Цвіпканя• 22 мая 2023
В какой город Украины вы бы переехали, чтобы начать жизнь с нуля?
Похвалите или поругайте свой город.Хотим переехать на ПМЖ из разрушенного города.Основные критерии-не у границ с лысым карликом,желательно не с самыми огромными по стране ценами на жильё.Не обязательно областной центр,но и не в глуши.
ИграйМойГормон• 23 мая 2023
Ответ дляПробілНеПрацює
Просто зайдіть на сторінку львівського фізико-математичного ліцею і подивіться на типові вступні завдання 2023 року для 9 класу. Впевнена, його випускники не тупіші за харківських ровесників.
Вище писали про УКУ і політех, вони реально класні, принаймні, в напрямку ІТ. Всі випускники, яких я знаю, дуже непогано влаштувались.
УКУ так, але він маленький. Львівська політехніка- то самі хабарі. Яке там навчання?
ПробілНеПрацює• 23 мая 2023
Ответ дляИграйМойГормон
Нормальне. Я там вчилася колись на електроенергетичному, було важко, але стаціонар, хто не вилетів з першого курсу, далі вчився без хабарів, заочники платили. Донька зараз в ІКНІ, єдине, що вона купувала, то фізру. Хочеш вчитися без хабарів, ніхто валити не буде.
Ответ дляДали полный бан
Так и есть. Я не стесняюсь того, что у меня в ссср было счастливое детство, я свободна от того гнёта, который тяготит вас. Мы все родом из детства, вам ли не знать.
Зафиксировали и закрыли, но вы снова пишете мне, неужели таки надумали извиниться за ’ви обісрали мешканців західного регіону’? ))) Не верю, но вдруг )))
Брехати «ми тот савок і нє вспамінаєм» і клепати одну за другою теми про совок, це називається бути вільною від совка.
І в який час, коли параша знищує тисячі українців, бо поставила на лояльних до руського міру совкодрочерів.
ИграйМойГормон• 23 мая 2023
Ответ дляПробілНеПрацює
От і я про те. Хтось за щось заносе гроші. В УКУ такого начебто немає. І Могилянка взагалі без будь-яких хабарів, навіть шоколадку вдячності не можна . І викладачі є такі, що додатково займаються безкоштовно.
КартаБезКомиссий• 23 мая 2023
Ответ дляЧаюри
90ті не знаю, бо ми ще були малі, я більше про нульові. Ніхто у нас не хотів подорожувати Європою, я сама не дуже люблю, мені вдома найкраще, подивилася трохи, вдома все одно ліпше, більше не хочу.
Ви пишете що люди по Україні любили подорожувати, я думаю, якщо б це було так, нехай не всі, але в більшості, багато чого не відбувалося б з того, що є зараз. І як зі сходу люди казали, що на заході їх ненавидять, а вони там були? Чули, бачили? Багато хто ні, вони в новинах це бачили. Можливо ви така і насправді, нікуди з дому, я знаю одну таку родичку, тому вірю, але людям в більшості притаманно пізнавати щось нове, бачити, пробувати, проявляти цікавість. Це саморозвиток.
КартаБезКомиссий• 23 мая 2023
Ответ дляДали полный бан
Польша-Румыния-Венрия да, а если чуть подальше? На шоппинг ’за харчами’ то понятно, я про отдых и путешествия в стиле ’мир посмотреть’. Харьковчане до 2014 мотались в Гоптовку в дьюти фри за выпивкой)), но это же не означает, то же самое, что увидеть Байкал, посмотреть как люди живут в Сибири, правда? :) Наверняка есть какая-то статистика по областям, сколько было выдано туристических виз в Англию, например, или в США. Можно поискать и припасть)) И я думаю, что в количественном соотношении западные области будут в меньшинстве.
Но я не настаиваю, возможно вы и правы. Хотя тогда резонно возникает вопрос - если ездили не только работать и в Лидл, то почему тогда не нахватались в Европе хорошего? )) Здорового пофигизма, например. Свободы. Люди из западных областей больше зависимы от общественного мнение, как мне кажется. Или отношения к экологии, к окружающей среде. К чистоте в своем родном городе (камень в огород львовским). Да той же толерантности - как гоняли гей-парады во Львове, так и продолжают.
Як порівняти статистику, наприклад Харкова міста мільйонника, і Чернівців 200 тис.? Про пофігізм, в багатьох людей виховання таке з дитинства (то, зашорене, про яке ви пишете), зараз таке можна зауважити за літніми людьми, вихідцями з села, або жителями там здебільшого.
Ответ дляКартаБезКомиссий
Люди в основному тяжко фізично працювали на виробництвах, тому любили ’тюленячий’ відпочинок: море, дача. Про любов до подорожей Україною я ніби не писала.
Перша скрипка• 23 мая 2023
Ответ дляКаваЗМолоком
Так,нема чого до нас їхати,бо Харкова вже забагато в Черкасах,як на мене)
Ахах!))) То вам не вирішувати! Завтра чекайте нас усіх, привітна ви наша!
МЧСница• 23 мая 2023
Ответ дляДали полный бан
Я про ментальность и СССР в головах. Мы уже и думать про него забыли, мы свой, современный Харьков уже лет 20 строим, последние десять - особенно успешно. Но вдогонку нам почему-то всё продолжают лететь упрёки в ’союзности’ от таких как vihola. Ну вот всё то, о чём я и писала, та самая разница - вот она, наглядно.
Харьків послав Київ і почало жити місто.
Так ніхто не зробив зі сходу
Перша скрипка• 23 мая 2023
Ответ дляКаваЗМолоком
Тарас і Богдан-два найбільші велети українського духу,не випадково саме тут народжені.
