Грабля• 22 мая 2023

Згадала свого кавалєра мацкаля

Діло було дуже давно, по моєму 2012 рік, познайомилась з одним мужиком у Львові, він виявився москалем, але мужик був гарний, щедрий, вихований і дуже за мною бігав. От ми поїхали на відпочинок в Трускавець, готель дорогий, ні в чому мені не відмовляв, добивався, прям голову губив так хотів бути зі мною, в кінці коли ми роз‘їжались, накупив мені купу подарунків і вручив з фразою: помни россия сама велікая в міре страна.
Чесно, що в них в мозгах, ні скучати буду і бла бла а от ця фраза на прощання……до чого це?
Эт вернячОк• 22 мая 2023
У мене у бабусі в маленькому містечку була сусідка. Її син жив в Пітері, там одружився і там народився в них хлопчик. І на літо його привозили до бабусі. Пам’ятаю як ми сміялися, коли просили сказати «паляниця», він так і не зміг, якесь чарівне слово 😂 І це було років 30 тому назад))

Кукусики• 22 мая 2023
Ответ дляВилосипедниця
Подорожувала зі Львова до Трускавця розширяти кругозір, на хвилинку.
Тільки чомусь свою розкішницю називає кругозором
liliyay• 22 мая 2023
Ой дівчата,я в Криму ще 17-18 назад познайомилася з москаликом з Брянськ.обл,то навіть зараз пише на пошту,що скоро,от зовсім скоро звільнить мене. Ну не придурок.
Помилуйте мадам• 22 мая 2023
Ответ дляСало не люблю
Тоже был неприятный случай в Египте с кацапам (считаю москалями их называть, только льстить им), была дискотека и группка из раши начали кричать ’россия ура, Украина фу’. Я тогда была больше удивлена, чем возмущена. Думаю пропаганда была уже тогда, это был 2009.
У нас тогда президент был Ющенко, он осудил войну в Грузии в 2008 году. Кацапье обиделось.
Помилуйте мадам• 22 мая 2023
Ответ дляОновлена версія
В прямом смысле. Хорошо сидеть в США в безопасности сытой и рассказывать как жить в Украине, где ЗП хватает на еду только и ракеты летают постоянно, где дети по ночам просыпаются от взрывов и волания тревоги. А так да, просто супер тут.
Так хіба автор винна в цьому?
Та легко!• 22 мая 2023
Ответ дляСало не люблю
Пропаганда была гораздо раньше и бработала не одно поколение. Я это замечала в них осень давно. И не только по отношению к Украине. Доя них и народы Кавказа- биомусор, буквально так и относятся, брезгливо, как к чему-то грязном. Они одни великие, белая раса. Первый раз я попала в рашу лет в 11 и это даже тогда заметила. Это было в двух тысячных
english book• 22 мая 2023
Я жила та працювала там доволі довго.
В цьому нічого дивного немає, вони справді вважають свою країну найкращою і наймогутнішою. Навіть ті, хто досі в бараках живе, і останній х... без солі доїдає.
Творог для розжига• 22 мая 2023
какойто меркантильный текст, те вы поехали с ним на отдых, чтобы он побольше на вас потратил, прекрасно понимая, что это последняя встреча? и все только про заводы-пароходы, это вас видимо возбуждает в мужчине наиболее?
Тут надолго• 22 мая 2023
Ахахаха, дякую автор поржала з вашої історії, і настрій зранку вау вони москалі якісь всі калічно притрушені, 25 кадр точно)))

