Грабля• 22 мая 2023

Згадала свого кавалєра мацкаля

Діло було дуже давно, по моєму 2012 рік, познайомилась з одним мужиком у Львові, він виявився москалем, але мужик був гарний, щедрий, вихований і дуже за мною бігав. От ми поїхали на відпочинок в Трускавець, готель дорогий, ні в чому мені не відмовляв, добивався, прям голову губив так хотів бути зі мною, в кінці коли ми роз‘їжались, накупив мені купу подарунків і вручив з фразою: помни россия сама велікая в міре страна.
Чесно, що в них в мозгах, ні скучати буду і бла бла а от ця фраза на прощання……до чого це?
автор Грабля • 22 мая 2023
Ответ дляхутряна володарка
Вы просто поддержали секс туризм. Чем вы хвастаете?)

Завжди цікаво взнати чому деякі такі обмежені, з чим це пов‘язано?

Благоуханочка• 22 мая 2023
Ответ длявкрации
Так це ж для вас вираз. Не можете читати українською - не читайте, не мучайте свою ср*ку
Украинский могу читать, а суржик- это не украинский, а не то ни се. И смотрите за своей сра*ою
вкрации• 22 мая 2023
Ви йому розказали пару анекдотів, сподіваюсь, про маю час і надхнення тощо
вкрации• 22 мая 2023
Ответ дляБлагоуханочка
Моя ср*ка повністю задоволена, на відміну від вашої, про страждання якої ви чомусь почали
Благоуханочка• 22 мая 2023
Ответ длявкрации
Вы забыли палец оттуда вынуть
автор Грабля • 22 мая 2023
Ответ дляБлагоуханочка
Слухайте, от кого хвилює ваша сра…..а і те що ви можете чи не можете нею читати?
Нікому це зовсім не цікаво, чого ви тут товчетесь вже 10 годин? Не може вона
фан L.O.S.T.• 22 мая 2023
Отдыхали вроде в 2009 в одном пансионате на азове с семьёй из Маааацквы. Пансионат самый обычный, не пафосный и не дорогой, но тем не менее несколько раз от них выслушали, что они аж две недели оплатили, потому они тут цари и боги, а мы можем и подождать. Их дети пытались тоже моих ’хохлов’ строить. Потом мне надоело, сказала им, чтоб отвяли и что мы тут вообще на все лето. И это мы русскоязычные, из Донецка, типа ’братья’.
вкрации• 22 мая 2023
Ответ дляГрабля

пов‘язано з тим, що люди найчастіше судять по собі
вкрации• 22 мая 2023
Ответ дляБлагоуханочка
Вы забыли палец оттуда вынуть
У вас нездоровий інтерес до чужих ср*к ?

Shoosha• 22 мая 2023
Ответ дляБайрактарна
Тобто ідіотом здався тільки на останній хвилині прощання? Протягом всього цього часу здавався нормальним?
Потому что подарки дарил и кружил. В этом вся суть.
Ща как дам• 22 мая 2023
Не вірю
Пищалка• 22 мая 2023
Ответ длялюбименькая
Я один раз, коли ще було років 15 (це більше 20 років тому), недовго зустрічалася з хлопцем з Росії. То він в мене після того як побував в гостях вкрав гроші, що лежали на столі в моїй кімнаті.
Ще пам´ятаю він якось сказав ’от приїхав поцікавитися, як тут живе ’молодший брат’ - в плані, українці. Тоді нічого не подумала, типу жарт, а зараз розумію який то не жарт був а рашизм головного мозку. І про крадіжку тоді думала ну буває, попався пройдисвіт. А тепер дивлюся там таких може й більшість. Не вкрасти коли випадає нагода - то ж не по-російськи. Жалкій народєц...
Мой бывший муж россиянин. Все мужчины, которые у меня были до него и после него, россияне. И только крайний кавалер на первом свидании украл деньги у меня из сумки. Да и то потому, что он уголовник
Мама девчонок• 22 мая 2023
Ответ дляНаверняка
они всегда такими были. у них мозг промыт с детства. поражают наши бабы, какие еще замуж за них выходят, женщинами я их назвать не могу. Такие же ватанши. Сижу в одном чате по визе Канадской, одно залетело с вопросом ’подскажите пожалуйста, как правильно заполнить миллитари форму, муж гражданин рф, брал участие во взятии Гостомеля’ там все просто выпали..
Я сподіваюсь, що їй там добряче наваляли у тому чаті. Хотілось би посилання на профіль цієї зірки 😤
Дадосвидания• 22 мая 2023
Ответ дляПищалка
Вы из россии?
Сижуревувшоке• 22 мая 2023
Ответ дляСрочнокпсихологу
Великая- может просто большая?? Ирония..
тоже подумала об єтом. Великая - єто на украинском ’велика країна’. В смьісле, большая по территории, а не вот єто вот все, о чем расияни говорят
tarveldy• 22 мая 2023
Можете йому написать ’ что с ліцом?’
Хвігура мічти• 22 мая 2023
Тролинг высшего уровня
Гарнюнька• 22 мая 2023
Ответ дляВилосипедниця
То до тролячої теми. Прикмета така є..
Та нє. Вони реально є такі. В мене був колега, як вип´є, то тупо сходу про Сталіна починає говорити. Який той був класний. Це в 28 років))) там багатьох добре так попаяно
Сиреневенькая• 22 мая 2023
Ответ дляВилосипедниця
То до тролячої теми. Прикмета така є..
Ой, та ладно. Что рашисты полные дебилы давно все знают. И было это ещё до 2014, просто относились по другому

lovileto• 22 мая 2023
ну и расскажу раз пошла такая пьянка)
Була я і Туніссі, рік десь 2009, молода-гаряча, танцювала і глаза в глаза. Не знаю чому, але пішли ми до мене в номер (я відпочивала сама). Сідаємо на балконі, я така як срата хозяйка: бейліс, горішки)) І після пару фраз -так ти хохлушка?! я кажу -ні, це ти москаль! все. вийшов звідси
Люблю джаз• 22 мая 2023
А я згадала одного знайомого , співробітника колишнього , він як тільки напивався ставав москвичем , розмовляв з мааасковским акцентом і розповідав що в нього якісь графські корні , сам він з села щоб ви розуміли , Ну нічого зараз щебече на солов‘іній , ще хотів втекти з підробними документами , спіймали , Але я от думаю що він бідолага мабуть і пить вже кинув , зоб часом з п‘яну не замосквичатись