Грабля• 22 мая 2023
Згадала свого кавалєра мацкаля
Діло було дуже давно, по моєму 2012 рік, познайомилась з одним мужиком у Львові, він виявився москалем, але мужик був гарний, щедрий, вихований і дуже за мною бігав. От ми поїхали на відпочинок в Трускавець, готель дорогий, ні в чому мені не відмовляв, добивався, прям голову губив так хотів бути зі мною, в кінці коли ми роз‘їжались, накупив мені купу подарунків і вручив з фразою: помни россия сама велікая в міре страна.
Чесно, що в них в мозгах, ні скучати буду і бла бла а от ця фраза на прощання……до чого це?
Грабля
• 22 мая 2023
Ответ для vihola
Тобто, ви поїхали в готель, де він почав домагатись? Як так?)
Але історія смішна, дякую.
Вас часом не Таня звати?
Але історія смішна, дякую.
Вас часом не Таня звати?
А де ви це прочитали?
Грабля
• 22 мая 2023
Ответ для vihola
Ну ок, поїхали в готель і почав «добиватись».
Ну так і що тут дивного?
Оновлена версія• 22 мая 2023
Ответ дляГрабля
Слухайте, можна я сама оприділю де мені краще? Чи ви маєте за мене вирішити краще мені в США чи в Україні? В чому ваша проблема?
Я написала, лише, про себе особисто і повторюю це третій раз - ОСОБИСТО МЕНІ краще в Україні!
Не, ну пытань нема, но не стоит говорить, что в Украине в целом нормально, потому как экстрим с риском для жизни 24/7/365 и до бесконечности не всем нравится и нормой жизни это сложно назвать.
Грабля
• 22 мая 2023
Ответ для vihola
Коли їдуть в готель то вже все, нема чого добиватись.
То ви Таня?
Це ви так вирішили. Я не Таня
Оновлена версія• 22 мая 2023
Ответ дляКукусики
Від рашиських ракет, тікають - це не від рашки? А ’стреляют и бомбят’ не рашисти?
Рашисты, разве я где-то обратное писала?
Грабля
• 22 мая 2023
Ответ дляОновлена версія
Я за всіх не говорю, ви читаєте що я пишу, а пишу я суто про себе.
Кукусики• 22 мая 2023
Ответ дляГрабля
вона он пише, шо краще в рашку)))
Кукусики• 22 мая 2023
Ответ дляГрабля
скрін забула до попереднього комента, бо скаже що брешу
Пожмаковна• 22 мая 2023
Мені дуже пощастило, в житті ніколи близько не перетиналась з кацапами. А, ще не маю родичів, які живуть запоребріком ,уявляю, як це боляче.
Грабля
• 22 мая 2023
Ответ для vihola
Ясно, вибачте, помилилась).
Згадалось, не ображайтесь, тема справді смішна.
Та чого мені ображатись, що було те пройшло
Пенек Возмездия• 22 мая 2023
Ответ дляСрочнокпсихологу
Великая- может просто большая?? Ирония..
До речі, я так і сприймала цю фразу. Ви написали і аж клацнуло в голові, що для мене радянської дитини вєлікая було велика і аж ніяк не так як вони це сприймали
Пенек Возмездия• 22 мая 2023
Ответ дляОновлена версія
Вы серьезно? Ну почитайте туже хвылювалочку, что то не похоже, что всем нравится происходящее.
Проісходящіє не подобається, але то тимчасове. Виженемо москалів і щасливо заживемо на своїй Богом даній землі.
Зрозуміло, що під час тривоги люди хвилюються. Но повірте, ми щасливі, що не москалі і навіть під час вибухів не мріємо опинитись на болотах.
Молода і нерозважлива• 22 мая 2023
Ответ дляВилосипедниця
Ваш опус.
Та ладно. Я верю. У меня много было знакомых и родни там. Такое в лучшие времена зарядить могли, что поверю автору.
Пенек Возмездия• 22 мая 2023
Ответ дляБлагоуханочка
Знаете такое выражение- не можешь с*ать не мучай *опу. Не могете на мове, так есть переводчик. Каждый пост один суржик. Типа украинка....