Тут надолго• 22 мая 2023
Колись теж познайомились з москаликом в Києві з подругою. На будь-які фрази він казав ’без проблем’. В телефоні так і був записаний ’Паша без проблем’))) смішні такі вони, понти до неба, дрочать на свою немиту родіну..
Тут надолго• 22 мая 2023
Ответ дляОновлена версія
Ой та не нийте, все у нас норм, американське ппо захищає.
Оновлена версія• 22 мая 2023
Ответ дляБяки-козяки
Мне в Харькове отлично ! Никуда не выезжала даже на неделю ,дома ,поднимаем экономику .
Слава Богу !
Да? В Харькове нет войны?
Тут надолго• 22 мая 2023
Ответ дляНаверняка
они всегда такими были. у них мозг промыт с детства. поражают наши бабы, какие еще замуж за них выходят, женщинами я их назвать не могу. Такие же ватанши. Сижу в одном чате по визе Канадской, одно залетело с вопросом ’подскажите пожалуйста, как правильно заполнить миллитари форму, муж гражданин рф, брал участие во взятии Гостомеля’ там все просто выпали..
Він забув дописати ’за щоку’ до взятія Гостомеля. Які ж вони кончені
Не против• 22 мая 2023
Эх, когда твой зять гражданин россии, вот где попадалово. Но он хотя бы адекватный, ничего хорошего про свою страну сказать не может.
Оновлена версія• 22 мая 2023
Ответ дляКукусики
Раша досі приймає таких як ви, в свої широкі обійми. Чи вам ніхто не повідомив?
Може ще встигнете, поки їх ще не оточили колючим дротом
Не только раша, а и множество других стран. Сколько официально выехавших? Больше 8 млн? Они от хорошей жизни уехали?
Оновлена версія• 22 мая 2023
Ответ дляПомилуйте мадам
Так хіба автор винна в цьому?
Не виновата, но странно говорить, что этого нет.
Оновлена версія• 22 мая 2023
Ответ дляТут надолго
🤣
Тут надолго• 22 мая 2023
Ответ дляСумка з негодою
Удалено администрацией...
Омг оце гггг повалило з вас з самого ранку...
Бяки-козяки• 22 мая 2023
Ответ дляОновлена версія
Да? В Харькове нет войны?
В области ,есть .
Купянск , Чугуев ,в Харькове всё нормально и уже давненько .
Знакомые ,соседи рванули за кордон . Потому что остались без работы ,паника сыграла .

автор Грабля • 22 мая 2023
Ответ дляОновлена версія
А де я таке говорила? Киньте скрін.
Дістали фантазєрши
Оновлена версія• 22 мая 2023
Ответ дляБяки-козяки
В области ,есть .
Ничего не летает и тревог нет? Работа есть и цены не летят вверх Все как до войны?
Застряла• 22 мая 2023
Ответ дляНе танцую- но пою
Просто цікаво, англійська мова така ж як і ’українська’? Бо ви на сьогодні аж в ОША.
Шо таке ОША?))))
Кукусики• 22 мая 2023
Ответ дляОновлена версія
Від рашки вони виїхали. А ви відповідали дівчині, котра рада що в свій час не опинилась на раші, що в Україні гірше.
Оновлена версія• 22 мая 2023
Ответ дляГрабля
А де я таке говорила? Киньте скрін.
Дістали фантазєрши
Ну вот 🤷
Оновлена версія• 22 мая 2023
Ответ дляКукусики
Не от рашки, а из Украины. Правильно, лучше там, где не стреляют и не бомбят. Не важно где это.

Люди и в рашку сейчас бегут от войны, что бы жизнь сохранить.
автор Грабля • 22 мая 2023
Ответ дляОновлена версія
Ну вот 🤷
А де там написано що в Україні такого немає що немає тривог і роботи в людей? Десь між строк чи ви , можливо, підкресліть, бо ви мені тут про суржик виписуєте, а самі значення слів не знаєте і прочитане не в стані зрозуміти
Оновлена версія• 22 мая 2023
Ответ дляГрабля
Во первых я про ваш суржик и слова не писала, мне все равно кто и как пишет. Во вторых, это как же должно быть в США плохо, что под бомбежками в 100000 раз лучше?

Автор, вы не понимаете о чем говорите, а я и многие детей у невролога лечим, потому как не смогли выехать и живём в этом всем. Поживете тут и сами поймёте, что тут совсем не хорошо.
Кукусики• 22 мая 2023
Ответ дляОновлена версія

Від рашиських ракет, тікають - це не від рашки? А ’стреляют и бомбят’ не рашисти?
автор Грабля • 22 мая 2023
Ответ дляОновлена версія

Слухайте, можна я сама оприділю де мені краще? Чи ви маєте за мене вирішити краще мені в США чи в Україні? В чому ваша проблема?
Я написала, лише, про себе особисто і повторюю це третій раз - ОСОБИСТО МЕНІ краще в Україні!
vihola• 22 мая 2023
Тобто, ви поїхали в готель, де він почав домагатись? Як так?)

Але історія смішна, дякую.
Вас часом не Таня звати?