Белоснежко• 22 мая 2023
Для чого люди питають твою думку, а потім ображаються коли ти говориш правду?
Чи це потрібно лестити і брехати? Ну я так не вмію зовсім.
Подруга прислала фото свого нового кавалера і запитала як він мені. Вони знайомі до двох тижнів, він майже щодня шле фото у дзеркалі, з приспущеними штанами щоб видно було накачаний прес, з голим торсом який він супер качок, сам низького росту. Я їй відповіла що для мене це фу, нарцисизм і дибілізм і взагалі, її потрібен хтось кращий і тд.
Ну вона справді дуже красива, розумна, цілеспрямована.
Вона образилась і дується тепер. Ну я могла сказати що Костя класний, але ж я так не думаю🤷♀️
Natalia505• 22 мая 2023
А чому треба або збрехати або обісрати, проміжного варіанту немає для вас?
Кошка Мурка• 22 мая 2023
А зачем вы выссказываете свое мнение в некорректной форме, если не готовы к последствиям? Выссказали - значит будьте готовы получить подобный ответ.
Белоснежко
• 22 мая 2023
Ответ дляNatalia505
А який проміжний варіант, якщо він мені тупо фу?
Ухахайкина• 22 мая 2023
Можна сказати - не в моєму смаку. І все. Ваші асоціації до неї не стосуються.
Natalia505• 22 мая 2023
Ответ дляБелоснежко
Нижче відповідь.
Белоснежко
• 22 мая 2023
Ответ дляtarveldy
її потрібен хтось кращий - отут вже було варто мовчати
Я це не їй сказала, а сама так вважаю
Нервогенератор• 22 мая 2023
Ответ дляБелоснежко
Я це не їй сказала, а сама так вважаю
Можно было сказать что не в вашем вкусе, но главное что ей нравится
Ms. Анонимная• 22 мая 2023
Вы ещё наверно молодая и совсем не хитрая ,а прямая как танк 😂
Обсуждать и оскорблять выбор подруги ,вы не имеете право . Это считается что вы оскорбили её.
Белоснежко
• 22 мая 2023
Ответ дляЛЮБА
У меня всегда один ответ- главное что бы тебе нравился и у вас все было хорошо!
А вы прям ядом и завистью прыснули .
Ядом і завістю - це ви по собі судите? До чого тут взагалі заздрість?
Белоснежко
• 22 мая 2023
Ответ дляMs. Анонимная
По перше це близька подруга, по друге вона сама про це запитала, чи це нормально не відповідати прямо близьким друзям?
Ухахайкина• 22 мая 2023
Ответ дляБелоснежко
Сподіваюсь подруга розумна і більше не буде запитувати.
Працівниця року• 22 мая 2023
потому что правду на самом деле никто слышать не хочет, особенно если это женская дружба) хотят подтверждение своего правильного выбора в данном случае, потому что нуждаются в одобрении окружающих
Белоснежко
• 22 мая 2023
Ответ дляЛЮБА
Нет не по себе, а по вашему ответу ! Я всегда с уважением отношусь к выбору своих подружек и знакомых.
При чому тут уваженіє?
І завидую чому що в неї чувак який мені зовсім не подобається?
Ms. Анонимная• 22 мая 2023
Ответ дляБелоснежко
Можно промолчать или сказать что раз тебе нравится ,я за тебя рада. Тем самым вы покажите что он вам не понравился ,но не обидите её. А не сразу, фу и тд .
Natalia505• 22 мая 2023
Якщо така гарна людина як ваша подруга вибрала нарциса і дебіла (хоча ви його не знаєте) то це вона виходить така сама? Бо в королеви король, а в козла коза автор. І це ваша думка.
Крихітка на всі• 22 мая 2023
Ответ дляБелоснежко
например:’ Костя так прекрасен, что мог бы сам на себе жениться’.
Ей лучше знать, кто ей нужен. Вы преступили грань.
Natalia505• 22 мая 2023
Ответ дляБелоснежко
При чому тут уваженіє?
А якого він має вам подобатись? Шо за ревнощі?
Белоснежко
• 22 мая 2023
Ответ дляNatalia505
Які ще ревнощі
Ответ дляПрацівниця року
Людям потрібні люди. Люди чують інших людей. Жіноча дружба нічим не гірша за чоловічу. Потреба у підтримці і ії пошук -- нормальна потреба.
Чудовий каламбур• 22 мая 2023
Ответ дляБелоснежко
А нормально коректно ви з людьми не вмієте спілкуватися? Для когось ви теж можете бути фу, але ж це ніхто рочин в очі не говорить
Natalia505• 22 мая 2023
Ответ дляTammy21