Лукава Кішка• 23 мая 2023

Не выдержала интервал!

Ребенок на смешанном, пытаюсь наладить лактацию. Докармливаю только если вижу, что не наелся. в 11 добавила 30 мл, но наверное мало было. Потом кормла грудью в 12:45, ребенок не наелся, начал кричать, аж ручки трусились. Я быстро замешала еще 60 мл, сьел 40 и уснул. Потом я вспомнила про интервал в 4 часа. Страшно ли это?
Огірок та Помідорчик• 23 мая 2023
Нічого страшного!
Тим більше, на змішаному.

Молчавочка• 23 мая 2023
Сколько ребенку?
So_so• 23 мая 2023
Ничего страшного нет. У меня дети на ИВ, поэтому выглядит немного сумбурно. А почему такие маленькие порции, ещё нет 10 дней?
Огірок та Помідорчик• 23 мая 2023
Ответ дляSo_so
Це ж докорм…
автор Лукава Кішка • 23 мая 2023
Ответ дляМолчавочка
Сколько ребенку?
Почти месяц
Весела моль• 23 мая 2023
Первый ребенок?
автор Лукава Кішка • 23 мая 2023
Ответ дляSo_so
Педиатр сказал 30-50, утром обычно молоко есть, добавляю 30. Или вообще не добавляю, а вечером 60 давала
автор Лукава Кішка • 23 мая 2023
Ответ дляВесела моль
Первый ребенок?
Да
So_so• 23 мая 2023
Ответ дляЛукава Кішка
Педиатру виднее, конечно. А нельзя чередовать грудь и смесь обычными порциями?

РыжаяЛиса• 23 мая 2023
Ответ дляЛукава Кішка
Вы давали обе груди ребенку за одно кормление
ИМХОля• 23 мая 2023
Х з. На гв как попало ел, но к 3м месяцам пришел раз в 3 часа
Karin-S• 23 мая 2023
Ответ дляЛукава Кішка
Почти месяц
Тоді нормально. Там вже не такі маленькі грамовки.
Я теж догодовувала трохи, потім налагодили гв
Огірок та Помідорчик• 23 мая 2023
До слова, за наявності суміші в раціоні влітку я пропонувала воду. Дитина елементарно може хотіти пити, якщо штучне чи змішане вигодовування.
Але це звісно на ваш розсуд.
Весела моль• 23 мая 2023
Ответ дляЛукава Кішка
Да
Тогда советую проще ко всему относиться
ЗаведУющая• 23 мая 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Але це звісно на ваш розсуд.
Коли я догодовувала сумішшю, теж давала воду, ми лежали у лікарні і це була рекомендація лікаря.
Хоч і восени, але в палаті було жарко.
Лежали з тижня до 4 тижнів сина :(
Вдома я поступово перейшла на ГВ повністю.
Молчавочка• 23 мая 2023
Ответ дляЛукава Кішка
Почти месяц
Месяц и 70 г докармливаете. Своего получается совсем мало молока. Сейчас есть электрические молокоотсосы. Достаньте как-то купите у вас скоро молоко своё пропадёт совсем. Потому что ребёнок будет предпочитать бутылку. Я говорю из своего опыта. Чем больше сцедите и молока тем больше выработается его в следующий раз. Если хотите наладить кормление доставайте этот молокоотсос иначе неминуемо перейдёте на искусственное кормление. Если для вас непринципиально ив или гв, то просто в следующий раз разводите сразу 100 прикорма а там как пойдёт.) Успехов вам в любом случае. Всё будет хорошо)
Огірок та Помідорчик• 23 мая 2023
Ответ дляЗаведУющая
Хоч і восени, але в палаті було жарко.
Лежали з тижня до 4 тижнів сина :(
Зараз всі консультанти з гв проклинають за воду! Навіть на змішаному, навіть в умовах панельних квартир з центральним опаленням і навіть в спеку.
Як ми взагалі нормальні виросли на розведеному коровʼячому молоці, воді і манці з часом - велике питання.
Усьо отрута! Зась
Тому вибір залишається за мамою звісно
ЗаведУющая• 23 мая 2023
Ответ дляМолчавочка
У мене у місяць дитини націджувалося лише 14 мл молока з обох грудей. Дякувати лікарні, де ГВ лише формально підтримується.
Але я перейшла на ГВ повністю
Було б бажання і правильно підібрана соска.
Молчавочка• 23 мая 2023
Ответ дляЗаведУющая
Але я перейшла на ГВ повністю
Так, звісно коли є бажання і можливості його реалізувати то можливо все.

Бурундучиха• 23 мая 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Усьо отрута! Зась
Тому вибір залишається за мамою звісно
Та взагалі
Молоко, глютен, вода) а ще не цільна манка
Ми мали вмерти 😂
annette06• 23 мая 2023
Поки Ви догодовуєте, то ГВ не налагодите.
Кількість молока збільшується пропорційно його вимогам. Щоб збільшити кількість свого молока, потрібно прикладати, прикладати і прикладати.
А так, Ви догодували, Ваш організм отримав сигнал, що досить.
Бурундучиха• 23 мая 2023
У меня трое на ИВ
Ничего страшного не будет, если не буде соблюден интервал. Не переживайте
Ламборджини• 23 мая 2023
Для такого вскармливания нужны весы. Вывесили до и после кормления грудью, а потом добавили до нормы. У меня так было.
Алгонавт• 23 мая 2023
автор, дитина це жива істота, а не предмет побутової техніки, який треба експлуатувати суворо по інструкції. оце найголовніше.
Karin-S• 23 мая 2023
Ответ дляМолчавочка
Дуже правильна порада.
Я й сама сціджувала, але вручну, аби більше було молока. Це ще зручно тим, що розумієш є воно чи ні, і скільки. Другий плюс, що дала молоко, всю порцію с пляшечки, і бачиш наскільки дитина наїлася
Аноним НаВсеГда• 23 мая 2023
Ответ дляМолчавочка
Я свою докармливала долго, месяцев 6, от груди не отказалась. Смесь наоборот не нравилась, никакая. Потом просто пошёл прикорм и грудь, а смесь убрала
автор Лукава Кішка • 23 мая 2023
Ответ дляSo_so
Сказала смесь только после груди
автор Лукава Кішка • 23 мая 2023
Ответ дляРыжаяЛиса
Да, ему мало, раньше одной наедался. И ночью одной хватает
автор Лукава Кішка • 23 мая 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Але це звісно на ваш розсуд.
А скільки води давали?
Я звісно завтра буду в педіатра і запитаю.
Огірок та Помідорчик• 23 мая 2023
Ответ дляЛукава Кішка
А скільки води давали?
Та скільки воно там випʼє…
30 мл, певно, максимум
Це була пропозиція суто в спекотні важкі дні