жар-птица Нюра• 23 мая 2023

Порадьте зручне взуття для роботи в режимі 9 годин на ногах

Хотіла купити медичне взуття, пишуть, що ортопедичне, пружинна підошва. Обираю з двох варіантів: air max i lite. В першому варіанті насторожує висока підошва 5 см. Та і взагалі чи зручні вони насправді? Порадьте, дівчата, щось зі свого досвіду
дамаБезСобачки• 23 мая 2023
Я ношу кроссовки на работе

Меряю линейкой• 23 мая 2023
Я за кросівки, бо в іншому довго не вистоїш. Але головне - фірмові спортивні. Бо там ергономіка класна. Перевірено)
Люблю адідас
ПекельнаКрасуня• 23 мая 2023
Ответ длядамаБезСобачки
Я ношу кроссовки на работе
аналогично. после них любая другая обувь вообще не то)
ПекельнаКрасуня• 23 мая 2023
Ответ дляМеряю линейкой
Люблю адідас
тоже люблю адики и рибок)
фрау Гітта• 23 мая 2023
Я работаю по 12 часов. Хожу в кросах и босоножках. Есть обувь на каблуках 5-6 см.
автор жар-птица Нюра • 23 мая 2023
В кросівках ноги стали з потеплінням дуже потіти, а справжня спека ще попереду. Працюю в приміщенні без кондиціонера ((( Хоча у мене не китайські, скетчерси
Вимагаю спілкування• 23 мая 2023
Для меня лучший вариант это кроксы. В кедах ноги отекают, в кроссовках не так удобно. А кроксы - ноге свободно, не парит. Ноги вообще не устают

ПушАпница• 23 мая 2023
Ответ дляжар-птица Нюра
Купите скечерсы в дырку. Все равно лучше их фирменной стельки нет ничего .
автор жар-птица Нюра • 23 мая 2023
Ну тепер, мабуть, на Адідас треба буде перейти. Але думаю, в спеку все-таки не айс буде навіть в них
Ласую колобками• 23 мая 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Так, я в мед.закладах часто бачу лікарів, мед.сестер, стоматологів саме в кроксах. Легенькі, комфортні, ноги не парять, миються легко.
Злюсь до кипіння• 23 мая 2023
Ответ дляжар-птица Нюра
Берите летний вариант с ортопедической стелькой и кожей
vecya• 23 мая 2023
Выбирайте обувь с амортизирующей подошвой EVA, она хорошо поглощает и распределяет ударные нагрузки, а ещё такая обувь лёгкая
tarveldy• 23 мая 2023
кросівки будьяко спортивного (це важливо) бренду
tarveldy• 23 мая 2023
Ответ дляжар-птица Нюра
у адіка є літні з дирками у подошві, точно знаю шо є і це мегасупер на літо, але загубила посилання, сама хочу обновити
Леннон_Жив!• 23 мая 2023
Те, що у Вас на фото-то капец. Літні кросівки найкращий варіант.
tereska• 23 мая 2023
Посмотрите любые удобные для вас кроссы Скечерс со стелькой ’мемори’ - будете в них и по 12 часов работать.
Дадосвидания• 23 мая 2023
Я лікар. Крокси literide або біркенштоки(закриті)/якщо не в операційній. Те що ви обрали виглядає дешево і незручно.