Белочкой зови• 23 мая 2023
Догляд при вагітності
Всім привіт
Чи можна ніацинамід з цинком при вагітності? Читала різні рекомендації, чого категорично не можна робити? Про кислоти і ретинол знаю
Совбез• 23 мая 2023
Не можна микротоки, ретинол, кофеїн, саліцилову кислоту, я відміняла і пептиди
Перемелица• 23 мая 2023
По великому рахунку можна все, але ніхто не знає як конкретно ваш організм на це відреагує, та і перевіряти на вагітних ніхто не буде.
От їм і легше просто все заборонити, щоб не брати на себе відповідальність