МЕСТО_Встречи• 22 мая 2023
Можно ли через дию сменить
Регіон проживания ( выплаты получаю) или идти в утзн?
Вчорашнє відео про ’Дію’.
Майже 20 млн. українців користуються мобільним застосунком «Дія». Але чи захищені наші персональні та особливі дані, які насправді «Дія» збирає, зберігає та обробляє?
Чи знаємо хто є розробником і власником даного програмного забезпечення?
Які у за стосунку «Дія» приховані функції, що наражають нас на небезпеку?
На ці та інші запитання відповіді дають ІТ-фахівці та експерти.
НеВРотик• 22 мая 2023
Я навпаки не хочу мати справи з дією, бо людям по півроку не приходять гроші.
Але й вживу все не так просто, футболять один до одного.
Пішла в ЦНАП, у пʼятницю, перед переїздом, кажу треба знятись з обліку, через переїзд.
Кажуть «підете в ЦНАП за новим місцем проживання, там зроблять нову довідку і від нас автоматично підвʼяжуть, бо ми можемо тільки анулювати довідку, якщо ви вертаєтесь додому».
Ось сьогодні пішла в районний ЦНАП, за новим місцем проживання, кажу «треба зробити нову довідку впо», відправили в управління соціального захисту населення, бо в них тільки первинну довідку можна оформити, якщо зміна адреси, то соцзахист.
Ну ок. Соцзахист приймає до третьої, а знаходиться хто зна де. Ну нашо воно мені треба, вагітній бігати від одних до інших?
Вирішила що піду вже першого червня, коли не треба буде на роботу ходити.