Цвіпканя• 22 мая 2023
В какой город Украины вы бы переехали, чтобы начать жизнь с нуля?
Похвалите или поругайте свой город.Хотим переехать на ПМЖ из разрушенного города.Основные критерии-не у границ с лысым карликом,желательно не с самыми огромными по стране ценами на жильё.Не обязательно областной центр,но и не в глуши.
Я не тону• 22 мая 2023
Ответ дляНебоброїдка
Ви про що? Намагаюсь застерегти автора?
Якби ви знали, що ми тут за ці роки пережили… і що пережила моя дитина в школах…
Так розкажіть)
Mira29-c3c3• 22 мая 2023
Ответ дляНебоброїдка
Ви про що? Намагаюсь застерегти автора?
Розказуйте .
А_я_ЛОЖУ!• 22 мая 2023
Ответ дляМааарковная
А работать где??? Дыра дырой.
Фу який огидний коментар.
А_я_ЛОЖУ!• 22 мая 2023
Ответ длясказочное_Бали
Послухайте ,дівчатка.
З таким настроєм не варто нікуди їхати .Хіба що за поребрик .Там дира,там бидло...Звідки ви такі взялися-не з дири,інтеленентні,з страшенними заробітками?
100% це від *великого* розуму.))
А_я_ЛОЖУ!• 22 мая 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Пів теми таких коментарів 😎
Я тільки почала читати, бачу що г.вно з людей лізе.
А_я_ЛОЖУ!• 22 мая 2023
Ответ дляЯкаКраля
А что, нужно писать, что город - сад, если реально дыра? Для чего? Автор же совета просит
А ви хамло. Ну це ж реально так.
Небоброїдка• 22 мая 2023
Ответ для vihola
Розпинали у трусиках
А ви з якої методички це взяли?
Ответ для vihola
Але мова матері в багатьох тутешніх російськомовних чомусь всеодно російська і принципово (навіть під російськими брмбами) незмінна.
При тому що мова матері їхніх батьків була українська.
Бо навіювалося, що це сільське, не модне. Я як виходила заміж, то тітка брату шепотіла, мовляв, он яка дружка у Алли красива та бойка, хапай поки вільна, а він їй: мамо, вона ж українською розмовляє, а тітка йому, типу то й що, ти і російською не дуже
А_я_ЛОЖУ!• 22 мая 2023
Автор, все залежить від ваших очікувань. На землі купа місць які у місцевих звуться дірами. Але то найпрекрасніші краєвиди з лісами, горами і річками. Я люблю Закарпаття і західну Україну, хоча все життя живу у північні частині. Для мене діра то росія і вилупки які там живуть. В Україні гарно і у селі. Сьогодні дивилась як люди косять, квіточки цвітуть, дерева почищені, пташки співають, красота.
ИзЮмрудная• 22 мая 2023
Ответ дляХристя в тiстi
В Одессу
Одесса - це моя любов. Навчалася там.
Ирина-bbd0• 22 мая 2023
Ответ дляИзЮмрудная
Так, і закушували синичками.
Пеной задували? Нет?
Тогда нещитова!
Mira29-c3c3• 22 мая 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Пеной задували? Нет?
Тогда нещитова!
Задували -задували .
ПробілНеПрацює• 22 мая 2023
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Тоді у нас собака, він, пес, псяча, болить за польський суржик, що за нашу мову в дають, а інших повчають
Може, вам трохи легше стане від інформації, що слова ’псєчий’ у польській мові нема, є psi, так що це таки діалектизм. Більше того, з людей молодше 70 ним практично ніхто не користується, хіба що жартома.
Mira29-c3c3• 22 мая 2023
Ответ дляПробілНеПрацює
Та тій дописувачці ця інформація триста років не потрібна .Вона в черговий раз повторила пунктик з кацапськоі методички .
