Там все розмивчато• 23 мая 2023
Вишиванка недорого
Може хто знає де купити вишиванку чоловіча розмір м л. Потрібно на один раз не хочется дорогу. Десь до 700грн. Дякую.
ПочтальЁнша• 23 мая 2023
На кідстаффі точно є.
Я синові купила за 680 грн. У нього зріст 170 см, розмір М.
Були й дешевші, просто я шукала синю.
Там все розмивчато
• 23 мая 2023
Ответ дляПочтальЁнша
На кідстаффі точно є.
Були й дешевші, просто я шукала синю.
Дякую
Там все розмивчато
• 23 мая 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
Не видела дешевле (
Я теж. Тому і питаю може хтось да бачив. Дякую
АБВГДейка• 23 мая 2023
Ответ дляТам все розмивчато
Зараз ціни на них дурні. Я знайшла чоловіку запасну вишиванку у вигляді футболки, так вона 650 грн(
ПочтальЁнша• 23 мая 2023
Ответ дляТам все розмивчато
Дякую
Я шукала серед дитячих, а вже потім побачила декілька дуже симпатичних у розділі чоловічого одягу.
Так що дивіться і там, і там.
Я купувала на початку місяця, недавно.
Ще є цікаві краватки з вишивкою, десь по 250-300 грн. Під звичайну білу сорочку теж має бути гарно.
Шукайте через розширений пошук, є окремо вишиванки як розділ.
Так що дивіться і там, і там.
Я купувала на початку місяця, недавно.
ПочтальЁнша• 23 мая 2023
Ответ дляАБВГДейка
Ось у мене в обраному оголошення, ще не видалила після покупки.
Це результат пошуку на зріст 170 см.
Ясно, що це машинна вишивка, і більшість оголошень не 100% бавовна. Але досить непогані.
Це результат пошуку на зріст 170 см.
АБВГДейка• 23 мая 2023
Ответ дляПочтальЁнша
Це результат пошуку на зріст 170 см.
Так дуже гарні, я дітям теж купувала по такій ціні. Для високого дорослого 52 розміру ціни вже геть інші
ПочтальЁнша• 23 мая 2023
Ответ дляАБВГДейка
Для дорослого 56 розміру я набачила таку, на 1 фото.
Ще не питала про склад.
Тут нік обрізаний, маю надію, що не піде як реклама.
Ще не питала про склад.