Бриджит_Фрикандо• 24 мая 2023
Я хоч правильно плачу? Київгаз за доставку газу 25 грн, наітогазу за сам газ?
Чудо в декрете• 24 мая 2023
Правильно. Только непонятно,почему так много за доставку. У меня около 5 грн.
Чебураха з перцем• 24 мая 2023
Ответ дляЧудо в декрете
Разные виды жилья
Разное потребление
Разные регионы
У меня в Киеве:
3 грн - многоквартирный дом
12 грн - сталинка с газовой колонкой
54 грн - частный дом с газовым отоплением
Разное потребление
Разные регионы
У меня в Киеве:
3 грн - многоквартирный дом
12 грн - сталинка с газовой колонкой
Я_и_моя_собака• 24 мая 2023
Ответ дляЧебураха з перцем
Разные виды жилья
Разное потребление
Разные регионы
У меня в Киеве:
3 грн - многоквартирный дом
12 грн - сталинка с газовой колонкой
Разное потребление
Разные регионы
У меня в Киеве:
3 грн - многоквартирный дом
12 грн - сталинка с газовой колонкой
это минимальные сумы. А вообще за доставку тариф за 1 куб.м.
Чебураха з перцем• 25 мая 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
За доставку тариф зависит от объема спожитого газу за 12 месяцев и тарифа, который разный по областям и весям.
Тариф за куб - это стоимость самого газа
Як розраховується вартість розподілу газу
Постановою НКРЕКП, № 2080 від 07.10.2019 року внесено зміни до Кодексу газорозподільних систем, Типового договору розподілу природного газу та Методики визначення та розрахунку тарифу на послуги розподілу природного газу, відповідно до яких з 01 січня 2020 року в Україні вводиться плата за розподіл природного газу.
Місячна вартість послуги розподілу природного газу дорівнює 1/12 річної замовленої потужності споживача помноженої на тариф, встановлений НКРЕКП для АТ ’Київгаз’ із розрахунку місячної вартості одного кубічного метра замовленої потужності.
Річна замовлена потужність Вашого об´єкта на розрахунковий календарний рік визначається виходячи з фактичного обсягу споживання газу Вашим об´єктом за газовий рік, що перебував в розрахунковому календарному року (з 01 жовтня по 30 вересня), відповідно Кодексу ГРМ.
Для нового побутового споживача та/або його об´єкта, що має фактичний період споживання природного газу менший ніж дев´ять місяців або за умови відсутності споживання природного газу побутовим споживачем та/або його об´єктом протягом усього попереднього газового року, річна замовлена потужність споживача (його об´єкта) визначається на рівні планових об´ємів споживання, що розраховуються виходячи з групи споживання побутового споживача відповідно до Додатка 1 Кодексу ГРМ
Я_и_моя_собака• 25 мая 2023
Ответ дляЧебураха з перцем
Тариф за доставку фиксированный для каждого облгаза. Тариф - это стоиомсть доставки 1 куб.м. Просто ваш расход за год умножает на Тариф и делят на 12.
Чебураха з перцем• 26 мая 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Тарифы для всех регионов разные
Я_и_моя_собака• 26 мая 2023
Ответ дляЧебураха з перцем
Тарифы для всех регионов разные
Да. И таки тариф - это стоимость доставки одного кубических метра газа. Я об этом.