Секс-Бомба• 23 мая 2023

Посоветуйте классную турбазу в Днепре или области

С бассейном, с хорошей кухней. Всем спасибо
Море_море_я_скучаю• 23 мая 2023
Жемчужина, Гудзон.
Кишмишная Мая• 23 мая 2023
мы в Гудзоне пакеты покупаем каждое лето
Жена сантехника• 23 мая 2023
Це не зовсім Дніпро, не знаю наскільки для вас це віддалено, але до війни нам подобалося відпочивати з чоловіком у Остров Рівер клаб.
Кишмишная Мая• 23 мая 2023
ресторан в гудзоне отличный, цены высокие , но сервис и качество мне нравится очень
дети каждый год ждут этого отдыха
Stepa_nida• 23 мая 2023
Я б сказала тільки не Гудзон там гарно і симпатично, але щось із сервісом вічно якісь історії (а якщо гугл-відгуки почитати, то взагалі треш).

В межі міста - Бартоломео, є ще клуб з басейном на Лівому, може дівчата підкажуть назву, але там наче номерного фонду немає.
За містом - Гуляй поле, Острів рівер клаб, Мустанг.
Квітка Миру• 23 мая 2023
Ответ дляStepa_nida

Блін, всі ми такі різні
Невже в Мустангу краще ніж в Гудзоні?
В Мустангу була в ресторані тільки, ну совок совком. Ця жива музика в обідній час... нащо, не знаю.
Stepa_nida• 23 мая 2023
Ответ дляКвітка Миру
Блін, всі ми такі різні
Невже в Мустангу краще ніж в Гудзоні?
А блін, ми ж в Мустангу були на весіллі, музики сторонньої не було і їжа була нормальна.
Кишмишная Мая• 23 мая 2023
Ответ дляStepa_nida
так вы не отдыхали- пришли покушать и все ? где вы отдыхали хоть 3-4 дня чтобы сравнить ?
Stepa_nida• 24 мая 2023
Ответ дляКишмишная Мая
Ні, ми на весілля приходимо не тільки поїсти

Не ночували з цих місць у Мустангу і в Рівер клабі.
Але питання в тому, що оплачуючи послуги рівня Гудзона чи Cан рея, хочеш відповідного рівня сервісу. На мою особисту думку, в Гудзоні він нестабільний. І це проблема багатьох таких місць.