А вот недавно• 22 мая 2023

"Нотатки" для телеф. Samsung, які можна синхроніз. з ПК і де є пошук по слову?

Цікавить безкоштовний застосунок (чи правильно казати "додаток"?).
В ідеалі типу нотаток у айфоні. Щоб візуал рядками, створення папочок..

системний застосунок "Самсунг Нотс" не синхронізується на жаль з компом. Зате там є пошук по слову серед тисячі заміток. Але ще і інтерфейс незручний(
автор А вот недавно • 22 мая 2023
Так, вчорашня тема https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3339394 - моя)

Пік Антна• 22 мая 2023
Посмотрите на ColorNote, у них точно есть синхронизация и вроде есть версия для пк
Баррикадница• 22 мая 2023
Ответ дляА вот недавно
Самсунгівські нотатки синхронізуються з Microsoft onenote.
Подивіться в налаштуванні
Пффф 100%• 22 мая 2023
google notes
Божий одуванчик• 23 мая 2023
І як, авторко? Знайшли щось добре*?
автор А вот недавно • 23 мая 2023
Ответ дляБаррикадница
Подивіться в налаштуванні
ось в мене а52, рік тому так і не вдалося, і я подзвонила у тех.підтримку - сказали, що останні роки нема синхронізаціі(

а чи вдалося Вам інтерсейс там налаштувати, щоб дописи рядками і зручніше папки створювати?
автор А вот недавно • 23 мая 2023
Ответ дляБожий одуванчик
І як, авторко? Знайшли щось добре*?
в мене купа накачано. але це не подобається що так - хочу щоб усе в одному місці. поки для інсти пробую ’швидкий блокнот’ що у тому пості людина радила. але чи синхронізується воно - мабуть ні..

ну і коли буде тисяча дописів чую що незручно буде.
але хоч без перегляду реклами перед нотуванням - то вже добре.
Баррикадница• 23 мая 2023
Ответ дляА вот недавно

На старому ноуті наче працювало. Але то було кілька років тому. Новому ноуту 2 роки, але я там нотатки не синхронізувала. Бо на початку війни тим ноутом чоловік користувався, зараз ще й син.. то ж мені там вже місця не має )
То ж не підкажу, чи працює воно зараз :(
автор А вот недавно • 25 мая 2023
Ответ дляПффф 100%
google notes
доброго дня. а чи правильно я зрозуміла, що там неможливо папку створити? пробувала сьогодні - якось( і чи можна там налаштувати, щоб вкладена картинка не одразу висвічувалия, а висвічувався текст рядками?

автор А вот недавно • 25 мая 2023
Ответ дляПік Антна
щось якось не зайшло( тестувала в ці дні. дуже наляпістий інтерфейс. мені треба максимально лаконічний.. але дякую
Пік Антна• 25 мая 2023
Ответ дляА вот недавно
Звісно, то справа смаку, але може ви щось інше встановлювали? В мене цей додаток має дуже лаконічний інтерфейс, нічного зайвого, можна навіть кольори не використовувати
автор А вот недавно • 25 мая 2023
Ответ дляПік Антна
просто с гугл плей скачала. нічого не перелаштовувала
автор А вот недавно • 27 мая 2023
Ответ дляБожий одуванчик
І як, авторко? Знайшли щось добре*?
дуже схоже на айфонні, і фото додається, і простий інтерфейс. майже без реклами (трохи влізло реклами після оновлення)

ну а якщо фото не треба всавляти, то оті ’швидкі замітки’ норм