Просто каралева• 23 мая 2023
1700 ккал для того, щоб схуднути - не забагато?
Зареєструвалася у Fat secret, треба скинути 12кг, обмежень по часу нема. Програма мені показує добову кількість ккал - 1700. Мені здається, то трохи забагато. Наприклад, у подруги в іншій програмі - всього 1400.
Просто каралева
• 23 мая 2023
Ответ дляЛеді_в_пледі
Ні, не забагато. Для поступового адекватного схуднення це нормально.
Зараз якраз на такому калоражі худну, беру участь у марафоні
Теж 1700 аж?
Сиамская сороконожка• 23 мая 2023
Ответ дляПапина дочка
Все залежить від ваших параметрів, від норми калорій віднімаєте 200 і це буде та калорійність на якій ви будете худнути. Але важливо також баланс БЖВ, без нього можете хоч 1000 калорій їсти, але худнути не будете.
Важливо дефіцит калорій. Можна і на шоколадках схуднути ,але користі від такого схуднення буде мало і буде дикий жор)
Леді_в_пледі• 23 мая 2023
Ответ дляПросто каралева
Теж 1700 аж?
У мене більша вихідна вага, але зараз тренування 6 днів на тиждень + багато кроків. За два тижні по -4 см в талії і животі
Леди Г• 23 мая 2023
Ответ дляПацаааааааан
Залежить від вихідних параметрів та фізичної активності. Але цифра трохи завеликою виглядає, хоча ми ж не знаємо ваших вихідних даних.
Взагалі подуріли, 1700 забагато?
Стебель березы• 23 мая 2023
Ответ дляПапина дочка
Чому це? Дефіцит калорій і все. Якщо ми про схуднення, а не про здоров´я. Можна їсти бургери з колою, але витрачати калорії вгартовуючти в залі, теж буде схуднення.
Пацаааааааан• 23 мая 2023
Ответ дляЛеди Г
Взагалі подуріли, 1700 забагато?
1700- це не так, щоб і мало. Зважаючи на те, що автор не писала своїх параметрів та рівня фізичної активності на початку, то так, ця цифра сама по собі неінформативна. Ми ж не говоримо, що 1700- це про стандартний незменшений калораж.
неДодекаэдр• 23 мая 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
А Вы попробуйте для начала, многие люди, которые не считали калории (не взвешивали) не представляют сколько на самом деле едят и сколько какая еда в итоге калорий.
Плюс увеличивайте расход. Я вчера прошла 11,4 км, на обед ела чистое зло)), лазанью.
По весам % жира даже уменьшился, всё в мышцы пошло.
Это у Вас какие-то весы специальные. что % считают?
Леди Г• 23 мая 2023
Ответ дляПацаааааааан
Здорове схуднення, це трошки знизити калораж, і займатись спортом.
Сидіти на 1200 це не про здоров’я взагалі.
Пацаааааааан• 23 мая 2023
Ответ дляЛеди Г
Будь ласка, прикріпіть мені скрін з тим, що я рекомендувала автору харчуватися на 1200 калорій?
Леди Г• 23 мая 2023
Ответ дляПацаааааааан
Не конкретно ви, а в темі пишуть.
1700 це вже нормально знижений калораж
вАлнуюся сильнА• 23 мая 2023
Ответ длянеДодекаэдр
Да. Сяоми Mi Body Composition Scale 2.
Очень выручают, помогают видеть результаты образа жизни.
Мне 42 года, сейчас оно мне считает 30 лет, а начиналось с возраста тела 52 года.
руки_Крюги• 23 мая 2023
Ответ дляПросто каралева
Теж 1700 аж?
Я начала худеть на 1700 ккал, сейчас худею на 1500-1700, по разному получается. Это без зала, только зарядка, хожу от 10 тыс до 25 тыс шагов в день. Уходит около 3 кг в месяц, сейчас только 2,5 мес от начала похудения. Считаю, что норм, кожа не провисает, успевает набирать тонус, больше всего беспокоит кожа живота, ушло больше 15 см в талии
Пацаааааааан• 23 мая 2023
Ответ дляЛеди Г
Не конкретно ви, а в темі пишуть.
1700 це вже нормально знижений калораж
Перепрошую, але пишіть тоді в темі, а не в треді зі мною. Гарного дня
Люблю Украину• 23 мая 2023
Девочки, посоветуйте, где вы калории считаете.
