепер школа.. літо вільне
Акукарача
• 21 мая 2023
Ответ дляЧарівне зіллячко
в лагерь можно отправить
На який термін? На 2 тижні?
Акукарача
• 21 мая 2023
Ответ дляИграю у края
Ходить з хлопцями в футбол, але моєму вже 12.
Щодня?
Чарівне зіллячко• 21 мая 2023
Ответ дляАкукарача
На який термін? На 2 тижні?
а потом в другую смену или другой лагерь
ЯкаКраля• 21 мая 2023
Раньше были школьные лагеря, а потом или к бабушкам, или родители отпуска берут по очереди. Как сейчас, во время войны , не знаю.
Коленная ложечка• 21 мая 2023
Я из-за этого не работала до 10-летия дочки. Больничные, кружки, секции, каникулы.
А вообще, существуют городские лагеря и загородные лагеря на пару смен.
Акукарача
• 21 мая 2023
Ответ дляЯкаКраля
Якщо брати відпустку по черзі, то відпустки на спільний відпочинок, на море чи на гори не лишиться
Указка• 21 мая 2023
Ответ дляАкукарача
От і головний біль. Моя в таборі поряд з домом. Їй 6 років.
Старший на тренування ходив щодня коли вчився в школі. Зараз йому 20
Кубик Рубика• 21 мая 2023
Шкільні (міські) табори, відпустка по черзі з чоловіком, оздоровлення за містом, або на морі, просити бабусь, брати на роботу....
Цідило правди• 21 мая 2023
Ответ дляКубик Рубика
Цьогоріч нема шкільних таборів
Акукарача
• 21 мая 2023
Ответ дляКоленная ложечка
Через вільне літо не працювали? З одною дитиною? Мені декрет за 6 років набрид
ВыФсеВрете• 21 мая 2023
Ответ дляКоленная ложечка
10 дней 20 тысяч... За 2 месяца - 100-120 тыс...
Акукарача
• 21 мая 2023
Ответ дляУказка
Все літо в таборі?
Указка• 21 мая 2023
Ответ дляАкукарача
У мене свекри їздили з онуками по черзі. Спочатку їде свекруха на тиждень. Потім приїжджає свекор. Вони там разом тиждень . Потім свекруха їде і свекор ще тиждень із онуками.
Ми з чоловіком так само колись робили.
Акукарача
• 21 мая 2023
Ответ дляКубик Рубика
Знаю, але ж проблема не на один рік...
Я перший рік зіштовхнулась
Коленная ложечка• 21 мая 2023
Ответ дляАкукарача
Ну я написала, не только лето.
С удовольствием вообще бы не работала, у меня есть занятия поинтереснее. Надеюсь, после войны смогу бросить работу.
Указка• 21 мая 2023
Ответ дляКоленная ложечка
Я через це змінила спеціальність і роботу. Працюю вже років 12 вдома. Офіс раз на тиждень.
Акукарача
• 21 мая 2023
Ответ дляУказка
Ми з чоловіком так само колись робили.
Такі помічники є не у всіх
Мурзилка• 21 мая 2023
Ответ дляАкукарача
Такі помічники є не у всіх
То найміть няню. Нехай водить гуляти