Булькаю• 22 мая 2023
Чоловік принизив при іншій
Прийшли до лікаря з сином, я переплутала час, а питання було важливе..біля нас сиділа дівчина і він коли почув що я наплутала сказав в голос «ты что конченая» , я звичайно розумію що натупила але так грубо...а потім підійшов до тієї дівчини миленько вона йому роздавала вай фай. А я сиділа як опущена збоку. Він мене взяв за красу але після пологів я набрала і вже немає тієї краси, і в сьогоднішній ситуації мені здалось що він мене зневажає взагалі. Я йому треба була коли прекрасна була, а зараз ні. Після того всього ми вийшли він мене ще відчитував всю дорогу і кричав. Плакала я всю дорогу..але вдома вибачився і прийшов миритись і знову відчитував. От що з ним робити?
миссДавеча• 22 мая 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
Господи, навіщо вам це? Ідуть від тиранів без професії і житла. Як припече. Виживають і живуть потім краще в рази, ніж з таким. Головне вірити в себе.
В смысле? Ей на улицу идти жить??? Судя по ее ответам , ни жилья, ни работы нормальной у нее нет
Запароленое одеяло• 22 мая 2023
Ответ длямиссДавеча
А як ви дізнаєтеся чого вона достигла, і яка в неї професія, щось змінеться? Я запитала , вам воно навіщо? А ви пишите, куди йти. Ви впевнені, що квартири тільки у тих, хто чогось досяг?))) Некоректне питання у вас.
миссДавеча• 22 мая 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
Ну, задацте ви корректне питання
Мрію про космос• 22 мая 2023
В стрессовых ситуациях истинное отношение выходит на поверхность, делайте выводы.
Сказать мужу ’ты что, конченый’, и уж тем более при ком-то, это неуважение в первую очередь к себе, неприглядная картина в общем.