Пліснявілий сир• 22 мая 2023

Не смійтесь тільки. Впав павук на голову а знайома сказала то до поганого

Просто павук в супермаркеті невеликий світлий впав на голову я скинула його з себе а вона каже то до чогось поганого(( то правда?
Стрекоза любви• 22 мая 2023
Ні

Пополняю_Карму• 22 мая 2023
нє, мені недавно впав і все норм.
Життє Бентежне• 22 мая 2023
Ні, неправда) Прикмети діють рівно настільки, наскільки ви у них вірите. Налаштуєте себе на негатив -- і всесвіт вам його пошле. І навпаки. Це саме так працює)
ЛЮБА• 22 мая 2023
К новостям ,если вы в это верите !
тогдалия• 23 мая 2023
Так погано
Ви вмрете. Років за 50
забиякина• 23 мая 2023
Звичайно, до поганого. Павуку он як непощастило.
Перша на селі• 23 мая 2023
Ответ длязабиякина
Нещасна комашка у АТБ прийшла, а отримала незапланований політ в невідомому напрямку. Чи цілі її лапки? Чи вижила вона і купила усе те, шо було в її маленькому крихітному списочку покупок?
Плету корзинки• 23 мая 2023
Наоборот. Помню эту примету - к исполнению желания, в детстве искала специально паука на паутине, чтобы спустился в мою сторону - значит сбудется)))
автор Пліснявілий сир • 23 мая 2023
Ответ дляПлету корзинки
Сподіваюсь на це. Дякую.

irina chizh• 23 мая 2023
Паук - к новости. Если спускается, к не очень хорошим, а если поднимается вверх - к позитивным.