Цвіпканя• 22 мая 2023

В какой город Украины вы бы переехали, чтобы начать жизнь с нуля?

Похвалите или поругайте свой город.Хотим переехать на ПМЖ из разрушенного города.Основные критерии-не у границ с лысым карликом,желательно не с самыми огромными по стране ценами на жильё.Не обязательно областной центр,но и не в глуши.
Не пью, не курю• 22 мая 2023
Ответ дляВся така шо куди там
Ужгород
Автор же написала,чтобы не с огромными ценами на жилье.
Ужгород сейчас один из самых дорогих в этом плане!
Мовчу, але хочу• 22 мая 2023
Харьков
Потужна махіна• 22 мая 2023
Я з Дніпра, але подобається Черкаси і черкаські села. Ландшафт, люди.

Львівська область, дуже подобається. Я б переїхала туди де говорять українською.
КохайтесьЧорнобровi• 22 мая 2023
Ответ дляГопница-Советчица
Не треба нам. В мене вже вуха в´януть від псєчого.
Псєчого це що? Цікаво )
КохайтесьЧорнобровi• 22 мая 2023
Ответ дляNatabond76
Івано-Франківськ. Він чудовий за інфраструктурою, затишний і безпечний. Поряд Карпати
Для пенсіонерів підійде? Розглядаю його як варіант після виходу на пенсію )
Чумачечая_• 22 мая 2023
Чому Луцьк не радять?
КохайтесьЧорнобровi• 22 мая 2023
Ответ дляруки_Крюги
Автор, рассмотрите Киевскую область , типа Броваров или Борисполя …
Только не Бровары. Вот это реальный быдло рассадник. Знаю многих оттуда по работе, хай бог мылую.
автор Цвіпканя • 22 мая 2023
Ответ дляШумелка Мышь
Автор видно, темы про Одессу начиталась, и срача захотелось, чтоб города разные погадить, там видно не получилось и свою срачную создала.
Не ведитесь
Удалено администрацией...
Тельма• 22 мая 2023
Біла Церква
yasilisa• 22 мая 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
Мой родной Кременчуг
Относительно большой город (350тыс), недорогое жилье, много секций для детей, работа на любой вкус, красивая набережная, комфортный
И рядом полно сёл с дешевыми домами под дачу, огородиком)))
И мой родной Кременчуг, но там нет 350 тысяч, никак, да, и не было никогда.
Соня-сонятко• 22 мая 2023
Ответ дляБелочкой зови
Тоже слышала такое, но заметила что там народ не склонен возмущаться….все молчат он и продолжает воровать
Ви чули іпсо від його конкурентів. Мер прийшов до влади тільки 3 роки тому на ще гірше місто, сам він власник більше 20 років одного з найбільших бізнесів в області. І від тоді було вже тис хто тут живе видно різницю до і після: зараз оновлено на третину парки тролейбусів і наполовину парки маршруток. Так, роботи ще багато, але ті хто тут живуть знають яка була вулиця Хотинська та щербанюка. Зробили сквер навпроти університету, сквер біля червоноармійського ринку, зараз роблять сквер на соборній площі. Так що якраз цей мер і не краде, не пишіть дурню, якщо не в курсі.
Фоточки нема• 22 мая 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
Мой родной Кременчуг
Где это в Кременчуге работа на любой вкус,аж интересно....
Ollka• 22 мая 2023
Ответ длясказочное_Бали
Таким тоном спілкуйтеся зі своїми рідними .
Аж стало цікаво - яким тоном?
Там коректний коментар, без образ
Магиня• 22 мая 2023
Люблю Черкаси, Одесу, Київ і Ірпінь
Сунуся в чужі справи• 22 мая 2023
Ответ дляБелочкой зови
Ну не бедный, жильё там дороге а работы только 2 или рынок или завод. Все…. Троллейбусы меня убили…. Я такие только по телевизору видела в советских фильмах….а так ничего, бравада я только в центре была..
Вы, наверное, давно были.
Vlada-Maria• 22 мая 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
Удалено администрацией...
ну що поробиш, війна, в місто наїхали всякі. В тому числі і бидла повно наїхало
Vlada-Maria• 22 мая 2023
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Ужгород, а там может и поляками станете ))
А Ужгород яким боком до поляків? Ви хоч би карту глянули, щоб не позоритись
Vlada-Maria• 22 мая 2023
Ответ дляkarinaanik
Я люблю Тернополь, красивый город, прекрасные люди.
Мені теж Тернопіль подобається, часто бувала там і по роботі, і в гостях
Запароленое одеяло• 22 мая 2023
Не хочу. Наш город и так переполнен
Vlada-Maria• 22 мая 2023
Ответ длясказочное_Бали
Іноді краще мовчати
зате відразу показала, чим ’дихає’
сказочное_Бали• 22 мая 2023
Ответ дляVlada-Maria
Супер .😂
Vlada-Maria• 22 мая 2023
Ответ длякнопкодав
Географию прогуливали?
И к чему вообще этот пук?
чим людина переповнена, тим і ділиться. І навіть москальські бомби на голови не вивітрили руЗЬкомірне ’наповнення’
Vlada-Maria• 22 мая 2023
Ответ дляБелочкой зови
На советчице писали что иванофранковску тоже досталось неслабо по отключениям
та так.... але толку цим мірятись, дісталось всім. Але все одно найбільші довоєнні ’кормільці’ будуть тепер розказувати, що вони найбільші ’страдальці’
Саджу все зарання• 22 мая 2023
Я киевлянка, нежно люблю Одессу.
Vlada-Maria• 22 мая 2023
Ответ дляВсе буде Україна
Согласна, первые два месяца полномасштабного наступления в Чернигове был ад, очень страшно если это обратно повторится, не дай Бог конечно.
Моя колишня керівниця, з якою і понині підтримуємо дружні зв’язки, з Качанівки. Вона так захоплено розказувала і про рідну Качанівку, і про Чернігів Все збирались туди поїхати, але то робота, то діти.... тепер орда болотна понищила все(((
Vlada-Maria• 22 мая 2023
Ответ длярукиЖимолости
Єдина країна, чё
Звичайно, у проукраїнських - єдина, незалежно від місця проживання. Не те що у вас
Щира українка• 22 мая 2023
Миколаїв, знаю, що мало хто захоче сюди їхати, але якби не він…
Саме це місто зараз для мене все, які тут люди. Всі інші не бачили того, що бачив він…
Vlada-Maria• 22 мая 2023
Ответ дляНе пью, не курю
на заході можна вибирати невеликі міста, але треба дивитись як з роботою. у нас, до прикладу, в 2014-му осіли в одному ж агроорієнтованих районів кілька сімей кримських татар. але вони відразу були орієнтовані на сільське господарство.
Vlada-Maria• 22 мая 2023
Ответ дляЧумачечая_
Чому Луцьк не радять?
Напевно, через близькість до бульбанутого. Але сам Луцьк - красиве і затишне місто
Бойова• 22 мая 2023
Ответ дляkarinaanik
Я несколько раз была в Тернополе, март и апрель 2022 года провела тоже там. Все, как слышали русскую речь подходили, спрашивали как мы, сочувствовали и вместе с нами проклинали русню. Ни разу не столкнулась с агрессией в свою сторону.
А город и правда хорош, красивый, уютный и какой-то душевный.
Это проявление милосердия, в нормальных условиях в Тернополе никаких компромиссов быть не может ’Все повинно бути українською мовою!’