Дайте подуться• 22 мая 2023

хочу гектар землі

щоб посадить десяток кущів бузини. сад.
город.
Баррикадница• 22 мая 2023
Ответ дляДайте подуться
хмммм
Отож и хммм) Я умно подходила, автополив капельный, плоскорезы вместо сапок, мотоблок. И все равно

Госпожа_тамагочи• 22 мая 2023
Ответ дляДиверсификация
Варення з ягід чи квітів?
З квітів сироп і шампанське
Госпожа_тамагочи• 22 мая 2023
Ответ дляДайте подуться
а якже фітнес?
це ж корисно.
Корисно, коли 40 сотих,от коли більше це вже командна гра
Каляка маляка• 22 мая 2023
Зачем столько бузины?))
вентиляторная• 22 мая 2023
Ответ дляСнідаю авокадо
І я теж хочу! От зараз розглядаю варіант -- будинок з землею, майже гектар, і ціна приємна, 5 тисяч у.о. з торгом. З мінусів -- будинок шлакоблочний і село з поганою інфраструктурою, дорога гравієва, добиратися до міста трохи проблемно. Але схиляюся до думки, що треба купувати.
Что с водой?
вентиляторная• 22 мая 2023
Ответ дляПустощі-веселощі
У мене 1.1 га лісу. Я там живу.
Покажите фото этой красоты (лес)
Снідаю авокадо• 22 мая 2023
Ответ длявентиляторная
Что с водой?
Криниця на подвір´ї. Можна кинути насоса і провести в хату, питання суто технічне.
Пустощі-веселощі• 22 мая 2023
Ответ длявентиляторная
Покажите фото этой красоты (лес)
Щось у галереї лише відео походів, виступи доньки і песик (не так давно купили, фотки ось зимові є, може ще щось трапиться з останнього).
Сідаю впорядкую галерею, ще купа картинок з вайберу бовтається.
вентиляторная• 23 мая 2023
Ответ дляПустощі-веселощі
Спасибо за фото! Очень красиво, позитивно.

вентиляторная• 23 мая 2023
Ответ дляПустощі-веселощі
Случайно не ИФ область? Мы там купили недавно в горах домик
Пустощі-веселощі• 23 мая 2023
Ответ длявентиляторная
Так, саме там :)
Може я вам і скидала координати. До повномасштабного.
вентиляторная• 23 мая 2023
Ответ дляПустощі-веселощі
Так, саме там :)
До полномасштабного на советчице меня вдохновил рассказ женщины, которая купила недвижимость в Старой Гуте и сбросила фото красот природы.
Я пообщалась с ней в личке, уточнила +- дома в горах, и по стечению обстрятельств, знакомые продавали дом. Вот мы и с домиком в горах)
Пустощі-веселощі• 23 мая 2023
Ответ длявентиляторная
Ага :) от і зустрілись знову :)
вентиляторная• 23 мая 2023
Ответ дляПустощі-веселощі
Ага :) от і зустрілись знову :)
Это Вы? Та самая женщина с которой я переписывалась до начала военных действий?
Я рада Вас встретить опять в сетях инета. Рада, что с Вами все хорошо.
Я столько раз мысленно благодарила Вас за ответы на мои вопросы, что именно с нашей переписки, начался мой путь к дому в Карпатах.
Случайности не случайны.
Спасибо Вам!
Пустощі-веселощі• 23 мая 2023
Ответ длявентиляторная
Случайности не случайны.
Спасибо Вам!
Так! Я до речі буквально нещодавно Вас згадувала - цікаво було чи наважились Ви на купівлю. Ви там постійно живете? Чи як дача?
Туристичними маршрутами ходите?
Ми позаминулої неділі на Ігровець ходили. З нашою рудою жопочкою :)))
вентиляторная• 24 мая 2023
Ответ дляПустощі-веселощі
Туристичними маршрутами ходите?
О, Ваш собакевич крутой мужчина)). Мы там сознательно зимовали. Чтобы выявить проблемы дома, а уже летом их устранить.
Заехали в ноябре, а уехали в марте.
Застали неимоверную красоту снега, мороз -17.
Приезжаем как на дачу.
Ближе всего к нам Сокильский хребет, Пысаный камень.
Много ходим, гуляем. У нас тоже хвостатый)) С ним сложно гулять, на все охотится, все для него добыча... И змеи и зайцы.
Как параллельный мир. Красота!
Если будете ехать в сторону Косова - заезжайте в гости!
Мы летом там будем
Пустощі-веселощі• 24 мая 2023
Ответ длявентиляторная
Заехали в ноябре, а уехали в марте.
Приезжаем как на дачу.
Как параллельный мир. Красота!
Мы летом там будем
Ми колись у тих краях (поки не було свого будинку) жили на турбазі ’Байка’, а ще раніше я там у піонерському тоді ще таборі ’Сокіл’ відпочивала. Дуже класно! Та всюди в горах класно! І Закарпатська сторона також чудова.
Зараз вже чорника цвіте, ягідки зав´язуються.
Ще пора літніх злив (червень-перша половина липня) паводко-небезпечна для регіону. В нас перші роки цоколь підтоплювало навіть, трохи переробляли системою водовідведення на ділянці.