Инстагра_мерша• 22 мая 2023
Хто любить довгі піші прогулянки?
В основному рівнинні , ліс і т.д., в теплу пору року. Яке у вас взуття для цього? Вагаюся чи брати високі похідні чи просто трекінгові кросівки
Инстагра_мерша
• 22 мая 2023
Ответ дляГола з конопель
звичайні кросівки
Звичайні слизькуваті, треба з хорошим зчепленням
Сметчица• 22 мая 2023
У мене найдешевші з декатлону. Купувала на один підйом на Говерлу, а вони в результаті ще нормально так походили)
Крошка Енот• 22 мая 2023
Если горы, камни, мелкие ручьи, то только трекинговые, в кроссах я как-то думала, что с целыми ногами не доеду домой, купила сразу после этого Lowa
Полонянка SexShop-а!• 22 мая 2023
У екко та волфскін найкраще зчеплення. Якщо по лісам то кросівки з гротекс беріть. Трекінгові. У мерелл останнім часом нічого хорошого не зустрічала.
Мальчун-задирун• 22 мая 2023
З фіксацією щиколотки. Я пройшла 200 км по жарі на 4600 в спорт босоніжках, але з гарною фіксацією, а треки тягала на спині важкі 😅
Чарочка діда• 22 мая 2023
Смотря насколько далёкие. Но в тёплую погоду кроссовки. В ботинках мне жарко
Всех в сад• 22 мая 2023
Гуляем каждый день по 5-10 км по городу и паркам - босоножки.
В лес - обычные кроссовки.
В горы - треккинговые кроссовки
В лес - обычные кроссовки.
В горы - треккинговые кроссовки