Цвіпканя• 22 мая 2023
В какой город Украины вы бы переехали, чтобы начать жизнь с нуля?
Похвалите или поругайте свой город.Хотим переехать на ПМЖ из разрушенного города.Основные критерии-не у границ с лысым карликом,желательно не с самыми огромными по стране ценами на жильё.Не обязательно областной центр,но и не в глуши.
Красный Смех• 22 мая 2023
Ответ дляКаваЗМолоком
Тут важко не погодитись.
Працювала колись менеджером з різними регіонами країни.На сході скажуть в лоб( ще й матом) все,що думають.На заході скажуть одне,а зроблять зовсім інше.Не подобається це лицимірство.
Ну... Восток тоже разный. Харьков - это одно, 30 км поглубже в область - уже другое.
Для меня самым большим отличием наших менталитетов кажется то, что у нас люди более открыты к пришлым и чужакам, а на западе понравиться местным , будучи чужаком, нужно постараться. Но зато потом примут как родного, наши так не умеют, всегда будут держать небольшую, но дистанцию. Опять же, это всё личные впечатления, я много где в Украине побывала, но нигде не жила хотя бы месяц, поэтому могу судить поверхностно.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 22 мая 2023
Ответ дляБойова
сутності вислів не міняє
російська мова - презренна
мова вбивць, катів, скажених чортів
російська мова - презренна
мова вбивць, катів, скажених чортів
То, нехай вчать українську та буде щастя!
Знайомий з півдня говорив якось, у вас там всі надто релігійні, живуть за принципом «а що люди скажуть».
А в нас живуть хто як хоче.
І одночасно нарікав що не почувається безпечно в своєму місті, що страшно дитину в двір випустити, бо авто газують, одні одних не поважають.
От сам і отримав відповідь.
Чому так, чому там де оглядаються на те що скажуть люди, що каже священник в церкві, жити комфортніше та безпечніше.
А в нас живуть хто як хоче.
От сам і отримав відповідь.
Красный Смех• 22 мая 2023
Ответ дляКаваЗМолоком
Да,я с ними работала только по-предоплате)))
Да и то,постоянно какие-то подлянки делали.
С востоком мне тоже не очень комфортно было из-за матерщины.Но лучше уж маты,чем эта лицемерная любезность и набожность.
:) а маты харьковские или донецкие? :)
Кидстаффовка• 22 мая 2023
Ответ дляЯ не тону
Але в українській також є слово пес, якщо не знали)). Вам дуже болить за російську?
Вы даже не знаете образование прилагательных в украинском языке, но кого-то поучаете. Вам очень болит за польску, наверное)
Я не тону• 22 мая 2023
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Тоді у нас собака, він, пес, псяча, болить за польський суржик, що за нашу мову в дають, а інших повчають
У прикордонних населених пунктах і тих, які були під керівництвом Австро-Угорщини, Речі Посполитої мати такі вирази - це нормально. Як і на територіях, де розповсюджене південно-східне наріччя нормально мати слова, які здається мають російське походження (насправді ні).
КаваЗМолоком• 22 мая 2023
Ответ дляИзЮмрудная
Черкаси.
Я писала,що харків´ян в Черкасах зараз дуже багато.І що вони привертають до себе забагато уваги.Якщо ви черкащанка,то не могли цього не помітити.
Додаю напруги• 22 мая 2023
Ответ дляКошкинДом
Чернігів... дуже красиве місто... але це якщо маєте роботу,бо , наскільки я знаю,з цим туго
С рашкой не граничит?
Я не тону• 22 мая 2023
Ответ дляКидстаффовка
У мене не болить за ’чістату язика’, як у деяких)). Ви помилились.
Ответ дляКаваЗМолоком
В Черкаській області встигли траси на Київ і Вінницю капітально відремонтувати до війни.По-селам,нажаль,все дуже сумно(
В Черкасах дороги хороші.
Так я не про Черкаси, а про область))). Я там два тижні тому намагалась їздити. Є ділянки, де проїхати модна лише по узбіччю, та й воно вже розбите.
КаваЗМолоком• 22 мая 2023
Ответ дляКакКовёр навыворот
:) а маты харьковские или донецкие? :)
Днепропетровская обл.Кривой Рог)
Бойова• 22 мая 2023
Ответ дляКакКовёр навыворот
:) а маты харьковские или донецкие? :)
донецкие это ужас....
я такого кошмара нигде больше не слыхала, в речи ни одного нормального слова, просто поток отборной жуткой брани...
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 22 мая 2023
Ответ дляЯ не тону
То ж нормально і для харків´ян, розмовляти російською, але ж вони намагаються вчити українську. Та не потрібно заставляти вчити польські суржики, та видавати їх за справжню українську мову.
КаваЗМолоком• 22 мая 2023
Ответ дляОксана_12
Так,ми вчора 4 години їхали 180км: Маньківка,Лисенка,Корсунь,Черкаси(
Mira29-c3c3• 22 мая 2023
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Пані,ви перед тим як когось повчати ,спочатку відкрийте Словник.
Ответ для vihola
А в нас живуть хто як хоче.
От сам і отримав відповідь.
А в нас живуть хто як хоче.
От сам і отримав відповідь.
Я в такому місті виросла, де ’що люди скажуть’ було панівним. Дуже бісяче. Але в принципі, хто заважає забити, дотримуєшся правил нормальної поведінки та й по всьому.
Я не тону• 22 мая 2023
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Я з Донеччини взагалі. Жива мова, діалекти та наріччя - це нормально. Справжня українська мова різна, є єдиний варіант, який ми всі, як громадяни повинні знати, але спілкуватися в житті використовуючи діалектизми - це нормально.
КаваЗМолоком• 22 мая 2023
Ответ дляИзЮмрудная
Черкаси. Війну бачили тільки по телебаченню (тьфу, тьфу)
І слава Богу!
Я ж кажу,сіль землі української,Богом обране місце.
До речі,в нас єдиний в ЄВРОПІ буддистський храм є)))
Розповідав засновник,що тут унікальна енергетика,яку шукав дуже довго.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 22 мая 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Тож знайдіть і ви в словинику слово псєча, тоді і поговоримо, пані
Кидстаффовка• 22 мая 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Пожалуйста, откройте словарь (украинский, не польский) и найдите там слово пєсяча. Очень интересно посмотреть на результат.
Ответ дляКаваЗМолоком
О, то ви насолодились по повній! Блін, такі гроші викачують з регіону, а хоч би дороги тим селюкам зробити - то ні в якому випадку. Воно востаннє ремонт бачило, як Кучма в Тальне їхав (((
Ответ дляЧаюри
Власне, якщо нема що сказати, то нічого й не скажуть.
Скажуть, що до церкви з ними не ходжу і не хрещусь? То й що? Як це впливає на якість мого життя?)
Mira29-c3c3• 22 мая 2023
Ответ дляИзЮмрудная
То й слава Богу.
ИзЮмрудная• 22 мая 2023
Ответ дляОксана_12
Так, по селам все розбито. Але, саме місто !
Mira29-c3c3• 22 мая 2023
Ответ дляmar minor
Які чемні , усіх у якусь путь відправляють , а чого це інші повинні стали ?!
Що інші повинні стали ?
Красный Смех• 22 мая 2023
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
У харьковчан свой собственный русский. И он круче москальского))