Бензопирен• 23 мая 2023

Питання до жінок у яких чоловіки поприходили з фронту в 2014, або зараз

Комісовані чи з якихось других причин.
Сильно змінилися після війни?
Як вам з ними живеться, чи може розійшлися?
Грамотний хвіст• 23 мая 2023
Ответ дляtushka123
А что, есть где и есть нормальные психологи?
Не знаю.
Реанимация• 23 мая 2023
Ответ дляГрамотний хвіст
Не знаю.
Психологов хватает и хороших и не хороших
Грамотний хвіст• 23 мая 2023
Ответ дляРеанимация
Это супер, но зачем мне эта информация?
Реанимация• 23 мая 2023
Ответ дляГрамотний хвіст
Это супер, но зачем мне эта информация?
Сорри, не Вам отвечала
tushka123• 23 мая 2023
Ответ дляРеанимация
В основном шлак, да ещё и за дурные деньги! А военных должны обеспечить лучшей помощью и бесплатно!!!
Грамотний хвіст• 23 мая 2023
Ответ дляtushka123
Кстати, да. Только один раз видела в Фб информацию об организации, которая помогает военным и беплатно. Но это такая капля в море.
Реанимация• 23 мая 2023
Ответ дляtushka123
Я тоже считаю, что должны в первую очередь предоставлять психологов по приходу
tushka123• 23 мая 2023
Ответ дляГрамотний хвіст
Так о том и речь....
автор Бензопирен • 23 мая 2023
Ответ дляПросто Фіфа
Мій чоловік спав на підлозі десь пів року, до мене взагалі не торкався. Дивився як з ненавистю на мене, але у той же час просив постійно вибачення. Полізли всі зуби, по трохи ремонтували, але йому було байдуже. На доньку не реагував взагалі і не говорив з нею. Просто як чужа людина. Я не залишала доньку з ним дома-боялася. Я памʼятаю поїхали в санаторій на лікування і там я запхала його в кабінет до психолога ( договорилася з нею наперед, щоб буде важко), закрила двері з середини і 5 годин там просиділи. Він весь час плакав. Весь час.
Якось той випадок трохи розкрутив то все всередині і ми почали спілкуватися по трошечки, геть по трохи.
Думаю мій розум і мудрість не довели нашу сімʼю до розриву.
Зараз ми 18 років разом. Не уявляю іншого чоловіка біля себе.
Ви велика молодець!
Мастер Класс• 23 мая 2023
Ответ дляПросто Фіфа
Я думала розійдуся з чоловіком в 2017, майже три роки був на війні. Як я це винесла, один Бог знає. Сльози, психологи, разом відпочинки, окремо відпочинки…. Я не знаю як я це пережила. Я благала покинути мене, він благав покинути його. Але ми трималися до останнього. І потім почали жити - як заново зійшлися. Все налагодилося , але ми багато для цього зробили. Він військовий і тепер надіюсь , що другий раз такого не буде.
Зараз пишу і згадаю через що ми пройшли… нехай Бог оберігає сімʼї від такого
Пусть у вас в семье отныне всегда всё будет хорошо