Вообще не факт• 21 мая 2023
Хто виїхав з бабусями за кордон?
Як вони адаптувалися? В нас періодично починаються істерики на тему повернення в Україну, хоч там взагалі нічого її не тримає. Не знаю , які ще аргументи знаходити
Позитивна• 21 мая 2023
Ніякі не треба, не включайтесь в цю гру
’Да, мама, роби як знаєш’
Повірте, швидше пройде
’Да, мама, роби як знаєш’
Повірте, швидше пройде
аромат Жука• 21 мая 2023
У меня мама. Я ее понять могу. В Украине ее дом, ее квартира, она всю жизнь там прожила.
Вообще не факт
• 21 мая 2023
Ответ дляПозитивна
Ніякі не треба, не включайтесь в цю гру
’Да, мама, роби як знаєш’
Повірте, швидше пройде
’Да, мама, роби як знаєш’
Повірте, швидше пройде
Це не мама, а бабуся у віці, тут вже не знаєш чи говорити як з дитиною чи як з дорослою
Вообще не факт
• 21 мая 2023
Ответ дляаромат Жука
Крім порожнього дому в бабусі нічого більше там нема
Позитивна• 21 мая 2023
Ответ дляВообще не факт
Коли ви говорите як з дорослою, то вона і буде ’призодити до тями’ і думати як доросла
1000БудьЛасок• 21 мая 2023
Ответ дляВообще не факт
Скільки їй років?
Вообще не факт
• 21 мая 2023
Ответ дляПозитивна
Ніби і розуміє всі аргументи, деякий час все нормально, а потім знову починається ’веселе життя’
Позитивна• 21 мая 2023
Ответ дляВообще не факт
От я вам кажу, перестаньте в оце гратися, вмовляти, танцювати
Не зви чайна• 21 мая 2023
Ответ дляПозитивна
Ніякі не треба, не включайтесь в цю гру
’Да, мама, роби як знаєш’
Повірте, швидше пройде
’Да, мама, роби як знаєш’
Повірте, швидше пройде
Я так і зробила. Мама поїхала в Україну
Ответ дляВообще не факт
А что тут скажешь,хорошо бабушка, возвращайся.
Наша бабушка жила у нас,еле доходила до туалета,но все время ныла,что она хочет в село. Что ей там делать,кто воды принесет, ее не интересовало.
Позитивна• 21 мая 2023
Ответ дляНе зви чайна
Я так і зробила. Мама поїхала в Україну
І це її вибір і вона має на нього право, вона доросла жінка
Соображалочка• 21 мая 2023
Выехали с мамой, ей почти 70. Грустит о доме, о своей церкви. Но дом в оккупации. В Украину не хочет, хотя можно к родне, говорит - я туда приеду, а церкви нет.... иногда заговаривает о том, чтобы уйти в монастырь. У неё уже несколько лет есть это желание, но сейчас оно не реализуемо.
Вообще не факт
• 21 мая 2023
Ответ дляПозитивна
Доросла самостійна жінка має, але на та, яка вже потребує певного догляду
Не зви чайна• 21 мая 2023
Ответ дляПозитивна
Та і є. Доросла людина. Не силою ж тримати
Вообще не факт
• 21 мая 2023
Ответ дляПозитивна
Я хочу , щоб їй було комфортно, тим більше, що всі умови для цього є
Позитивна• 21 мая 2023
Ответ дляВообще не факт
Вона хоче того, що ви не зможете їй дати, сумує за втраченим домом і минулим, дайте їй спокійно це пережити, відплакати, не насідайте
Вообще не факт
• 21 мая 2023
Ответ дляПозитивна
Вже більше року пройшло, а все одно періодами таке находить
Пані з калабані• 21 мая 2023
Ответ дляВообще не факт
Огород есть, моя мама в том году вернулась и давай огороды садить , сапать, тоже мне голову выносила, я виновата что она уехала, хоть я её не уговаривала. Потом села на автобус и уехала домой.
Вообще не факт
• 21 мая 2023
Ответ дляПані з калабані
Вона вже не могла останній рік самостійно займатися городом, помічників в селі теж не залишилося
Борщик• 21 мая 2023
Я виїхала з дітьми, з мамою та бабцею (85). Вони через рік повернулися додому, в бабці сильна деменція, пересувається погано
Але вони задоволені, що вдома. ми з чернігввської
Вообще не факт
• 21 мая 2023
Ответ дляБорщик
Моя ще в світлому розумі, досить активна , але не настільки, щоб жити без будь-якого нагляду
Сонячний день• 21 мая 2023
Целый год вынос мозга. Но когда сказала уезжай, делай что хочешь, я дорогу оплачу. Сразу замолчала. Сидит теперь тихонечко
аромат Жука• 21 мая 2023
Ответ дляВообще не факт
Ну и что. Ее жизнь на закате, это мы ещё можем что-то сделать, заработать. У моей мамы вообще русские заселились в квартиру. Она рвется свои права и свободу восстановить. И не понимает, что будет умничать и к стенке поставят, как ее соседку.
Бавовна• 21 мая 2023
Ответ дляНе зви чайна
Это не просто взрослые челове, 80+ это глубокая старость, наверняка пережила большинство своих ровесников, там уже сложно говорить об адекватности
Вообще не факт
• 21 мая 2023
Ответ дляБавовна
Вона повністю адекватна, тільки не до кінця оцінює, що фізично вона сама жити не може. Раніше я багато організаційних моментів брала на себе, хоч і жили окремо.
Борщик• 21 мая 2023
Ответ дляВообще не факт
Ну тоді її ж зброєю, їдьте бабулю, але ми будемо дуже сумувати.
Герцогиня• 21 мая 2023
Ответ дляНе зви чайна
Я так і зробила. Мама поїхала в Україну
Моя теж. Рік концертів на тему ’ вивезли, їду додому, як тут погано’, в квітні повернулися додому, так вже назад хоче, каже: -ейфорія пройшла. А я до сих пір дихати не можу, такого від неї не очікувала. Я там тягнула все на собі, одна я працювала, так після роботи дочці і мамі вечерю і сніданок готувала і уроки робила з дочкою. Ще й купа претензій постійно, бо вона в магазині хамон дивиться, а я продукт по акції... В в такому стилі далі. Не знаю, як далі з нею спілкуватися мама, але так цей рік нам важко дався.
Купи слона• 21 мая 2023
Моя тоже ныла, что хочет домой. Мы были на ЗУ. Я абсолютно спокойно отвечала вопросом: на какой день ей взять билет? И все утихало. У моей очень большие проблемы с коленями, в поезд она не поднимется, в автобус тоже. Только машиной с нами. В какой-то момент ее перемкнуло и она приняла ситуацию. Вы решайте, я с вами куда скажите. Вернулась с нами, когда мы приняли такое решение.