Впораюсь зі всим• 23 мая 2023

Сплатила борг в київтеплленерго, але в особистому кабінеті він досі є

Добрий вечір! Вирішила через сайт в Київтеплоенерго сплатити борг, сплатила більше, ніж був сам борг. Сайт мене вивів платити через герц. Гроші списали, але борг досі висить.
Ще зачекати до наступного місяця поки будуть перерахунки чи краще зателефонувати їм? Підкажіть будь ласка
Сиджу тихенько• 23 мая 2023
Возможно с 1 числа долг будет списан, а в итоге появится переплата, если Вы заплатили больше. На 104ua например, когда оплачиваю за доставку газа, сразу не показывает что сумма оплаты начисленна, а 1 числа, каждого месяца, она появляется, возможно и у Вас так.

автор Впораюсь зі всим • 23 мая 2023
Ответ дляСиджу тихенько
Добре, дякую))
За переплату знаю, що буде видно
рукиЖимолости• 23 мая 2023
А коли сплатили? Пару днів треба на обробку платежу, щоб виписку рознесли.
автор Впораюсь зі всим • 23 мая 2023
Ответ длярукиЖимолости
Сьогодні ввечері, візьму до уваги, дякую)
рукиЖимолости• 23 мая 2023
Ответ дляВпораюсь зі всим
А, то завтра-післязавтра оплата втягнеться)
Да_Я_ТакаЯ_• 23 мая 2023
У мене колись гроші за дитсадок через гіоц уплили в туман. А в садочку треба було сплатити негайно,, бо я заборгувала за два місяці. Сплатила вдруге.

Після місяця розборок, гроші на рахунок садочка повернули, але я перевела дитину в інший. Пробувала ті гроші перевести в новий садок, морочили голову.