Помаранчова душа• 21 мая 2023

Дівчата! Хелп! Після салату різко почалося таке?

Чи є привід викликати швидку? Щоб, щось вкололи. Під оком з’явився пухирь , зудять очи, зуд в горлі та в вухах. Прийняла аларгезін.
Блакитне небо• 22 мая 2023
Отек квинке

автор Помаранчова душа • 22 мая 2023
Ответ дляЇжак в панчохах
Автор, а что ещё вчера/ сегодня ели, кроме капусты и огурцов? Может не в них дело?
Та ніби нічого з провокуючих. Все як зазвичай, що і ранійше їла.
Жирафовое варьенье• 22 мая 2023
Ответ дляПомаранчова душа
порошки, парфюмерия, новые вещи?
автор Помаранчова душа • 22 мая 2023
Ответ дляЖирафовое варьенье
порошки, парфюмерия, новые вещи?
Після обіду прийшла з роботи, все як завжди, нічого нового не купувала і не використовувала. Єдине, чекала доньку, пізно сіли вечеряти, з нового зробила цей салат, на гарнір був рис, його я вже готувала ранійше, сир комо порізала, його теж їли вчора, все нормально було. Думаю на овочі
Железобетон• 22 мая 2023
Ответ дляIr4uk_M
Ні, за 10 хвилин після прийняття антигістамінного не буде Квінке. Якщо стане легше, то відпустить. Дексаметазон теж в такому стані не відразу колять. Були такі випадки дома, тому вже в темі, на жаль.
Буде. Я зробила 1 ковток соєвого коктейлю та з´їла корисну ласощ з горіхів та кероба і з айвовим сиропом. 3 табл алерзину ніяк. До пункту невідкладної допомоги було 10хв. Я туди доповзла ледь дишачи. Пощастило що там вже була швидка. Мабудь не встигли би
Железобетон• 22 мая 2023
Ответ дляПомаранчова душа
Ви знаєте отак ні звідки в мене почалася алергія в 35 років. Спершу на зелений горошек, потім морква, черешня, шовковиця, яблука, груші, капуста, горіхи (добра половина), айва, алича.... Про все я взнавала коли їла звичні раніше продукти. Будьте уважні
автор Помаранчова душа • 22 мая 2023
Ответ дляЖелезобетон
Тобто , все це Ви їли до 35 років, все було добре, жодної реакції , а потім почалася алергія? Нічого собі((

