Ненька наша• 21 мая 2023
А чи існують атестати з середнім балом 11+?
Вірніше, навіть не так, 11,5+.
Тому що 12 балів семестрові/річні, це не просто високий рівень дитини, це надзвичайно високий.
Рівень таланта, рівень переможців областних і вище, рівень мовних знань дозволяють отримати сертифікати.
Чи реально можливі такі успіхи в дуже різних сферах?
АБВГДэшница• 21 мая 2023
Є школи, в яких 12 не ставлять зовсім.
А 12 по всім предметам - це нереально фізично, почитайте критерії оцінювання. Такий бал тільки за ’гарні оченята’ буває)
Топтунша• 21 мая 2023
Мавка• 21 мая 2023
У моей дочки в аттестате 12 двенадцаток
Средний бал 11.7
А толку?
Аттестат при поступлении не учитывается
Средний бал 11.7
А толку?
Аттестат при поступлении не учитывается
Так, існує) Приватна онлайн школа) Коли офлайн писала семестрові було нижче, щось біля 10.9-11.2, вже не пам´ятаю. У держ. школі щось біля 10-ти, але там і оцінки річні були 11, 1, 2, 4, 10 і т.ін.
Але я, якщо чесно, не дуже розумію нащо воно треба, тобто, може комусь, хто за кордоном планує вступати, і де наші атестати визнають, то й допоможе, а так ...
Я так закончила. Но у меня по химии, алгебре, геометрии олимпиады были. И стихи, написанные в рамках конкурсов по украинской литературе, забирали дальше в область. Я проводила опыты на уроках с опасными реактивами и подменяла учителя на уроках. Это легкотня, просто не все хотели париться с учебой и выступать в зашкварных костюмах на певчих конкурсах до дня ДР Шевченко. Потому конкуренции особо не было.
Кому там слова не давали• 21 мая 2023
Я не учитель, не директор школы, не работник департамента образования. У дочки средний балл 11.6. Мог быть выше. Закончила школу в прошлом году. Олимпиадница, капитан гимназической команды по шахматам и ЧГК. Гете экзамен сдала без репетиторов.
люблю_тортики• 21 мая 2023
Ответ дляМавка
У моей дочки в аттестате 12 двенадцаток
Средний бал 11.7
А толку?
Аттестат при поступлении не учитывается
Средний бал 11.7
А толку?
Аттестат при поступлении не учитывается
Точно так и у моей. Никому не надо тот атестат
Русланка з гілки• 21 мая 2023
В ліцеях 12 не ставлять в семестрах. Максимум посеред року можуть ’в журнал’ поставити.
ИзЮмрудная• 21 мая 2023
Так, в мене діти в гімназії, вчитися складно, але є дійсно дуже розумні діти і їх приблизно 10% від кількості випускників
І так, зазвичай в семестрах оцінки трохи гірші -так вчителі стимулюють до навчання
Мавка• 21 мая 2023
Ответ дляРусланка з гілки
Ставят
Дочка закончила известный Киевский лицей с 12-ю двенадцатками в аттестате
Их ставят потому что знают,что при поступлении аттестат роли не играет
Хома з пастою• 21 мая 2023
Конечно. В дистанционных школах таких валом. Похоже, что уже семестровые оценивания начались, моя дочь уже 2 работы сдала, делает платно, студентка. Условием было написать на 12))).
Ненька наша
• 21 мая 2023
Ответ дляРусланка з гілки
Ну в мене дитина ліцеїст. 12-ка в семестрі була за участь і високий результат в конкурсі. Ну і звісно з цього предмету і так були високі оцінки.
Якщо б здав на мовний сертифікат, теж була б 12. Все інші семестрові оцінки зазвичай не вище -10-11.
Тому і цікава ситуація з купою ітогових 12к.
Маруська Му• 21 мая 2023
Я школу с 11,5 закончила, 4 раза была в топ-5 на всеукраинских олимпиадах, и ещё победителем шести областных этапов по другим предметам, но на всеукр туда не ездила, т.к. они совпадали по времени проведения.
АБВГДейка• 21 мая 2023
Ответ дляРусланка з гілки
ставлять
у сина середній бал в ліцеї 11.6
зно здав
укр 186
мат. 192
фізика 188
біологія 198
жодного репетитора
у сина середній бал в ліцеї 11.6
зно здав
укр 186
мат. 192
фізика 188
біологія 198
жодного репетитора
Неначасі• 21 мая 2023
Племянник мужа имел такой аттестат
Но и зно у него было 200, 200, 199,5 баллов
Да,участник нескольких олимпиад
Ненька наша
• 21 мая 2023
Ответ дляМаруська Му
Ну так це дійсно дуже високі досягнення.
Намакушка• 21 мая 2023
Ответ дляРусланка з гілки
Ставлять
За перемогу і призові місця в олімпіадах, конкурсах і тд
Коко Шанель• 21 мая 2023
Ответ дляЦветов Мне срочно
У дітей вчителів
Я не вчитель.
У сина аттестат був пару років тому 11,8 ще соті - не пам´ятаю.
Мат ліцей. Золота медаль. Репетиторів не було. ЗНО 195, 197, 198, 200.
Коко Шанель• 21 мая 2023
Ответ дляАБВГДэшница
Є школи, в яких 12 не ставлять зовсім.
Ні, буває, якщо тему знає більше ніж викладають на уроці - тобто додатково.
Наприклад на математиці син вирішував всі 3 варіанти за урок без жодної помилки
Або твір писав так, що потім відсилали на конкурси.
Англійською теж.
З хімії до дослідів ще й додавав приклад, де використовують таке. І так далі.
Ну і олімпіади по багатьом предметам, хоча за тих в ліцеї бали не додавали - тому що олімпіадники кожен другий.
Англійською теж.
Коко Шанель• 21 мая 2023
Ответ дляРусланка з гілки
Ставлять, але заробити їх дуже важко.
Син мат ліцей закінчив.
Коко Шанель• 21 мая 2023
Ответ дляНенька наша
У сина англійська була 12 у всіх семестрах.
Але він і ЗНО здав на 200.
Репетиторів не було. Все сам + ліцей.
На сертифікат не здавав
Але він і ЗНО здав на 200.
Репетиторів не було. Все сам + ліцей.
На сертифікат не здавав
Цветов Мне срочно• 21 мая 2023
Ответ дляКому там слова не давали
И где она сейчас?