ПробілНеПрацює• 22 мая 2023
Ответ дляКакКовёр навыворот
Но согласитесь, донецкий и харьковский мат - это вообще отдельные подкатегории арго)) неповторимые))
Не доводилось чути, на жаль, чи на щастя. )) У родичів минулого року тривалий час жила знайома з Харкова, співробітник з Донецька, але вони якось не матюкалися. Якщо з темпераменту харківської відчувалося, що не місцева, то співробітник взагалі такий вже спокійний і тихий, як той плюшевий ведмедик.
ПробілНеПрацює• 22 мая 2023
Ответ дляMira29-c3c3
То не їй. Просто хтось же може прочитати і повірити. ))
Красный Смех• 22 мая 2023
Ответ дляЧаюри
Пропаганда працювала. У мене однокласники теж їздили (мама мене не пустила), то повернулися щасливі і ще розмов було на кілька тижнів про ті поїздки.
И мы ездили. Отличные поездки были) Но накрученость в советские времена таки имела место быть, причём с двух сторон. Нам дети, в семьях которых мы по обмену жили (Львовская область, Волынь) прямо говорили - а правда, что вас там учат что мы тут бандеровцы)) А мы реально тогда и фамилии такой не слышали, ху из Бандера ХЗ))
Мне сейчас очень интересно читать воспоминания бывших советских школьников, особенно из глубинки, у нас у всех такие разные впечатления остались о том времени.
А принимали нас на западной действительно шикарно, прекрасные воспоминания остались.
ПробілНеПрацює• 22 мая 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Задували -задували .
То все фігня, то ж знані канібали, ще могли би і зжерти.
Пригадала, як в студії отого плаксивого орка коментували відео з будинку профспілок: ’Вот ідут каннібали жаріть жертв, у ніх в руках салфєткі!!!’ (хоч подія страшна і трагічна, звичайно...(( )
Красный Смех• 22 мая 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Пів теми таких коментарів 😎
Я думаю такое пишут те, кто там никогда лично не бывал. И я сейчас не про лыжи в Карпатах, а так, чтобы пожить в живой, не туристической среде. Вот это настоящий опыт, позволяющий сложить собственное мнение о людях и краях.
Меня вчера в теме про Одессу забросали антилайками за то, что я призналась в любви жемчужине у моря)) Поэтому не стоит в таких темах реагировать на дизлайки. К тому же, у многих людей есть личная обида, мешающая им быть объективными. Вот ’матюкаются все харьковчане’, и всё тут. Не переубедишь) А был бы опыт общения с интеллигенцией, были бы другие ощущения.
Я общалась с уголовным миром, донецким и харьковским, причем во времена расцвета этого самого мира, во времена первых робких попыток выхода из подполья Поэтому я понимаю и разницу, и уникальность нашего мата/арго, по-своему даже люблю) А те, кто просто однажды попал на матюкливого продавца из наших широт - не понимают, им кажется что у нас все такие ))
И наоборот с западными.
Если интересно, я расскажу, что считаю основным различием в менталитете запад-восток.
И наоборот с западными.
Небоброїдка• 22 мая 2023
Ответ для vihola
Розкажіть, будь ласка, конкретніше як знущались над вашою дитиною.
Діти через 1,5 місяці в Польщі польською розмовляють і за 2 тижні українською в україномовному середовищі.
А при чому тут питання мови? У нас з цим проблем немає.
Я ніде про мову нічого не писала. У вас, дивлюся, з цим проблеми) і не тільки у вас, але і у більшості мешканців Франківська. Хоча то переселенці із сіл, а не корінні мешканці) Але незрозуміло чому вони себе так поводять?! Начебто хтось заселився до них у хату…
Красный Смех• 22 мая 2023
Ответ дляЧаюри
Это культивировали люди, которые стеснялись своего сельского происхождения. Но были и другие - мой учитель музыки в середине 80-х носил вышиванку под пиджак, научил любить украинское село. Мы потом, уже будучи взрослыми, приезжали во Львов, в Тернополь, во время пьянок были удивлены, насколько мы лучше знаем украинскую культуру. Не историю! (Про Бандеру выше - мы многого вообще не знали класса до седьмого)) А именно культуру, традиции своей земли, обычаи, народные песни. Для местных жителей многие факты становятся открытием, не верят, идут в Гугл))