Помаранчова душа• 21 мая 2023
Дівчата! Хелп! Після салату різко почалося таке?
Чи є привід викликати швидку? Щоб, щось вкололи. Під оком з’явився пухирь , зудять очи, зуд в горлі та в вухах. Прийняла аларгезін.
маминаБубочка• 21 мая 2023
Если вы к такому предрасположены не плохо было бы дома иметь что-то типа дексаметазона
Кров з молоком• 21 мая 2023
Автор, время на самолечение не тратьте, скорая и быстро. Вот это шея, это очень опасно.
Помаранчова душа
• 21 мая 2023
Ответ дляМамОмужа
Комашня вас не кусала, думаєте отруєння салатом?
Ні. Я вдома була, на другому оці теж починає
Кров з молоком• 21 мая 2023
Ответ дляIr4uk_M
Якщо не відпустить за 10 хвилин, викликайте.
За 10 минут у неё отёк Квинке может быть и смерть от удушья.
No problems• 21 мая 2023
Ответ дляПомаранчова душа
Ну так чего ждете???? Бегом скорую!!!
Ответ дляКров з молоком
Ні, за 10 хвилин після прийняття антигістамінного не буде Квінке. Якщо стане легше, то відпустить. Дексаметазон теж в такому стані не відразу колять. Були такі випадки дома, тому вже в темі, на жаль.
Кров з молоком• 21 мая 2023
Ответ дляIr4uk_M
Вы берете на себя ответственность за жизнь Автора?
Кров з молоком• 21 мая 2023
Леся Українка• 21 мая 2023
У мен был отек квинке на йод. Мне кололи дексаметазон и супрастин. Скорая
Ответ дляКров з молоком
Відповідальність бере сама, вона ж там бачить і відчуває ситуацію. Якби було геть погано, відразу б автор подзвонила на швидку. Явно не анонімам довіряє. Шукає пораду, написала як є і що роблять лікарі з швидкої.
Помаранчова душа
• 21 мая 2023
Ответ дляNo problems
Ну так чего ждете???? Бегом скорую!!!
Визвала
Дуболом• 21 мая 2023
Який жах. Викликайте швидку.
А які інгредієнти в салаті?? І чим заправляли??
Залізна пані• 21 мая 2023
Ответ дляЧувиха
Як на мене наймає приводу викликати швидку, якщо ви в змозі створити тему і повідомити про це, швидка вам не таксі. Щось вколоти вам і хтось з ваших знайомих може якщо буде гірше, для чого одразу швидку?
Чудо одна вдома бігати по сусідам просити щось вколоти?? Краще хай швидка
Леся Українка• 21 мая 2023
Да, забыла сказать. От начала симптомов, как у вас, до того как разнесло лицо и заплыли глаза прошло несколько часов. Дышать я могла. Но из других симптомов была еще течь из носа и глаз.
Помаранчова душа
• 21 мая 2023
Ответ дляЧувиха
Ну, почекайте, може аларгезін подіє
Стало гірше, око вже не відкривається((