Помаранчова душа• 21 мая 2023
Дівчата! Хелп! Після салату різко почалося таке?
Чи є привід викликати швидку? Щоб, щось вкололи. Під оком з’явився пухирь , зудять очи, зуд в горлі та в вухах. Прийняла аларгезін.
Помаранчова душа
• 21 мая 2023
Ответ дляДуболом
Який жах. Викликайте швидку.
А які інгредієнти в салаті?? І чим заправляли??
Капуста молода , огірки
Леся Українка• 21 мая 2023
Ответ длязабиякина
А что за салат, на что думаете аллергия? Горчица, капуста?
Скорее всего нитратная зелень, плохо промытая
забиякина• 21 мая 2023
Ответ дляПомаранчова душа
Стало гірше, око вже не відкривається((
Собирайте вещи, вам нужно откапаться и узнать на что был аллерген. У меня у дочки был отек квинке на Нурофен,
Дуболом• 21 мая 2023
Ответ дляПомаранчова душа
Капуста молода , огірки
Жах! Одужуйте скоріше! Зараз приїде швидка і допоможе вам, не хвилюйтесь.
Жах, бо я обожнюю салат, через день його їла ще декільки тижнів тому. Молода капуста плюс огірок.
А у вас раніше ніколи не було подібних реакцій на продукти харчування? Зокрема, на капусту та огірки?
Леся Українка• 21 мая 2023
Ответ для1973
Писец! Надеюсь скорая приедет быстро. Откройте дверь, если вы одна и не отходите от входа!!
Годный совет👍
Залізна пані• 21 мая 2023
Ответ дляЧувиха
Швидше буде бігати по сусідам, ніж чекати і турбувати швидку
От ви самі так і робіть. Автору з її симптомами краще допоможе швидка.
Смячиком• 21 мая 2023
Ответ дляПомаранчова душа
Стало гірше, око вже не відкривається((
Должна скорая уколоть дексаметазон. Вам в больничку надо
Дуболом• 21 мая 2023
А що це може бути таке? Це чимось обробляли ту капусту та огірки чи це індивідуальна реакція автоар?
Я в шоці, бо такий салат нещодавно часто їла.
забиякина• 21 мая 2023
Значит на капусту скорее всего аллергия. Это отек квинке. Теперь у Вас всегда должен быть Преднизолон с собой в таблетках.
забиякина• 21 мая 2023
Ответ для1973
Мрак. Ужас какой. У сына просто аллергия на Нифуроксазид ( сироп)
Я дозу двойную дала, так первую она вырвала из за температуры. Я по глупости ещё дозу дала и все сразу на глазах начала опухать. Нас откапывали, по телу страшное покраснение было и все чесалось.
Ответ дляДуболом
Така реакція індивідуальна. Якщо вже так нагнало око, то це повторна зустріч з алергеном, не вперше. Тепер автору потрібно згадати що їла.
Дуболом• 21 мая 2023
Ответ дляЧувиха
Супер в тему вопрос, когда человеку плохо
Автору уже посоветовали вызвать скорую, она вызвала.
Перемелица• 21 мая 2023
Ответ дляДуболом
Кроплять гербіцидами і інсектицидами, фунгіциди менш шкідливі. Я пару років назад теж отруїлася капустою, три дні відкачували.
Щедрик• 21 мая 2023
Ответ дляЧувиха
Що значить, турбувати? Це їх робота. У автора не сопельки і 37.1