Kristinaka• 23 мая 2023

Разведенка с 2 детьми

Девочки,так хочется развеститсь(сил уже нет,но боюсь остаться одна с 2 детьми,как вы справляетесь??Есть своя квартира и работа
Полюю на дрони• 23 мая 2023
Ответ дляKristinaka
Честно?по началу да уверена,а потом нет,у него есть дочь от первого брака,она уже большая но и далеко живет,они вообще не общаются,он сам сказал я ей не нужен ну и типа она мне тоже
Дитина любить батьків безумовно, просто так, бо вони є, і щоб вони не робили.
Коли один з батьків нехтує дитиною, то з певного віку дитина вже це розуміє. Спершу болить, потім відсторонення. Відповідальність за вибудування стосунків з дитиною - на дорослому.

З вашими теж вісторониться, швидше за все. Що ж поробиш((
Полюю на дрони• 23 мая 2023
Я в розлучилася 5,5 років тому. Бабусь і дідусів не було, дітям 2,5 і 6. Без роботи, з власною квартирою.
Важко було, капець. Але діти ростуть. Перші роки навіть голову не було коли підняти, але з кожним роком все легше.
Працюю, роблю ремонт, подорожуємо, трохи за себе взялася по здоров´ю. Діти в побуті самостійні. Вже і в театр виходжу, і на концерти.