tarveldy• 23 мая 2023

психую, продавці ну ви серйозно?

шо тут, шо шафа, по фоткам бачу продавці ті самі, як ви пишете розмір?
з яких пір 18-22 це ХЛ? чому річ 16 розміру у вас проходить як М-Л-ХЛ????? чому 36 розмір це ХЛ?
Ну а потім непонятки з поверненням, спірні ситуації і все таке , ну не влізе попець 105 у джинси 36 розміру , а у 22 завернеться 2 рази
Jul_L• 23 мая 2023
А как Вы без замеров покупаете?
tosja_80• 23 мая 2023
Ну так для этого замеры есть
Миленька Лебідко• 23 мая 2023
Мені також не зрозумілі ці Л, ХЛ)). А от у британців як раз зрозумілі розміри дуже.
Heksa• 23 мая 2023
А кросівки? Пишуть на розмір стопи 24,5-25,5
Як казала моя знайома одеситка, идиёты
WhiteWidow• 23 мая 2023
Удалено администрацией...
LyudaT• 23 мая 2023
Джинсы 36 размера - это большие джинсы))) если речь идёт именно о джинсах. У джинсов обычно размеры не такие, как у другой одежды.
Миленька Лебідко• 23 мая 2023
Ответ дляHeksa
Як казала моя знайома одеситка, идиёты
І навіть на 27, якщо пальці підігнути
автор tarveldy • 23 мая 2023
Ответ дляJul_L
А как Вы без замеров покупаете?
я знаю свій розмір, мені не треба заміри якщо є фото етикетки з розміром , або вказано правильно розмір
автор tarveldy • 23 мая 2023
Ответ дляМиленька Лебідко
Л=12=40=48
автор tarveldy • 23 мая 2023
Ответ дляHeksa
Як казала моя знайома одеситка, идиёты
+++
автор tarveldy • 23 мая 2023
Ответ дляWhiteWidow
Удалено администрацией...
ну от мені воно і висипало , шо є фільтр шо нема
КокоСина• 23 мая 2023
Ответ дляtosja_80
Ну так для этого замеры есть
А для чого ті заміри? Я ставлю фільтр на 16 розмір наприклад. А мені видає мох і болото від хс до хххл. Для чого мені переглядати 150 оголошень і звіряти заміри?
Теж бісить таке.
Миленька Лебідко• 23 мая 2023
Ответ дляtarveldy
Л=12=40=48
Але у різних фірм це може різнитись. Розміри ЮК навпаки скрізь однакові, як на мене.
GaleTTa• 23 мая 2023
Я так обувь не могу нормально купить. Плачу за пересылки постоянно туда сюда.
Полномерный 39 у них 25 см стелька)))
А ещё нравится когда находишь одну и ту же пару у нескольких продавцов, у одного замеры 25, у другого 26, у третьего 25,5. И гадай, кто правильно линейкой пользуется.
С детской обувью та же беда. Пару раз вернула за свой счёт, теперь уже ищу по месту в магазинах
автор tarveldy • 23 мая 2023
Ответ дляLyudaT
там саме брючний
автор tarveldy • 23 мая 2023
Ответ дляМиленька Лебідко
у яких? в мене гардероб це лютий мультибренд , не різняться , з алі футболка хххххххххххххххл , всьо!
автор tarveldy • 23 мая 2023
Ответ дляGaleTTa
Полномерный 39 у них 25 см стелька)))
я купила собі навіть спецфігню для виміру стопи )))
Миленька Лебідко• 23 мая 2023
Ответ дляtarveldy
Ну от у мене футболки XL від Tom Tailor, Levi´s і L з C&A. Всі різні)). В C&A все величезне
Jul_L• 23 мая 2023
Ответ дляtarveldy
У каждого производителя свои размеры и они могут существенно отличаться.
автор tarveldy • 23 мая 2023
Ответ дляМиленька Лебідко
оверсайз модель чи класично?
Миленька Лебідко• 23 мая 2023
Ответ дляtarveldy
оверсайз модель чи класично?
Класичне
автор tarveldy • 23 мая 2023
Ответ дляJul_L
не можуть вони суттєво відрізнятись, є різні моделі але розміри у всіх +- 1 см
автор tarveldy • 23 мая 2023
Ответ дляМиленька Лебідко
Класичне
ну от переміряйте усюди плечі
Leka_Leka• 23 мая 2023
я продавець, який іноді покупець. Взуття. Розумію ваші ємоції, бо сама така. Начинаеш копати, і все, ти шукаєш розмір 39, не, на одну пару у наявності сітка написана від 36. Не, ну якщо на мокасах дірки для пальців прорізати, то підійдуть, як у вовка з мультика ’Ну погоди’. Шукала собі сукну, шовкову. Полієстр це у нас шовк. У деяких натуральний. А тоді я , коли я продавець лютую, що люди не дивляться ні фото , на опис. А вони просто звикли, що опису часто немає, або одне фото. Розбирайся як хочеш. Попсихую, згадую як я запитую заміри, співчуваю покупцю і спокійно відповідаю. Бо зрозуміло чому перепитують.
Миленька Лебідко• 23 мая 2023
Ответ дляtarveldy
ну от переміряйте усюди плечі
Мені є чим зайнятися
автор tarveldy • 23 мая 2023
Ответ дляМиленька Лебідко
Мені є чим зайнятися
та раді бога , не смію затримувать
Leka_Leka• 23 мая 2023
Ответ дляGaleTTa
Полномерный 39 у них 25 см стелька)))
я смирилась и ищу и 40 тоже))))
olga_lk• 23 мая 2023
на розетке тоже, футболка L на объем грудей 80 см.., хорошо что спросила замеры
автор tarveldy • 23 мая 2023
Ответ дляolga_lk
може дитяче, але це капець
автор tarveldy • 23 мая 2023
Ответ дляolga_lk
на розетці розміри теж квест