А у нас макарошки• 22 мая 2023
Ответ дляДуболом
Я заметила. что когда приезжаем к свекрови на дачу, у меня через 5 минут, как заходим в дом, начинают сильно слезиться глаза и аллергический ринит (не простудный), глаза немного чесались. Так было несколько раз в разное время. Вот думаю - или это травы, цветы, деревья возле дома так влияют или же грибок на стене (там старый ремонт с обоями).
Аллергия на свекровь
Дуболом• 22 мая 2023
Ответ дляА у нас макарошки
Аллергия на свекровь
Ахах)). Да, не очень люблю туда ездить). Сразу припахают всех то смородину собирай, то грядки прополи.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 22 мая 2023
Ответ дляПомаранчова душа
Одужуйте
У мене подібна реакція на яблуко була. Раніше їла, все нормально. І одного разу після яблука припухлість біля ока, сльозоточивість сильна, припухлість половини обличчя, припухлість ясен, у горлі зуд з дискомфортом.
На початку тижня подібне було, око не відкривалося. Препарат допоміг, десь через годинку почало відкриватися око, а потім поступово і припухлість на обличчі поступово теж зійшла.
І на медикаменти буває алергічна реакція. Двічі супроводжувалася задухою.
Железобетон• 22 мая 2023
Ответ дляПомаранчова душа
Так, звичайно. Більше того, вона накопичувальна спочатку. Я їла тиждень той горох бо сезон почався, а вистриліло взагалі неочікувано. І з морквою також
З усім(((
Из Кукуева я• 22 мая 2023
Ответ дляЖелезобетон
Пробачте за таке питання, а що Ви тепер їсте переважно? Маю теж проблему з продуктами, на які ніколи не було реакції. То вже боюся їсти взагалі.
Тантрический кекс• 22 мая 2023
Может вы животное потрогали и глаз почесали?
Я в дамках• 22 мая 2023
Співчуваю, автор. Може, були якісь хімікати на капусті.
Железобетон• 22 мая 2023
Ответ дляИз Кукуева я
Я можу їсти все окрім перерахованого і завжди на стрьомі як будуть події розвиватися. Плюс, морква, капуста, горох їм після термообробки, тоді алергії немає. Полуницю, лохину, вишні... багато чого їм. Нема чомусь алергії на Славу чи як вона там тепер називається та білий налив. От їх і їм
Ir4uk_M• 22 мая 2023
Ответ дляЖелезобетон
У вас інша ситуація. Ви не писали на порадницю, а, як кажете, поповзли відразу в швидку. Автор мала час писати тут, тобто не все так погано. Бо якщо геть погано, то шукаєш допомогу у лікаря, вірно ж?
Якщо подивитися час написання теми в 21.40 і відповідь автора в 22.24, що приїхала швидка, ну нехай в 22 навіть, то з автором все добре навіть за 20 хвилин і за пів години теж.
Тобто мої слова чекати в 10 хвилин коли подіє препарат все таки норм. І нічого не сталося. За 10 хвилин нема результату - швидка. Все як мало бути. Я добре знаю такий стан, добре знаю що робити і як діяти, хоча не лікар. Просто маю таких людей поруч.
І ще хочу додати що в вашому випадку є таки купа алергенів, а у автора салат з капусти та огірків. Можливо там була якась специфічна олія, або щось автор зʼїла із салатом чи перед ним. Можу сказати що така реакція є миттєвою, не те що їла пів години назад, а відразу ж.
Чебураха з перцем• 22 мая 2023
Ответ дляЖелезобетон
У меня так случилось с аллергией на котов. После 30 настигла
Ir4uk_M• 22 мая 2023
Автор, як Ви сьогодні? Чи є по тілу додатковий висип?
Спробуйте все таки згадати, що ще додали до того салату чи додатково що зʼїли, але в ту мить. Сходіть до алерголога, вам ще трохи потрібна терапія, якщо не назначили з швидкої. Здається на тиждень розписують чи на 10 днів. Тому що може повторитися ситуація. Також можна здати Алекс тест, він покаже на що є реакція, можна і зараз, він не реагує на прийом препаратів.
Железобетон• 22 мая 2023
Ответ дляIr4uk_M
Ну так, коли в мене перший випадок стається на ново виникаючий алерген, то реакція десь хвилин 30 йде, але мені не допомагає алерзін та інші ліки як я пропустила перші хвилини і вже почався набряк. Але в той раз дійсно була купа алергенів. Мені просто пощастило

Железобетон• 22 мая 2023
Ответ дляЧебураха з перцем
Коти теж додалися(
Ir4uk_M• 22 мая 2023
Ответ дляЖелезобетон
Якщо ви знаєте що ви алергік, то обов’язково слідкуйте за тим, що їсте. Особливо якщо є реакція на горіхи. Це один із найстрашніших алергенів. Як правило, в перший раз реакції немає, вона вже є на другий і далі по збільшенню реакції та зменшенню часу на неї.
Можна знайти антигістамін робочий, є дексаметазон в таблетках, який можна з собою носити. Є способи швидкої допомоги собі. Ну і гарний лікар треба щоб був, це, напевно, найтяжче.
Железобетон• 23 мая 2023
Ответ дляIr4uk_M
Я зараз за кордоном, тут все погано і з швидкою допомогою, тому я дуууже обережна. Горіхи навіть їсти боюся
Ir4uk_M• 23 мая 2023
Ответ дляЖелезобетон
Там не погано зі швидкою, то у нас звикли, що швидка має їхати на температуру 38 та інші легкі випадки, як таксі(( Будьте обережні! Але до лікаря запишіться, нехай скаже які можна таблетки носити з собою, на всяк випадок. Такі є.
Железобетон• 23 мая 2023
Ответ дляIr4uk_M
Ні, я в адекваті. Не вважаю, що повинна швидка їхати на температуру 38, але 2 години дитина з дикими болями апендициту чекала на швидку і ще 2 години тримали в холі. З Квінке можна вмерти. Так, треба піти до лікаря, показати результат аналізу та попросити ліки на такий випадок, щоб не вмерти(