Найгірший суржик - кращий за кацапську
Молода і нерозважлива• 22 мая 2023
Ответ дляПлакалаВАвто
Кохайтесь,дівки,та не з москалями...
1000% согласна!
хутряна володарка• 22 мая 2023
Ответ дляГрабля
Я більше вам відповідати не буду. Шкода що в житті ви нічого толком не бачили, життя проходить, задумайтесь. Поїдьте кудись, на людей подивіться
Вы просто поддержали секс туризм. Чем вы хвастаете?)
Цирк на дроті• 22 мая 2023
Мне кажется, точнее я уверена, что это внушают там. Мне 41 год, я родилась, выросла и до 22 лет жила в России, закончила школу и универ. Никогда не смотрела ТВ особо, то есть по идее не могла «впитать» пропаганду оттуда. И тем не менее я очень отчетливо помню свое чувство, когда уже живя за границей встретила своего будущего мужа киевлянина и подумал «фу, украинец». Пишу как есть. Откуда это взялось? У меня ответ один - что потихонечку (сейчас то понятно не потихонечку, никто в выражениях не стесняется). в школе универе ну и иногда видимо слышала тв и радио - оно вдалбливается что Украина «плохая». Даже в кино и тв сериалах - если проститутка - то обязательно украинка, если маньяк - то украинец. А потом человек думает - и чего я так украинцев не люблю?….
Мы уже много лет в браке с мужем, но до сих пар часто вспоминаем мое пренебрежительное отношение «а, из Украины» во времена нашего знакомства….Вспоминаем и ужасаемся, что уже тогда людей настраивали против Украины и готовили почву для этой войны
Пенек Возмездия• 22 мая 2023
Ответ дляБлагоуханочка
Мне интересно наблюдать Ваши потуги в написании мовою. Расширяйте кругозор, учите мову.
Вам би теж не завадило. Відчепитися вже з своїм кацапським. Нормально вона пише, порівнянно з вами - ідеально.
Пенек Возмездия• 22 мая 2023
Ответ дляОновлена версія
Во первых я про ваш суржик и слова не писала, мне все равно кто и как пишет. Во вторых, это как же должно быть в США плохо, что под бомбежками в 100000 раз лучше?
Автор, вы не понимаете о чем говорите, а я и многие детей у невролога лечим, потому как не смогли выехать и живём в этом всем. Поживете тут и сами поймёте, что тут совсем не хорошо.
Що значить не змогли виїхати? Я не виїхала, бо не хотіла. Як ви не змогли? Значить в вас були інші приорітети. Раніше і проїзд був безкоштовний і приймали на ночівлю безкоштовно і за кордоном зустрічали безкоштовно. До чого ця мова.
Всіх підсаджую• 22 мая 2023
Ответ дляЦирк на дроті
Я как-то анализировала даже советские фильмы)))) все люди браття. Но вот отрицательные и тупые герои ’странно в вышиванках и с суржиком’ .
А сегодня на росфорумах’хохлы всегда такими уродами были.предателями подлыми....и прочее’
Оновлена версія• 22 мая 2023
Ответ дляПенек Возмездия
То и значит, мне физически нужна помощь с ребенком, а муж не выездной. Бесплатно поезда были с такими условиями, что я 2 раза не смогла в него попасть, только на такси 3000 потратили. За границей тоже без денег нереально, потому как надо не только переночевать.
Дело не в приоритетах, а в возможностях.
Патриоточка• 22 мая 2023
Ответ дляГрабля
Це просто так по дибільному було, я тоді ще подумала: ідіот якийсь, зараз ще більше розумію які вони там прибацані
Те если вы к примеру везёте сувениры кому-то, дарите родственникам или друзьям в других странах, то вы норм. А если чувак 20 лет назад подарил, то он дебил?
вкрации• 22 мая 2023
Ответ дляБлагоуханочка
Так це ж для вас вираз. Не можете читати українською - не читайте, не мучайте свою ср*ку