Спішу - перекидаюсь• 23 мая 2023
Цистит у кота, протеус, посоветуйте пожалуйста, реву(
Сейчас даю синулокс по другим показателям, у него от него расстройство, жидковатый стул. Врач сказал, что с бактерией протеус плохо поддаётся лечению( Посоветовал искать Ципрофлоксацин, тетрациклин или левофлоксацин. Мы обращались только с тем, что кот облизывался ( антибиотик сказал на 10-14 дней, возможно дольше( мне страшно( убить ему там желудок и печень ( кто сталкивался, пожалуйста посоветуйте, как лечить лучше, чем? Насколько это опасно?
Неновая почта• 23 мая 2023
Мы нещодавно лікували собаку від цмстіту та каміння у мочевому. Спочатку давали сегеиіс та уролік , після узі нам продовжили сегеитіс, додали уриновет та антибіотик (ми взяли собачий клавосептин, типу його їдять краще,але можно було спокійно брати людський, все одно паштетом ховали ) за два тижні вилікували. Ще на час лікування нв корм лікувальний роял канін Уранарі перевели
Natalia505• 23 мая 2023
Годуйте м*ясом і знайдіть толкового врача. В моєму місті є дууже хороший але думаю ви далеко.
А що таке?• 23 мая 2023
Цистит лікували коту препарат чоловічий Сетегіс 1/10 т. і антибіотик амоксициклін 1/8. Переніс дуже добре . Ходити в туалет став краще вже під вечір.
Кіт 3,800кг
Спішу - перекидаюсь
• 23 мая 2023
Ответ дляНеновая почта
Господи, у мене уже сили немає, ми потратили більше 5тисяч на це все, на пости про допомогу взагалі 0реакції,що в інстаграм,що в фейсбук, куди я вже тільки не писала, борг величезний, в селі з молока по 30гривень банка фіг заробиш те все, і знов за ліками треба(( даю уриновет, канефрон, мальт-пасту і Лінекс через діарею. У вашого були якісь побічні? Ми звернулись лиш з тим що облизувався а ніби кінця краю немає((( тільки до того всього давала уролік для профілактики. Може, від уролік те все?(((
Спішу - перекидаюсь
• 23 мая 2023
Ответ дляА що таке?
Кіт 3,800кг
Добре , дякуюпочекю до інший лікар напише. Мій 5,2, похудав(
Неновая почта• 23 мая 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
У нас собака,вона почала пісяти на прогулянці по 3-4 рази , це за 20 хвилин . І могла дома надзюрити, бо недотерпіла, хоча такого ніколи не було. Перший раз ми звернулись, дівчинка сказала що то через вік . Але ставало лише гірше, і ми звернулись в іншу лікарню, де поставили діагноз і визначили лікування
Спішу - перекидаюсь
• 23 мая 2023
Ответ дляNatalia505
Покупна курка дуже ’корисна’((( з його МКБ( і ще її якось в село треба довезти, і заставити їсти, бо він не любить то все. В Києві теж є хороший, але ми далеко в селі , в боргах за його лікування по вуха і допомоги просити ніде( без роботи через війну. Ще й у собаки з хворими вухами погіршення ( інші 11взагалі без корму і без кісток. Добре радити, коли можеш плюнути і все вирішилось, а ми в такій задниці, що мені і не снилося раніше😣
Кукусики• 23 мая 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Девушка, видимо, имела в виду, что на натуральном кормлении могут уходить проблемы со здоровьем.
Если есть хпн, Ваш вариант - вет диеты, ренальные, после консультации с врачом. Хилс, роял канин, про план. Скорее всего, это будет дешевле правильной натуралки, сбалансировано и направлено на решение конкретной проблемы.
Цистит сам по себе не опасен, если лечить. Я лечила кошке и котенку, довольно быстро и без осложнений.
А що таке?• 23 мая 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Сетегіс знімає спазм з уретри, і виходять кристали і пісок.
А що таке?• 23 мая 2023
І так , треба Роял Канін Урінарі давати кількість строго по табличці, що на пакеті, в залежності від ваги котика.
Спішу - перекидаюсь
• 23 мая 2023
Ответ дляА що таке?
Він у нас не кастрований, чому строго по таблиці?
Спішу - перекидаюсь
• 23 мая 2023
Ответ дляА що таке?
Нічого лікар не писав за сетегіс, так у нас в мочі лише був осад ,еритроцити, епітелій
Спішу - перекидаюсь
• 23 мая 2023
Ответ дляКукусики
Цистит только стпвят пока,не хпн
Спішу - перекидаюсь
• 23 мая 2023
Ответ дляКукусики
Три недели на антибиотике как-то не сильно быстро ( у него сейчас Роял уринари, но я меня нет возможности покупать ему его дальше. Благодарю за ответ. У нас точного диагноза нет( ещё непонятно, что с печенью ((((