Я коли стою на кручі Холодного Яру чи безкрайніх полях Шевченківського краю,таку потужну силу відчуваю.Наче фізично заряджаюся від цієї землі.
В жодному місті світу таких відчуттів для мене не було.
Там місце, наче в бога за пазухою. На початку війни там тихенько було, наче небо черкащину заховало. А енергетика там шалена! Тільки відчути її можуть лише люди, а не істоти у плоті людській, що не мають святого в душі
Перша скрипка• 23 мая 2023
Ответ дляЧаюри
Так, ми крім матів і слів нормальних не знаємо, з немовлятами одразу матом.
Я читаю і в шоці! Я родом з Луганщини. Мені 43. 25 років живу у Києві, сама заробила на квартиру, родина переїхала в область. У нашому шахтарському містечку усі розмовляли українською, до речі. Ніхто не матюкався просто у розмовному спілкуванні. Так, завжди і скрізь ж маргінали, але мене оборює, що усіх з Донбасу під одну гребінку загрібають, навішуючи кліше, ярлики. Всі топи Луганщини, з ким працювала там, тут, у Києві. Освічені, виховані люди. А ті хто пише, що всі зі сходу - погань, то, може, хай замисляться про своє коло спілкування.
Перша скрипка• 23 мая 2023
Ответ дляБойова
донецкие это ужас....
я такого кошмара нигде больше не слыхала, в речи ни одного нормального слова, просто поток отборной жуткой брани...
Подобное притягивает подобное?)
Перша скрипка• 23 мая 2023
Мда... Ещё когда я работала на Данилова в его бытность губернатором Луганской области, был у нас проект ’Схід і захід разом’. И зама галицкого ему Ющ отправил - Гузара, и все никак ) с 16 страницы начался срач, присущий Советчице) все отошли от темы автора. Нет примиримости, терпимости у многих и никогда не будет. Нет принятия тех, кто продолжает говорить на русском. Ми єдині, но это не точно)
КаваЗМолоком• 24 мая 2023
Ответ дляПерша скрипка
Ви і так вже тут)
КартаБезКомиссий• 24 мая 2023
Ответ дляЧаюри
Можливо невірно зрозуміла ваше повідомлення ’що хтось хоче подорожувати не Україною’. Про працю ясно, згодна, що так і було скоріш за все.
Крем для арбуза• 25 мая 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
Повезло))) но я свой народец знаю ой как хорошо. Донецк блестел за счёт такой толпы дворников… бывала выходишь утром на бульвар Пушкина, а там под лавками ведра семечек и бутылок, но к 9 утра уже чистота.
Хорошие есть, без вопросов, но большая часть оставляет желать лучшего(((
😄 вы были где-то, кроме этих двух городов? Вы знаете, какие города признаны самыми грязными в мире?) почитайте. Вы сейчас в Киеве в воскресенье мусор когда выносите ничего не смущает?) а по нашему Хрещатику когда гуляете или по Шелковичной, количество урн не напрягает? Любой большой город, а тем более -миллионник этим страдает, вы еще на Подоле крысам удивитесь, ну ей богу) но если это ваша основная претензия к людям или региону-то это даже хорошо. Доброй ночи!
Б´ю байдики• 28 мая 2023
Ответ дляДали полный бан
Я в этой теме уже писала и об этом тоже - восток отряхнулся после СССР и пошел дальше. А вы всё топчетесь по старым обидкам, ещё и другим их навязываете.
Не нужно мне приписывать чужих слов, пожалуйста. А то я еле сдерживаюсь, чтобы не припомнить вам ваши - ’буду в первых рядах стоять и патроны/снаряды мужу подавать’... И где сейчас тот муж, где та Віхола... ))) Раз уж вам можно притягивать в эту тему моё свингерство и наркотики, то думаю, и мне можно будет припомнить вам ваш публично заявленный патриотизм))
Это писала Днипрянка-Борисфенка. Вихола-Политейка это та которой кажется что она на Джулию робертс похожа)))))))) она не писала про патроны, у нее все темы про политику, про мужа старца и трех детей, они довоенные польские заробитчаны.
Б´ю байдики• 28 мая 2023
Ответ дляДали полный бан
У Вихолы в СССР, она писала, что была тяжёлая жизнь, жили бедно и в церковь не пускали ходить, гоняли комунисты. Все кто хвалят СССР ей враги. Она за рашку была вместе с сриншифангой, но переобулась потом.
ОноВамнадо• 27 июня 2023
Ответ дляМайструю крила
Я киевлянка, мне нравится Винница
Я киевлянка тоже. Мне нравятся Алушта и Евпатория.
ОноВамнадо• 27 июня 2023
Ответ дляNatabond76
Івано-Франківськ. Він чудовий за інфраструктурою, затишний і безпечний. Поряд Карпати
Місто Франківськ дійсно чудове. Екологічно чисте. Оптимальне за розмірами з достатньо розвиненою інфраструктурою. Але... Є єдине, але велике АЛЕ... Це специфічний менталітет місцевого населення. Якщо витримаєте - то велком)))
успокойте_Меня• 27 июня 2023
Колись стояв вибір Львів або Київ після Кременчука - обрала Київ і не пошкодувала. Львів ніжно люблю і регулярно буваю, але для життя особисто мені Київ зручніший.
Болтушка Му• 27 июня 2023
Ответ дляЯкаКраля
Винница, Львов. При наличии работы
Львов, не с самыми огромными ценами на жилье? Смешная шутка
Болтушка Му• 27 июня 2023
Ответ дляNatabond76
Розумію. Але ж місто дійсно чудове
Цікаво, чим чудове? Транспортна розв´язка жахлива, мало що є у місті, але аренда не мала. А саме жахливе - релігія головного мозку. Дуже дуже релігійне місто. Не усім таке підходить. А ще мер не адекватний