40ка• 23 мая 2023

Продовження. Що робити при зустрічі з собачкою, яка ніколи нікого не кусає

Дякую вам, хто читав, коментували попередню тему.
Нагадую, бездомні собачки ніколи не нападають і не кусають. Ну, ви знаєте.
Отже, мама в мене жінка не шугана, тому й так вийшло. Думала, можна з отарою злих собачок домовилися.
Не домовилася...
Промила рану, пішла в лікарню, отримала перший укол, потім піде ще за іншими а в мене бажання всіх собак постріляти
Що робити, якщо ви виявилися тою самою поганою людиною і собачка просто мусила вас вкусити:
Промити водою з господарським милом
Зеленка, перекись
Йти в лікарню
Жодного спирту ні на рану, ні всередину наступні півроку
Змиритися, що проти бездомних собачок ви безсилі, юридично у них більше прав, ніж у вас, і пожалітися на них вам нікому.
Ви ще самі винні лишитесь
Результат:
вже голосів: 36
14 (38.89%) Я хороша людина
13 (36.11%) Я погана людина
9 (25%) Я й сама не знаю, хороша чи ні
Ермолайчик• 23 мая 2023
Саме через таких «святих» собачок я свою доньку зустрічаю зі школи, відвожу на гуртки… Хоча вона може це робити сама. Я б їх всіх постріляла і закрила питання. Не гуманно? То нехай «гуманісти» забирають їх додому і піклуються.
Автор, нехай мама одужує! Це ще та халепа(

автор 40ка • 23 мая 2023
Ой, пробачте, випадково назвала тих собачок, які напали на мою маму, злими.
Звичайно, вони хороші, то моя мама їх ледь не покусала.
Вони захищалися
Мerida• 23 мая 2023
сейчас набегут гуманисты и смешают вас с кто чем.
я согласна с вами. если тебе нравится собачка на улице - забирай ее домой. если не можешь - собачку нужно усыпить. но подкиывать скисший суп и кричать, что я спасаю животных - псевдо помощь, даже самому себе
автор 40ка • 23 мая 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Не хочуть забирати.
Це дуже важливо для вашої дитини, що ви її відводите
Я велика тьотя, але теж боюся
Тыква2016• 23 мая 2023
Ответ для40ка
Вони захищалися
Автор, підтримую вас.
Ермолайчик• 23 мая 2023
Ответ для40ка
Не хочуть забирати.
Я велика тьотя, але теж боюся
Іншого виходу немає. Дитина лякається. Я сама їх боюся. Але ж «то ми винні, собачки - хорошие»😡😡😡
автор 40ка • 23 мая 2023
Ответ дляТыква2016
Автор, підтримую вас.
Дякую, а мені тут в почуттях висловити хотілося, і страшно трошки було

ДевочкаКрасавица• 23 мая 2023
Автор, я с вами. Я категорически против бездомных собак, хорошие они или плохие, не важно, но им не место на улице
автор 40ка • 23 мая 2023
Ответ дляМerida
Ну от так і пишуть, є така інструкція, що або бери додому, або не лізь.
Труси або хрестик
автор 40ка • 23 мая 2023
Ответ дляДевочкаКрасавица
Вони ще можуть сказ розносити, а то 💯 смерть
чир• 23 мая 2023
Как-то читала статистику, утверждалось что домашние собаки гораздо чаще кусают людей, чем бродячие. Так, к слову. Диким собакам естественно не место в городе.
Юлия Днепропертовск• 23 мая 2023
Раньше их усыпляли и спокойней было. На меня кинулась собака, я мимо шла. Еле его от меня отогнали, я была беременная...повезло была в джинсах и отбивалась сумкой. Был только счёс.
Сейчас за домом живут собаки, на велосипеде мимо проехать нельзя. Т.е. дочка не может покататься сама вокруг дома
Буськааа-94• 23 мая 2023
Я дуже люблю тварин, мені шкода безпритульних тваринок але це по суті дикі звірі які живуть серед нас і не всі вони хороші. У нас в дворі є собака яка любить дітей і з ними грається, яка не нападає на людей, а є якась загульна яка сюди буває приходить та одного разу налякала мені дитину просто вискочивши десь з-за угла і почала на дитину гавкати бо він їхав на самокаті. Дитина мала, одразу істерика. У мене вперше в житті промайнула думка що я б її застрелила ту собаку.
автор 40ка • 23 мая 2023
Ответ длячир
До господаря домашніх тварин можна якісь претензії.
І навіть якщо своя вкусила, то людина розуміє, що тут справді сама винна, чому то окрема тема.
Але ж мова про бездомних
ДевочкаКрасавица• 23 мая 2023
Ответ для40ка
Так вот я о том же
Teonaa• 23 мая 2023
Де ви з мамою і як ходите
В житті ні звуку навіть собака вулична мені не подала, не те , що нападать
Teonaa• 23 мая 2023
Ответ дляМerida
То вас и таких как вьі нужно усьіпить
nnata• 23 мая 2023
Я бы и бездомных и небездомных без поводка и намордника и их хозяев тоже б , туда же...
Заколупали нет слов.
Идут со своими сьбаками ,поводок отпустила , собака бежит под ноги мне, на х .на оно мне?
В магазине, стою, рассматриваю вещи и тут дама с собакой, и отпускает ее в магазине! на длинный поводок, собака в мою сторону...
Поприбивала б...
И да, и матерюсь, и могу орнуть на них с их собаками...
Teonaa• 23 мая 2023
Ответ дляДевочкаКрасавица
А як вони взялися на вулиці?😡
Розумна дуже
Це лише показник суспільства. Суспільство (людське) таке. А не тварини. І саме це проблема

