Птица секретарь• 21 мая 2023
BB purito
Хто користується, який тон берете? Шкіра ближче до світлої, трохи з жовтинкою. Думаю 13 чи 15 тон взяти...
Колишня муза• 21 мая 2023
А ви часом молочком з кремом не користуєтесь? Купила, але мені не підходить
Птица секретарь
• 21 мая 2023
Ответ дляКолишня муза
Я ретельно підбираю догляд, на зараз вже з запасом є, тому дякую, навіть не питаю з якої серії, бо раптом те, що підходить)))