Цвіпканя• 22 мая 2023
В какой город Украины вы бы переехали, чтобы начать жизнь с нуля?
Похвалите или поругайте свой город.Хотим переехать на ПМЖ из разрушенного города.Основные критерии-не у границ с лысым карликом,желательно не с самыми огромными по стране ценами на жильё.Не обязательно областной центр,но и не в глуши.
Панна Кота• 22 мая 2023
Ответ дляНаивная Хо
Чернигов. Тихий красивый город, рядом Киев. Но рядом и усатый сосед(
Обожаю Чернигов!
Мы до короновируса в Гомель ездили, потом открыли для себя Чернигов, за 3 года там уже 6 раз были!
Бойова• 22 мая 2023
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
А может и поляками ))
Гавняками
Рабское тупое мышление
Бойова• 22 мая 2023
Ответ дляБесбардак
ну потому что Харьков топ ))) наши комунальщики и работники всех сфер енергетики и тд пашут просто без остановки, чего не скажешь о других городах
Сравнивайте свое со своим, не нужно обесценивать то, к чему вы никакого отношения не имеете.
Ms. При теле• 22 мая 2023
Ответ дляVlada-Maria
Напевно, через близькість до бульбанутого. Але сам Луцьк - красиве і затишне місто
В Луцьку плюс,що ще близько до Польші (в разі чого), а бульба не так вже і близько десь 130 км.Але,зараз ціни на квартири,ммм ... так сказати не оптимістичні.
Бойова• 22 мая 2023
Ответ дляТреба ось так
Почему Одессу никто не советует?
Потому что в Одессе нет метро.
ЖующаЯКонфету• 22 мая 2023
Ми думали куди їхати в 19. Вибирали між Львовом і Мукачево. Живемо поки во Львове. Своя квартира в 9 км від Львова.
Бойова• 22 мая 2023
Ответ дляПанна Кота
Обожаю Чернигов!
Что там можно было делать 6 раз, удивительно
Радуга-дуга• 22 мая 2023
Перед війною купила квартиру у Франківську. Ремонт не встигла(( зараз намагаюсь назбирати.
Але, відчуття є,що не приживемось. Бо з півдня. Вже рік на Прикарпатті, ми тут завжди будем чужі.
Спробуємо пожити, але вже морально готуюсь виїхати закордон. По роботі можлива релокація.
Трахтибидох• 22 мая 2023
Ответ дляЖивунаБагамах
Винница, Одесса, Львов (хотя лучше всего Киев, но дорого)
А во Львове недорого?
Як міряти?• 22 мая 2023
Біла Церква.
І робота є. І житла багато.
Гарне місто. І менталітет у місцевих без закідонів.
І робота є. І житла багато.
сказочное_Бали• 22 мая 2023
Ответ дляРадуга-дуга
І чому не приживаєтеся?
Неправдиша• 22 мая 2023
не Западная Укр. так як ви пишите на руському, а там трохи інщі люди. Їзжу туди з 2014 два рази на рік до лісу на місяць. Скажу центральні регіони честніші - кажуть в обличча, а там якщо в тебе бабло цілують в дуп. А так нагадять і в церкві замолять що нагадили
сказочное_Бали• 22 мая 2023
Ответ дляНеправдиша
Тобто ви ідете до лісу,а бачите і чуєте хто що говорить і куди ходить?
Неправдиша• 22 мая 2023
Ответ дляХарчовий тріль
Мені комфортно у великому місті, тому - Київ, Харків, Львів. Два місяці провела у невеликому містечку (150 тис населення) і остаточно зрозуміла, що це не моє.
Але у кожного свої уподобання і звички.
вы во Львове были или так ляпнули? Для меня размер с пгт Львов- не в обиду- город красивый. Но по сравнению с другими где он большой?
сказочное_Бали• 22 мая 2023
Ответ дляБойова
+100000.
Бойова• 22 мая 2023
Ответ дляНеправдиша
А вы Львов с Нью-Йорком сравниваете или с Лондоном?
Анонім Секретар• 22 мая 2023
В Украине даже не пыталась бы... Искала бы, по возможности, варианты за границей...
Тролю як можу• 22 мая 2023
Прочитала тему і зрозуміла. що вся наша Україна прекрасна
Радять від Кременчуга і до Мукачево. В кожному обласному центрі є плюси. Людей практично всюди хвалять.
Як же приємно зранку таке читати про нашу країну
Я з Києва, але хотіла б кудись в спокійніше місто... Західна Україна.
До війни дуже хотіла переїхати в Одесу через море і тих же людей)))
Бойова• 22 мая 2023
Ответ дляАнонім Секретар
Уже нашли варианты?
Неправдиша• 22 мая 2023
Ответ дляБойова
причем тут Нью-Йорк или Лондон. Не переводите стрелки. Еще про пробки Львова раскажите - про узкие улочки- мечта. Большой город- ага
Анонім Секретар• 22 мая 2023
Ответ дляБойова
Уже нашли варианты?
Дети там уже давно... Но они выехали по рабочей визе еще до полномасштабного вторжения...
Сяду на шию, дорого!• 22 мая 2023
Ответ дляVlada-Maria
Моя колишня керівниця, з якою і понині підтримуємо дружні зв’язки, з Качанівки. Вона так захоплено розказувала і про рідну Качанівку, і про Чернігів
Все збирались туди поїхати, але то робота, то діти.... тепер орда болотна понищила все(((
Качанівка зруйнована?
Ми туди з Києва їздили декілька раз, навіть на екскурсії в палаці були.
ИграйМойГормон• 22 мая 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
Удалено администрацией...
А що у Франківську не так з людьми? Збиралися туди з´їздити. На що чекати?
булоТАЙминуло• 22 мая 2023
Киев или Львов...
Что ближе к душе....к сердцу....
Вам же работу нужно искать, а в просто областных центрах с этим туго.
Что ближе к душе....к сердцу....
Сметчица• 22 мая 2023
Ответ дляКошкинДом
Чернігів... дуже красиве місто... але це якщо маєте роботу,бо , наскільки я знаю,з цим туго
Переезжать из разрушенного города в Чернигов?
Можно тогда уже и в Харьков)