КокоСина• 23 мая 2023
Я проти зграй собак на вулиці. Але!
Перед євро2012 в Києві перестріляли бездомних собак і що? За рік два знову зграї бігали. Вони ж не з повітря взялись . Люди беруть собачок, награються і викидають потім. Люди дають народжувати своїм домашнім собакам, потім роздають знайомим , половина з яких теж викине як награються дітки собачкою. Люди з сіл, їдучи на базар вивозять цілі виводки в пакетах і коробках, бо гріх стерилізувати собаку або грошей шкода на операцію.
Так що тут стріляй не стріляй....люди нових накидають. І кожна викинута собака за рік дає дві-три зграї нових А потім інші страждають
ДевочкаКрасавица• 23 мая 2023
Ответ дляTeonaa
А як вони взялися на вулиці?😡
Розумна дуже
Понятия не имею откуда они взялись на улице. Да, с вами согласна, умная
Teonaa• 23 мая 2023
Ответ для40ка
Але ж мова про бездомних
То хто цим має займатися? Дядя вася?!
Yamarisha• 23 мая 2023
Ответ дляTeonaa
Де ви з мамою і як ходите
По вулицях люди ходять уявляєте. Минулого року подружка доньки йшла мимо школи, підбігла якась шавка і покусала її. Дівчинка її навіть не бачила, просто йшла по тротуару, та вибігла десь збоку. По вашому там не можно ходити?
Teonaa• 23 мая 2023
Ответ дляКокоСина
Я проти зграй собак на вулиці. Але!
Я і кажу. Іе індикатор нашого суспільства
Мerida• 23 мая 2023
Ответ дляTeonaa
То вас и таких как вьі нужно усьіпить
вот видите, классический ответ гуманиста. а меня почему? я никого не кусаю. а вы вот, ЛЮДЯМ, смерти желаете. такая добрая
Teonaa• 23 мая 2023
Ответ дляДевочкаКрасавица
Люди іх розводять на вулиці, що не зрозуміло
ДевочкаКрасавица• 23 мая 2023
Ответ дляTeonaa
Какой вы предлагаете выход?
Мerida• 23 мая 2023
Ответ дляTeonaa
такие как вы. подкармливающие и сострадающие. только кислый суп - это псевдо сострадание. увы и ах
Teonaa• 23 мая 2023
Ответ дляYamarisha
А з чого ви взяли, що життя в місті/селі або ьуди де на планеті - виключно для людей? Якщо щось не влаштовує - мене особисто також це не влаштовує, проте я дивлюся на причину, а не на наслідки, - то треба займатися цим питанням конструктивно. А не стрілнням. Що за садизм😳🤪
Color never seen before• 23 мая 2023
Ответ дляДевочкаКрасавица
Какой вы предлагаете выход?
Выход не предлагается - ’суспільство таке’. А раз ’таке’ то ходи-уворачивайся. Потом удивляются почему некоторые решают проблему радикально и противозаконно, но как уж есть...