Мне 37, вес 58, 3-4 раза в неделю аэробика дома, пешком хожу 7-12 тыщ шагов.
Хочу весить 56.
Калории считать не пробовала.
Хочу весить 56.
Калории считать не пробовала.
успокойте_Меня• 23 мая 2023
Ответ дляПросто каралева
Зріст - 165, вага - 72, зал двічі на тиждень по годині. Плюс ходжу як мінімум хвилин 40 щодня.
сподіваюсь ваша година в залі не така, як нещодавно були 2 години бігу 110 кілограмової нашої совєтчиці ))))
якщо це дійсно норм навантаження, то 1800 ккал - небагато з вашими параметрами
але непогано було б знати ще й ваш вік
Леди Г• 23 мая 2023
Ответ дляЛюблю Украину
Хочу весить 56.
Калории считать не пробовала.
Хочу весить 56.
Калории считать не пробовала.
Та не смішіть
В туалет сходіть, пару разів повечеряйте салатиком
Люблю Украину• 23 мая 2023
Ответ дляЛеди Г
Та не смішіть
😀
Не думаю, что ем прям много, вечером не ем, конфеты тоже не каждый день до трёх штук, но люблю каши с мясными подливками, яйца.. Простую домашнюю еду.
Сало люблю, шашлычок там, картошечку))
Вес стоит лет 20 около +- 1,5 кг
Очень хочу 56.
Сало люблю, шашлычок там, картошечку))
Вес стоит лет 20 около +- 1,5 кг
Очень хочу 56.
неДодекаэдр• 23 мая 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
Да. Сяоми Mi Body Composition Scale 2.
Класс, пошла смотреть сколько стоят
Летюча помилка• 23 мая 2023
Ответ дляПацаааааааан
Мне кажется, что это норма. Если не до спринт-похудения, а постепенно, но норально.
Будет уходить на 1 кг в неделю.
Светка-пипетка• 23 мая 2023
Ответ дляМао_Мяо
От в мене той Баланс ну ніяк не виходить. Щоб я не їла все показує що багато жиру. Але ж нічого такого я не їм. Може в кого є меню на тиждень?
то же самое
я забила
у меня еще и балланс холестерина плохой и врач сказала есть по три столовых ложки оливкового масла в день и еще орехи
и как тут впишешься в 50 грамм жира?
я забила
и как тут впишешься в 50 грамм жира?
Клептоманка• 23 мая 2023
ви як підліток.
це може бути й замало, якщо ви пашете конякою. а може й бути забагато, якщо ви цілими днями лежучи тікток скролите. це якщо відкинути якість їжі взагалі і тупо ззиратися тільки на калораж. але в тому фішка марафонів як я розумію. сподіваюся, воно хоч безкоштовне
Аноним_1857• 23 мая 2023
Ответ дляolena_shch
Я буду ещё и поправляться. Возрастной фактор и активность имеют значение.
Мне ок, я гуляю пешком и хожу на тренировки. Даже около 2000 разрешает
З царем в голові• 23 мая 2023
я худну на 1200 ккал. Фатсикрет мені багато нарахував. Їжте 1700 і дивіться на вагу,якщо не падає, знижуйте бжу
Просто каралева
• 23 мая 2023
Ответ дляКлептоманка
ви як підліток.
До чого тут підліток? І чому вас хвилює оплата? Якщо б ви почитали вище, я все описала вище - і вік, і фізичну активність.
Тримаю свічку• 23 мая 2023
Ответ дляЛюблю Украину
Хочу весить 56.
Калории считать не пробовала.
Хочу весить 56.
Калории считать не пробовала.
Загрузите из плеймаркета приложение фатсикрет
Ангелок з ріжками• 23 мая 2023
Почніть з того, що радить Фатсікрет, а далі може знизите до 1600. Мені теж 1700 нарахував, скидаю повільно, десь по 2 кг в місяць.
Люблю Украину• 23 мая 2023
Ответ дляТримаю свічку
Спасибо, это очень интересно, загрузилась
Люблю Украину• 23 мая 2023
Ответ дляТримаю свічку
Вот такое мне выдало. Гулять так гулять, поставила, что хочу аж 3 кг скинуть. Но разве не опасно терять 3 кг до июля при относительно небольшом весе?